Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
machu123

Forum Historyczne - historyk.eu

Rekomendowane odpowiedzi

machu123   

Może ktoś jednak skusi się zarejestrować i napisać bynajmiej coś o sobie? Z góry dziękuje

Edytowane przez machu123

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Załóż temat "modzi z historyków" albo "historia org i historycy" a będziesz miał ruch jak na Marszałkowskiej.

a podtytuł : "tu możesz wylać żale"

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Chłopie tego się tak nie robi. Tu trzeba jakiejś zachęty. "Kalesony w kratkę dla każdego", albo "biustonosze w groszki dla płci pięknej". Naród lubi promocje. Jarpen to nam tu nawet Dodę przygruchał w swoim czasie (ale gry to nie chciał udostępnić).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chłopie tego się tak nie robi. Tu trzeba jakiejś zachęty. "Kalesony w kratkę dla każdego", albo "biustonosze w groszki dla płci pięknej". Naród lubi promocje. Jarpen to nam tu nawet Dodę przygruchał w swoim czasie (ale gry to nie chciał udostępnić).

Co ????

Doda z jej intelektem i taktem , powinna być na Historii.org przynajmniej Modem - sprawdzałem nie ma jej ....Proszę o pilne wyjaśnienia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
machu123   

Doda to administratorka historycy.org ;)

A tak serio to za rejestracje otzymujecie 30 denarow, które w zbliżających się konkursach możecie wymieniać na nagrody

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na innym forum znalazłem wątek o historyk.eu i postanowiłem się zarejestrować. Forum jest naprawdę fajne. Zostałem miło przyjęty do grona. Panuje tam miła atmosfera, szczególnie od strony administratorów. Zauważyłem że administracja bardzo stara się, aby użytkownikom było jak najlepiej. Bardzo zachęcam do rejestracji. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
machu123   

Czesio już nie wtrąca się do rozmów, podaje wirtualną kawę a teraz pracujemy nad ambrozją. Zachęcam do rejestracji

Edytowane przez machu123

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adamos   

Nie wróżę temu projektowi powodzenia. Już samo zaproszenie ma dziwną formę, bo zamiast napisać, że tworzy się nowe forum i jeśli masz ochotę pogadać na tematy historyczne to zapraszamy, to w ich powiadomieniu jest mowa o tym, że szukają nowych moderatorów i czy się nie skusisz? Nie, nie skuszę się, bo nie interesuje mnie taka funkcja. To już samo w sobie świadczy o jakości tego forum skoro szukają moderatorów ot tak na ulicy pośród zupełnie nieznanych sobie ludzi. Ale to jest jeszcze mały pikuś. Prawdziwa bomba czeka dopiero po wejściu na to forum. Mnie w historii pasjonuje akurat okres drugowojenny, więc to tam skierowałem swoje pierwsze kroki. I musiałem przecierać oczy ze zdumienia, bo w pierwszej chwili nie byłem pewien gdzie jestem. Cały ten dział łącznie z wewnętrznym podziałem i opisem subdziałów jest po prostu kalką forum historycy.org. Ten dział nie jest podobny, on jest identyczny z tym na historykach.org., z tymi samymi frazami i z tymi samymi błędami stylistycznymi. Zero własnej inwencji, pomysłu, jakiejś własnej wizji. Po prostu plagiat. A skoro sam oryginał pozostawia wiele do życzenia, to kopia raczej nie będzie miała długiego żywota. I taki smutny koniec wróżę temu nowemu forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Forum to jedno wielkie dno, a admin, który je prowadzi to dziecko, które banuje każdego, kto mu coś powie.

Gdy potrzebował osoby do reklamowania wiedział do kogo się udać, gdy potrzebował pomocy z odznaczeniami również, po czym zabrał mi Moderatora i zbanował. Ehh nie polecam tego forum, a wydawało się ciekawe.

Idę na resztę for to napisać, tak jak ty potraktowałeś mnie ja potraktuje ,, twoje dziecko"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.