Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

W Katyniu były same darmozjady?

Rekomendowane odpowiedzi

amon   

Wypowiedź Nowickiego świadczy o nim samym. Jeżeli uogólnia mord na jeńcach próbując to usprawiedliwić jakimś infantylnym określeniem, to należy wysłać go do przedszkola i to do grupy maluchów, najlepiej.

Najgorsze w aspekcie powyższych wypowiedzi jest to że ktoś takiej postawy broni i ją usprawiedliwia. Bowiem nie ma słów i argumentów, które mogą wytłumaczyć zbrodnię na wziętych do niewoli żołnierzach. Nie ma takich słów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

Udowodnisz, że to ty masz tu racje, a ja nie? Nie. Czyli kto tu pisze niekoniecznie prawdę?

Nie muszę - to Ty musisz udowodnić postawioną przez siebie tezę czyli:

obowiązujące prawo nie daje tu podstaw do wygranie sprawy o naruszenie dóbr osobistych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zarzucasz komuś, ze pisze niekoniecznie prawdę, to wypadałoby to wykazać. Skoro nie potrafisz, to piszesz niekoniecznie prawdę. Dla mnie EOT.

Najgorsze w aspekcie powyższych wypowiedzi jest to że ktoś takiej postawy broni i ją usprawiedliwia

Kto?

Edytowane przez Widłobrody

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

Jeśli zarzucasz komuś, ze pisze niekoniecznie prawdę, to wypadałoby to wykazać. Skoro nie potrafisz, to piszesz niekoniecznie prawdę. Dla mnie EOT.

Kiepska erystyka - stać Was na więcej, towarzyszu. EOT.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
I komu tu brak kultury? Nowickiemu czy panom antykomunistom?

Kulturalnie mówię o kimś, kto na to zasługuje, kto wygłasza opinie o jakiejś wartości merytorycznej.

O oszołomach będę się wyrażał jak mi się będzie żywnie podobać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wolność słowa albo jest, albo jej nie ma. Jeśli szczególnie nie podobające się Tobie bzdury chcesz tu wykluczyć, to niedobrze. Bzdura oświęcimska tez nie powinna być karana.

Obrażasz się na fakty. Bo faktem jest, ze minęło 70 lat. To niedobrze uznawać, że obowiązujące prawo nie daje tu podstaw do wygranie sprawy o naruszenie dóbr osobistych? Przyzwoitość wymaga dołączenia do chóru: Wielka szkoda, że takie robactwo łazi po naszym kraju, dziwne ze ta swołocz jeszcze po ulicach chodzi. To ostatnie to zachęta do mordu? Nie uważam, bym miał taki obowiązek.

Balum ,

jaki ty jesteś radykalny :lol: , ja to głupawe stworzenie ( vel inteligentnego i oczytanego Towarzysza ) chcialem jedynie wykastrować i penalizować .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Samuelu,czy "towarzysz" Nowicki tak sie o lud troskajacy i cieszacy sie niejednokrotnie z zaglady "darmozjadow". jakies prace swoimi raczkami wykonuje ? Czy moze zyje z pensji mamusi, jak zreszta ogol "towarzyszy" jego pokroju.

(...)Michał Nowicki, krótko ostrzyżony 25-latek, z którym spotkać się można wyłącznie wieczorem. Dnie, jak twierdzi, spędza w bibliotekach. Przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej na studiach humanistycznych, o czym jednak opowiadać nie chce. Żyje z prac remontowo-budowlanych. Pisze książkę o terrorze rewolucyjnej Rosji.

Więcej pod adresem: http://www.polityka.pl/kraj/259784,1,imienia-dzierzynskiego.read#ixzz1dHRUUFF3

Edytowane przez Samuel Łaszcz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

Balum ,

jaki ty jesteś radykalny :lol: , ja to głupawe stworzenie ( vel inteligentnego i oczytanego Towarzysza ) chcialem jedynie wykastrować i penalizować .

Może tak ostrożniej z życzeniami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

(...)Michał Nowicki, krótko ostrzyżony 25-latek, z którym spotkać się można wyłącznie wieczorem. Dnie, jak twierdzi, spędza w bibliotekach. Przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej na studiach humanistycznych, o czym jednak opowiadać nie chce. Żyje z prac remontowo-budowlanych. Pisze książkę o terrorze rewolucyjnej Rosji.

Więcej pod adresem: http://www.polityka.pl/kraj/259784,1,imienia-dzierzynskiego.read#ixzz1dHRUUFF3

Jakie to prace remontowo-budowlane wykonuje towarzysz Nowicki calymi dniami w bibliotekach???

Nie widze spojnosci najmniejszej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Ech, gdzie te czasy honoru, gdy takiej gnidzie miejsce w społeczeństwie wskazywałby Kostek-Biernacki,a oficerowie za pomocą lasek i klamer od pasów wytłumaczyliby chamowi, co to honor polskiego wojska.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   

Podoba mi sie wypowiedź Amona.

Nie ma takich słów którymi można by usprawiedliwić ten mord.

W sumie szkoda też słów na autora omawianej wypowiedzi. Niepotrzebnie zaprzątamy sobie nim głowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
''ZSRR nie było stać na wyżywienie 20 tysięcy darmozjadów. Wystarczyło już tej bezczelności z czasów sanacji, gdy robotnicy i chłopi ich żywili. Z powodów dyplomatycznych nie można ich też było zmusić do działalności produkcyjnej.

Wyłowiłem takie dwa zdania.

ZSSR nie było stać. Pan/towarzysz ( niepotrzebne skreślić ) Nowicki nie wierzy w potęgę kraju szczęśliwości robotniczo-chłopskiej?

Z powodów dyplomatycznych nie można było ich zmusić do pracy, ale wystrzelać to już dyplomacja pozwala?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.