Jump to content

mefiu100

Użytkownicy
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

About mefiu100

 • Rank
  Ranga: Student
 1. Matura z historii 2008

  Obyś miał rację , ja na razie się nie wypowiadam ... ; / //Adm. Zdania zaczynamy z dużej litery.
 2. Matura 2008

  Masz Jarpenie całkowitą rację ... ale trudniejszy ,czyli pójdzie słabiej ,czyli tam gdzie potrzebny będzie wos , próg się obniży . Nie chwaląc sie z tego zadania z mapka 4 pkt będą ;p //Adm. Rozpoczynamy pisać z dużych liter i się pisze potrzebnym, a nie po3bny.
 3. Probna matura z historii 2008

  Udostępnianie pytań z próbnej jest dla mnie chore ... to chyba jest po to ,żeby sie sprawdzić ? a nie oszukiwać ;/ czy na prawdę ludzkie małe ego jest aż tak zakompleksione ,ze boi sie o te 30% ? ;/ omg...moja próbna spełnila swoje zadania , czyli dostałem pozytywnego kopa do nauki, mimo ze teraz siedzę przy kompie ;- ) zaraz spadam sie edukować . Pozdrawiam wszystkich na czele z szanownym adminem ! ; ]
 4. Historia na UAM

  Wasze opinie związane z kierunkiem historia na tej uczelni .
 5. Chciałbym poznać wasze opinie , dlaczego właśnie zdajesz , zdawałeś/aś lub zamierzasz zdawać ten przedmiot na maturze ? Pozdrawiam !
 6. Probna matura z historii 2008

  hmm ... jutro znowu próbna tyle ,że nieoperonowska ;p
 7. Matura 2008 i przelicznik

  ehm ... może i czepiasz się szczegółów *, choć brak 'ogonków' przy literka nie utrudnia odczytania wyrazu , to j.polski,posługiwanie się nim zobowiązuje heh , więc stosując sie do Twojej prośby drogi kolego z forum , będę się starał pisać po polskiemu. Ok ? *na szczegółach w końcu świat zbudowany ; )
 8. Matura 2008 i przelicznik

  wiec teraz pozostaje tylko kuc , kuc i kuc ; -)
 9. Historyczne Vademecum

  Esterrro ;] kazdy operon ma plytke ;p
 10. Probna matura z historii 2008

  hmm... moja pierwsza myśl gdy przeczytałem tematy : ' ehm .. co ja jestem z technikum roliniczego ;/ ' mam nadzieje ,ze na majowej już takiego czegoś nam nie zrobią ;p btw ... zgadzam się ,ze tematy z 2007 byly ' bardziej pociagajace '
 11. Probna matura z historii 2008

  Szczerze , to jestem trochę - albo i bardziej niż trochę zawiedziony swoją postawą - tzn. brakiem wiedzy xD ale... jeśli arkusz o podobnej trudności dostanę w maju to będę spokojny o dobry wynik . Z próbnej stawiam do 50% .
 12. Jak w temacie . Wszystko zwiazane z probna z historii i nie tylko ; )
 13. Ba... nawet jak się uprze to można studiować trzy i więcej Kwestia zainteresowań oraz samozaparcia heh ot na przykład takie połączenie : historia , prawo , socjologia . Co nam z tego wyjdzie ? Zobaczymy po 5 latach
 14. Lektury do matury

  ejj ... Suomi ! ;p
 15. Lektury do matury

  Ja jestem jak najbardziej za ;] wiec kolego u23 zaczynaj...
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.