Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
ArekII

Area 51

Rekomendowane odpowiedzi

666   

To tylko plotki. Nic pewnego. Jakkolwiek raporty o Obcych nadchodzą z całego świata

Dlaczego od 70 lat ? Ponieważ pierwszy współczesny raport o obserwacji UFO pochodzi z 1940 roku. Niezidentyfikowany cylindryczny obiekt latający przeleciał nad Los Angeles. Amerykańska obrona przeciwlotnicza otworzyła do niego ogień, ale nie uzyskano zestrzelenia.

W 1979 roku niezidentyfikowany, niewielkie ale bardzo jasny obiekt latający pojawił się w okolicach Teheranu w Iranie. Kolejno wysłano w celu przechwycenia go dwa myśliwce typu F-4. W obu maszynach doszło do paraliżu elektroniki pokładowej. Po oddaleniu się od owego obiektu, w samolotach wszystko zaczęło działać normalnie...

W latach 90-tych (to chyba był 1996 ale głowy nie dam) filmowiec - amator zarejestrował nocą nad Izraelem grupę czworobocznych, jasno święcących obiektów które poruszały się idealnie zachowując pozycję względem siebie.

Wyniki dokładne analizy nagrania były przerażające. Stwierdzono że nie było to grupa obiektów, lecz coś w rodzaju okien lub wylotów strumieni energii na powierzchni jednego zamaskowanego obiektu. Wykryto obecność czegoś w rodzaju "krążownika" Obcych.

Rok lub dwa lata temu - dokładnie nie pamiętam - dwa niezidentyfikowane, jasno świecące obiekty latające pojawiły się w pobliżu irańskiej elektrowni atomowej w Buszerze. Istniało podejrzenie że to izraelskie samoloty bombardujące, więc baterie przeciwlotnicze Gwardii Strażników Rewolucji otworzyły ogień. Uzyskano trafienia, ale wraków nigdy nie odnaleziono.

Również w zeszłym roku trzy niezidentyfikowane obiekty latające zaatakowały rumuński myśliwiec typu MiG-21 (w wersji rozpoznawczej). Został uszkodzony ale udało mu się wyrwać. Nagrał jednostki Obcych na film.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

I Ty naprawdę wierzysz w te brednie? Bo o ile istnienie innego życia we wszechświecie jest prawdopodobne, o tyle wszechświat jest tak ogromną przestrzenią, i jest w nim tyle światów, iż niekoniecznie Ci obcy do nas trafiają... a jeśli już to na pewno przeciętny kowalski o tym nie wie.

Ponadto UFO z kosmosu to bardzo wygodne tłumaczenie zjawisk, które mająca całkowicie ziemskie pochodzenie, ot testy maszyn Stealth, nowych napędów itd. To że takie rzeczy istnieją i są testowane nie znaczy że są wprowadzane (jeszcze) do powszechnego użytku.

No ale rzeczy i fakty, proste i oczywiste, są dla niektórych umysłów trudne do zaakceptowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo. Sam zobacz:

A możesz florek-xxx powiedzieć co tam widać?

Poważnie nie bardzo... ?? :)

To Ty wiesz jak wyglądają sefirot? :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Również w zeszłym roku trzy niezidentyfikowane obiekty latające zaatakowały rumuński myśliwiec typu MiG-21 (w wersji rozpoznawczej). Został uszkodzony ale udało mu się wyrwać. Nagrał jednostki Obcych na film.

To jakieś straszne pierdoły z tych Obcych, co to we trzech nie dały rady jednemu staremu Migowi!

Durne te Amerykany, że ich kopiują!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
To jakieś straszne pierdoły z tych Obcych, co to we trzech nie dały rady jednemu staremu Migowi!

Durne te Amerykany, że ich kopiują!

Oj bo ty gregski na taktyce morskiej to i może się znasz, ale na powietrznej to ani w ząb.

Obcy zobaczyli, że to samolot rozpoznawczy to i nie atakowali, bo czyż wreszcie wynikło coś konkretnego z rozpoznawania kolejnych NOL-i?

Mnie tylko ciekawi co Oni robili nad Rumunią?

Urządzili sobie taki ichni off road?

No bo chyba nie chcieli stamtąd wykraść jakiejś zaawansowanej technologii?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
666   

Obejrzyjcie to:

http://www.youtube.com/watch?v=tMNStAKml_Q...layer_embedded#!

Od dłuższego czasu interesuję się tematyką UFO. Istnieją wszelkie przesłanki - zdjęcie, raporty, zeznania naocznych świadków oraz oficjalne dokumenty rządowe - ku temu aby móc stwierdzić że Ziemię odwiedzają statki kosmiczne które nie pochodzą z Ziemi. Że na Ziemię przylatują Obcy.

Niema powodów aby uważać że jesteśmy sami.

