Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Voltaire

[Forum] historia-magistra-vitae.pun.pl

Jak oceniasz forum?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak oceniasz forum pod względem merytorycznym?

    • Celująco
      0
    • Bardzo dobrze
      0
    • Dobrze
      0
    • Dostatecznie
      1
    • Dopuszczająco
      0
    • Niedostatecznie
      0
  2. 2. Jak oceniasz forum pod względem wizualnym i funkcjonalnym?

    • Celująco
      0
    • Bardzo dobrze
      0
    • Dobrze
      0
    • Dostatecznie
      0
    • Dopuszczająco
      1
    • Niedostatecznie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia, chociaż rynek for historycznych w Polsce jest bardzo nasycony, a użytkownicy często bardzo związani ze swoimi forami.

Miłe, że znalazły się tam odnośnik do innych for historycznych w tym i do tego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak znalazło się tam kilka "reklam" innych for, mamy nadzieję że u was znajdą się osoby, które zaszczycą nas swoją obecnością i wspomogą nas :P

To prawda działa bardzo wiele for historycznych i mamy przed sobą bardzo trudne zadanie ale jak widać radzimy sobie coraz lepiej i oby tak zostało :lol:

Zapraszamy na forum!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

A może Jarpenie byś przypomniał, jak w maju - czerwcu 2005, wyglądało forum historia.org.pl :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wtedy były tylko dwa duże fora ogólnohistoryczne historycy i histmag. Z czego histmag powoli tracił dynamikę. Wtedy w 2005 rynek nie był tak nasycony i było miejsce dla kolejnego forum zwłaszcza podpartego portalem historycznym. Obecnie jest mnóstwo różnych for od ogólnohistorycznych do specjalistycznych w wielu dziedzinach przez, co dużo trudniej jest się odróżnić i wnieść coś nowego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Ale jak widać staramy się i chyba nam to wychodzi :P

Wychodzi, wychodzi.

Pogrzebałem trochę w statystykach i takie małe porównanie.

Historia.org.pl za okres połowa maja-koniec czerwca 2005 -80 zarejestrowanych użytkowników ale tylko 17 którzy coś napisali.

Historia- magistra za około miesiąc-30 zarejestrowanych ale 26 którzy coś napisali.

Niezła dynamika, trzymam kciuki, powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Tyle, że wtedy były tylko dwa duże fora ogólnohistoryczne historycy i histmag. Z czego histmag powoli tracił dynamikę.

A Historycy zaraz potem mieli kłopoty z serwerem i dzięki temu Historia przyciagnęła sporo ludzi (sam tak tu trafiłem).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Tylko jeden temat o Wrzesniu 1939r. ... i to marginalny - o zniszczeniu strażnicy słowackiej ..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Ależ cierpliwości ciekawy, toż forum to, dopiero zaczyna. Może za miesiąc wyjaśnią tajemnicę mordu pod Ciepielowem :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
A Historycy zaraz potem mieli kłopoty z serwerem i dzięki temu Historia przyciagnęła sporo ludzi (sam tak tu trafiłem).

Historycy ogólnie rzecz biorąc mieli chyba z dwa-trzy takie dłuższe przestoje, na których zyskaliśmy nowych użytkowników. Ale prawdę mówiąc, nie pamiętałem, że to tak tu trafiłeś:( Zawsze byłem pewien, że ciekawy Cię ściągnął...

A co do samego forum Ani. Dobrze że coś takiego powstaje, zawsze jakaś tam odskocznia, a i dla osób którym z jakichś względów ciężko zadomowić się na dużym forum, okazja do popisania, poznania ludzi związanych z innymi forami, itd. Zapału też pogratulować, od razu sobie człowiek przypomina, jak to sam kiedyś był pełen energii i miał dziesiątki pomysłów na rzecz rozwoju forum. A dzisiaj lenistwo i apatia:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam ja ciągle myślę nad dalszym rozwojem i staram się coś ulepszyć lub poprawić.

Tak to może być dobre forum, dla osób, dla których poziom historyków, dws-u, czy naszego forum jest zbyt duży lub wolą kameralną atmosferę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Aj Panowie Admini. Forum historyczne jest dla każdego. A małe i całkiem nowe i tak ma zawsze szanse. I tej szansy rozwoju im życzę.

Pozdrowionka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Widiowy, ale gdzie my twierdzimy, że jest inaczej;)? Po prostu znamy realia polskich for. Wystarczy poprzyglądać się dwóm największym, czyli historykom i dws. Potężne z dużą ilością zarejestrowanych, ale piszących jest zazwyczaj jakiś tam nieduży procent. Część z tych niepiszących narzeka na brak czasu, inni sami przyznają, że brak odpowiedniej wiedzy wstrzymuje ich przed tym. A takie małe forum, gdzie dopiero zaczyna się wałkować te najpopularniejsze nawet tematy, jest bardzo dobrym miejscem do tego, aby zacząć aktywną przygodę z forami. Ja sam zaczynałem na małych, żeby potem przerzucać się na większe. A forum Ani życzymy jak najlepiej:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Przejrzałem kilka for (forumów?, forów?, Cholera wie jak się to pisze) i mam takie spostrzeżenie, że wszędzie praktycznie ci sami ludzie dyskutują na te same tematy. Sam piszę na dwóch forach i czasami boję sie, że łapię rozdwojenie jaźni.

Roztrojenia ryzykował nie będę!

Niemniej jednak życzę im sukcesów!

PS.

Albinos

Zawsze byłem pewien, że ciekawy Cię ściągnął...

Nie, nie!

Niepotrzebnie masz pretensje do Ciekawego. Sam tu trafiłem!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko moje :( Cieszę się że kilka osób z historia.org.pl i do nas dołączyło jednak mam nadzieję że dołączy jeszcze kilku ;) Co do samego naszego forum działamy od miesiąca (i dwóch dni) i jak na taką ilość czasu wydaje mi się że rozwijamy się świetnie. W dalszym ciągu staramy się dynamicznie je rozwijać.

Po raz kolejny zapraszam! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.