Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Liberal

Prawo UJ

Rekomendowane odpowiedzi

Lizander   

Po wprowadzeniu systemu bolońskiego jest trochę inaczej z rozkładem godzin i w tym roku pracownicy naukowi na moim wydziale martwili sie kto powinien kolejno iść na roczny urlop, żeby nikogo nie zwolniono, a nie tym, kogo nowego przyjąć.

No, a poza tym trzeba byc na prawde dobrym... i mało ambitnym jeżeli chodzi o kasę, bo kokosy to nie są.

Jarpenie, gratuluję pozycji w takim razie. Mam rozumieć, ze masz silne plecy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oj można być pracownikiem na UJ naukowym nie pracować w kancelarii i zarabiać naprawdę duże pieniądze. Jeśli tylko człowiek się uczy to nawet jeśli nie pracownik naukowy to mogą Cię wziąć do kancelarii. Moją znajomą niedawno zaproszono do pracy do Warszawy dali mieszkanie, samochód, zarabia bardzo dobrze. Nie była z prawniczej rodziny po prostu została zauważona, więc dla mnie to przykład, że jeśli się chce to się da.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Taa... 0 perspektyw (nie mam prawników w rodzinie)

Jestem w tej samej sytuacji ale to mnie nie odstrasza...

Mój dziadek był adwokatem. Ja tutaj nie chce mówić o jakicholwiek znajomościach na UJ, bo nie miałem tego na myśli. Mi chodzi o to, że znam wiele ludzi, którzy po prostu zapieprzając strasznie albo dostali się na aplikację, albo jakiś łowcy głów zaprosili ich do swojej kancelarii, albo zostali na uczelni. Wiem, że jest z tym ciężko nie tylko na prawie i nie tylko na UJ, ale mi się wydaję, że jeśli ktoś czegoś bardzo pragnie i do tego konsekwentnie dąży to mu się to w końcu uda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jeszcze wyników, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że tak : )

Więc ciagle trzymamy kciuki :D

Dzięki, udało się dostałem się na dzienne prawo na UJ : D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Gratulacje. Ja nie trzymałem kciuków, bo na forum piszemy :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ucio   

Mineło już ponad miesiąc nowego roku akademickiego a Jarpen Zigrin

nic nie pisze jak tam na prawie :wink:

Jeśli możesz napisz jak jest na tym prawie - jak wykłady,zajęcia,profesorowie, atmosfera i wogóle :wink:

Ja również się wybieram na prawo i chcę jak najwięcej wiedzieć o tym kierunku. Oczywiście UJ wchodzi w rachubę.

I jeszcze jedno Jarpen, czy mógłbyś napisać jak zadałeś maturę. Mianowicie interesują mnie przedmioty i poziom na jakim je zdawałeś i jaką osiągnąłeś liczbę punktów (za poszczególne przedmioty). Byłbym bardzo wdzięczny.

Dzięki z góry :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

96% historia rosz. 97% podst.

74% wos rozsz. 78% podst.

Na prawie w zdecydowanej większości ćwiczenia i wykłady są profesjonalne i ciekawe, wiadomo nie wszystkie, ale zawsze można nadrobić na ćwiczeniach lub na wykładzie, więc tutaj jestem sokojny. Jest wiele ludzi z całej Polski, ale mówienie o wyścigu szczórów uważam za przesadzone tak jak mówienie o dzieciach prawników na wydziale, że jest ich wiele naprawdę jest fajnie. Tylko wszędzie są kolejki do dziekanatu od 1 do 2 godzin, bo jest 500 osób na roku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.