Nie wiem czy kiedykolwiek władze jakiegokolwiek kraju ujawnią oficalnie obecność Obcych na Ziemi, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to że wiemy o ich obecności i wiemy że oni dzielą się różne gatunki, które mają względem nas - ludzi - różne podejście. Niektóre są nastawione wybitnie pacyfistycznie (większość). Niektóre niestety wprost odwrotnie.

Nie wiadomo skąd przybywają, ale jest faktem że tu są. Fakt ten zmusza nas do nawiązania kontaktu z nimi, gdyż spotkania są nieuniknione. Powinniśmy dołożyć wszystkich akceptowalnych starań, aby nasze relacje z Obcymi miały charakter jak najbardziej pozytywny. Ale nie za wszelką cenę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

A ja mam niepodważalne dowody na istnienie świętego Mikołaja i renifera Rudolfa z czerwonym nosem, mam świadków, filmy a nawet rządowe dokumenty (Rudolf to tak naprawdę agent Mossadu)...

Ja Cię proszę, litości.

Edytowane przez Tankfan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Powinniśmy dołożyć wszystkich akceptowalnych starań, aby nasze relacje z Obcymi miały charakter jak najbardziej pozytywny. Ale nie za wszelką cenę.

To, co? Uważasz, że jak zaczną 'podskakiwać" to powinniśmy im zamknąć naszą przestrzeń powietrzną (jak Turcy Żydom)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

A gdzie tam, należy powołać marynarkę kolonialną i kolonialną piechotę morską...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
666   

Bez przesady. NASA nie stać na utrzymanie nawet promów kosmicznych. Od przyszłego roku największym ziemskim załogowym statkiem kosmicznym będą rosyjskie Sojuzy.

Są ponoć miasteczka gdzie w związku z aktywnością Obcych znikają ludzie. Cóż. Zawsze można zaintalować tam wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze, naprowadzanych radiowo a celowanych poprzez naziemny system kierowania ognia łączący dane z radaru, kamery działającej w zakresie podczerwieni oraz manualnego celowania w zakresie światła widzialnego. Wiem że to skomplikowane, ale statki Obcych są trudne do wykrycia więc prościej nie da się tego załatwić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   
Bez przesady. NASA nie stać na utrzymanie nawet promów kosmicznych. Od przyszłego roku największym ziemskim załogowym statkiem kosmicznym będą rosyjskie Sojuzy.

Człowieku, czy zdajesz sobie sprawę jaką bzdurę napisałeś?

Obecnie eksploatowana generacja wahadłowców eksploatowanych w USA ma zostać wycofana bo są... już wyeksploatowane, ich resursy się kończą, loty są coraz mniej bezpieczne. Dlatego opracowywani są ich następcy ale nim wejdą do służby zamiennikiem będą rakiety nośne Sojuz. Co ciekawsze by odciążyć NASA część finansowania prac nad nowymi maszynami przejęły siły zbrojne USA i... ojej zobacz jaki szok, są już pierwsze efekty, ba już jakiś czas temu odbył się pierwszy lot.

Są ponoć miasteczka gdzie w związku z aktywnością Obcych znikają ludzie. Cóż. Zawsze można zaintalować tam wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze, naprowadzanych radiowo a celowanych poprzez naziemny system kierowania ognia łączący dane z radaru, kamery działającej w zakresie podczerwieni oraz manualnego celowania w zakresie światła widzialnego. Wiem że to skomplikowane, ale statki Obcych są trudne do wykrycia więc prościej nie da się tego załatwić.

Teraz nie mam już wątpliwości, masz lat 15, myślisz na poziomie 5...

Już pomijam te głupoty o pociskach ziemia-powietrze, mam do Ciebie prośbę: Jak nie masz o czymś pojęcia to nie pisz o tym bo tylko się ośmieszasz, i owszem, można używać radarów, bo jeżeli coś jest Stealth to jest tylko trudno wykrywalne, ale da się to namierzyć radarem za pomocą wiązki o odpowiedniej długości fali, problemy mogą odbywać się przy naprowadzaniu bo tu już wymagana jest duża precyzja ale da się.

Ale aż człowieka strach bierze na myśl, że ktoś w to wierzy... Czy Ty człowieku potrafisz myśleć racjonalnie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyjcie to:

http://www.youtube.com/watch?v=tMNStAKml_Q...layer_embedded#!

Od dłuższego czasu interesuję się tematyką UFO. Istnieją wszelkie przesłanki - zdjęcie, raporty, zeznania naocznych świadków oraz oficjalne dokumenty rządowe - ku temu aby móc stwierdzić że Ziemię odwiedzają statki kosmiczne które nie pochodzą z Ziemi. Że na Ziemię przylatują Obcy.

Niema powodów aby uważać że jesteśmy sami.

