Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
machu123

Forum Historyczne - historyk.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Złe pytanie, kolega mnie nie zrozumiał.

Zasadnym byłoby: co ma jakość postów administratora do rozwoju forum?

Ja jak widzę na stronie głównej forum błędy językowe Administratora - to trochę mnie to odstręcza.

"Popieram tę partię, dlaczego? Już mówie. Jak dla mnie w dobie kryzysu jest to partia, która ma pod sobą naprawdę rozsądnych ludzi. Oczywiście nie jest to partia idealna, ale powiedzmy szczerze, że dzisiaj taka nie istnieje. W tegorocznych wyborach nawet zastanawiałem się nad RP ale, gdy usłyszałem, że w moim okręgu wytypowany został homoseksualista, jednak niezrozumiałym trafem zrezygnowałem.

Apropo obecnej sytuacji panującej w Polsce nie mogę powstrzymać się od śmiechu gdy widzę i słyszę wypowiedzi Pana Kaczyńskiego. Co by premier nie zrobił i tak będzie to warte znegowania.

Dziwię się trochę wynikom ankiety, nie wiem jak partia, która osiągneła ok. 1% głosów, może mieć przewagę nad partią zwycięską, ale pewnie to kwestia małej ilości głosujących."

Ale - każdemu się zdarza.

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie będe pisał postów byle by pisać. Heh co ma ilość postów administratora do rozwoju forum.

Nikt nie mówi o pisaniu dla pisania. A co ma ilość postów administratora do rozwoju forum? Więcej postów administratora to więcej tematów i okazji dla potencjalnych nowych użytkowników aby wypowiedzieć się, podjąć jakąś dyskusję, zainteresować się forum. Niech to będzie jeden-dwa tematy, dla których ktoś zarejestruje się, aby dodać swoje trzy grosze, sprostować czyjąś wypowiedź. Ale to już coś, bo taki ktoś wejdzie, napisze i może zostanie. A nie każdemu chce się zakładać na nowym forum od razu temat dotyczący jego zainteresowań. Szczególnie w sytuacji, gdy ma kilka większych for, na których ma większą szansę na to, że ktoś mu odpowie.

Proszę mi uwierzyć, nie piszę tego bo tak mi się wydaje. Przez ostatnie parę lat byłem moderatorem/administratorem na kilku forach i co nieco z tematu liznąłem. Tak samo widziałem powstanie i upadek kilku, wydawałoby się obiecujących for. A to co piszę, to piszę na zasadzie dobrej rady, co możecie zrobić, aby forum rzeczywiście miało szansę przetrwać. Bo te kilka tygodni nie świadczy na razie o niczym. Będziecie chcieli, skorzystacie z tej rady, nie będziecie chcieli, nie skorzystacie. Wasz wybór.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Zarejstrowałem się (po trzykrotnej próbie). Napisałem jeden post. Czekam, co bedzie dalej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ (przynajmniej w moim przypadku) po próbie rejestracji wasz portal stwierdził, że jestem zalogowany... ale nie mogę pisać postów ponieważ nie jestem zalogowany.

:o

Konieczna była kolejna prośba o kod aktywacyjny...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Ja się zniechęciłem patrząc jak mój syn zmaga się rejestracją (z resztą poległ przy tej robocie i dał sobie spokój).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Pobiłem mój swoisty, życiowy rekord - po pierwszym napisanym poście dostałem ... upomnienie (ostrzeżenie?) :) Więcej tego forum już nie odwiedzę. Bye ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Eee, co to za rekord?

Mój syn się zarejestrował, użył kodu jaki dostał mailem i wtedy dostał wiadomość, że jest zbanowany.

(Trzeba było widzieć minę jaką wtedy zrobił!)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Można próbować dostać bana przed pojawieniem się forum. :o

Ciekawe tam działy są. Co to jest Księstwo Warzawskie i Królestwo Konkgresowe ?

Od warzenia i konkgresu ?

Edytowane przez harry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
machu123   

Heh to niezłego masz syna. Użył nicku Maćko z Zadupia więć ostatnie 2 człony usunąłem i poinformowalem go mailem o tym. Zalogował się, ale potem stworzył multi więc ban poszedł.

A co do Wątków poprawione.

PS. Za co dostałeś ostrzeżenie ciekawy. Może to tylko niesforny błąd za co z góry przepraszam.

Edytowane przez machu123

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

No właśnie nie mógł się zalogować i dlatego stworzył drugi profil o podobnym nicku. A swoją drogą nick świetny! Nieprawdaż? (Sam mu go podpowiedziałem!)

Jak zmieniłeś mu pierwszego nicka to i nie dziwne, że nie mógł się zalogować i próbował myśląc, że to jakaś awaria stworzyć nowe konto.

(Z resztą sprawa i tak nieaktualna bo chłop skutecznie się zniechęcił.)

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.