Nie wiem czy kiedykolwiek władze jakiegokolwiek kraju ujawnią oficalnie obecność Obcych na Ziemi, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to że wiemy o ich obecności i wiemy że oni dzielą się różne gatunki, które mają względem nas - ludzi - różne podejście. Niektóre są nastawione wybitnie pacyfistycznie (większość). Niektóre niestety wprost odwrotnie.

Nie wiadomo skąd przybywają, ale jest faktem że tu są. Fakt ten zmusza nas do nawiązania kontaktu z nimi, gdyż spotkania są nieuniknione. Powinniśmy dołożyć wszystkich akceptowalnych starań, aby nasze relacje z Obcymi miały charakter jak najbardziej pozytywny. Ale nie za wszelką cenę.

Od dłuższego czasu interesuję się tematyką UFO

1. I co z tego wynika?

Stałeś się ekspertem?

A objawy były konsultowane?

Istnieją wszelkie przesłanki - zdjęcie, raporty, zeznania naocznych świadków oraz oficjalne dokumenty rządowe - ku temu aby móc stwierdzić że Ziemię odwiedzają statki kosmiczne które nie pochodzą z Ziemi. Że na Ziemię przylatują Obcy.

Niema powodów aby uważać że jesteśmy sami.

2. Ja takich przesłanek nie widzę.

Niektóre są nastawione wybitnie pacyfistycznie (większość). Niektóre niestety wprost odwrotnie.

3. A które są nastawione agresywnie, bo przy swej technologii i swych możliwościach podróży to chyba winny nas zdezintegrować, nieprawdaż?

A przynajmniej tego rumuńskiego Miga, chyba że kolega florek-xxx twierdzi, iż technologia Obcych (którą kopiują tak namiętnie Amerykanie) nie jest w stanie sprostać takim maszynom.

Najważniejsze jest to że wiemy o ich obecności i wiemy że oni dzielą się różne gatunki,

4. Ja tam nic o tym nie wiem, ale możesz przedstawić jakie to gatunki już nas odwiedziły?

Jakaś twa typologia?

Fakt ten zmusza nas do nawiązania kontaktu z nimi, gdyż spotkania są nieuniknione.

Ale jaki fakt?

Uważasz, że pozaziemscy żeglarze dzięki swej technologii przybyli na Ziemię, po czym odkrył ich pilot rumuńskiego samolotu???

To ma być ta technologia wyrafinowana?

Bez przesady. NASA nie stać na utrzymanie nawet promów kosmicznych. Od przyszłego roku największym ziemskim załogowym statkiem kosmicznym będą rosyjskie Sojuzy.

Są ponoć miasteczka gdzie w związku z aktywnością Obcych znikają ludzie. Cóż. Zawsze można zaintalować tam wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze, naprowadzanych radiowo a celowanych poprzez naziemny system kierowania ognia łączący dane z radaru, kamery działającej w zakresie podczerwieni oraz manualnego celowania w zakresie światła widzialnego. Wiem że to skomplikowane, ale statki Obcych są trudne do wykrycia więc prościej nie da się tego załatwić.

Są ponoć miasteczka gdzie w związku z aktywnością Obcych znikają ludzie.

A i są... ponoć.

Zawsze można zaintalować tam wyrzutnie rakiet ziemia-powietrze, naprowadzanych radiowo a celowanych poprzez naziemny system kierowania ognia łączący dane z radaru, kamery działającej w zakresie podczerwieni oraz manualnego celowania w zakresie światła widzialnego

I to ma pokonać technologię międzyplanetarnych żeglarzy????

Co to ostatnio oglądałeś Dzień Niepodległości?

Sorry florek-xxx na historykach masz bana, więc rozumiem że musisz wyładować swe frustracje i lęki, tylko czemu tutaj?

Tam wieszczyłeś rychłą katastrofę wskutek:

ptasiej grypy

choroby wściekłych krów

kolejnej grypy

dziury ozonowej

ocieplenia klimatu

USA już miało zbankrutować, a Izrael miał zaatakować Iran, a Hamas nowymi rakietami zaatakuje Izrael

Możesz powiedzieć co z tego się w minimalnym stopniu sprawdziło w przeciągu tego czasu jak napisałeś pierwszy post??

Co ty jesteś jednoosobowy Raport Rzymski?

Ja naprawdę jestem zatrwożony tym co się dzieje na uczelniach, na naukach politycznych, zapewniam Cię że Ctrl/C+Ctrl/V to nie jest cała nauka.

Lepiej skupić się na logice, zdrowym rozsądku i wiedzieć, że brzytwa Ockhama nie służy do ogolenia po hucznej imprezie.

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
666   

Spox, przecież cię nie zmuszam żebyś wierzył w obecność Obcych. Ale ja uwierzyłem. Oni tu są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.