Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Voltaire

[Forum] historia-magistra-vitae.pun.pl

Jak oceniasz forum?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak oceniasz forum pod względem merytorycznym?

    • Celująco
      0
    • Bardzo dobrze
      0
    • Dobrze
      0
    • Dostatecznie
      1
    • Dopuszczająco
      0
    • Niedostatecznie
      0
  2. 2. Jak oceniasz forum pod względem wizualnym i funkcjonalnym?

    • Celująco
      0
    • Bardzo dobrze
      0
    • Dobrze
      0
    • Dostatecznie
      0
    • Dopuszczająco
      1
    • Niedostatecznie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Inga   
Niebawem odbędzie się tam też nabór na moderatora.

No, jeden użytkownik - jewden moderator. Ale od czegoś przecież trzeba zacząć. ;):P

E, nazwa mi się nie podoba.

Zazdrość przez Waści przemawia, zazdrość. :) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ingo jesteś złośliwa. Forum to zaczyna od początku od zera i od czegoś właśnie trzeba zacząć. Jeśli będzie dobrze promowane na innych i osoby (nawet najmniejsze grono) będzie dobrze je rozwijać na początku to będzie ono dobrym forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Dobrze widzisz.

Ja za to nie widzę sensu oceny przez pryzmat nazwy bądź pierwszych kilku dni istnienia. Poczekamy, zobaczymy i jaj sobie z młodszego przedsięwzięcia nie róbmy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę na prawdę. Jeśli chodzi o mnie jestem tylko użytkownikiem.

Masz rację, denerwują mnie te uwagi poprzedników którzy oceniają coś co ledwie zaczęło swój żywot. Bądź co bądź ale forum jest nowe, mało kto jeszcze był na nim bądź o nim słyszał... więc co tu się dziwić. W dodatku forum nie zakładała od razu cała kadra moderatorów i admin.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Ależ ja nie krytykuję nowego forum historycznego. I życzę kolegom, by dali radę. Oraz owocnej pracy. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
Ingo jesteś złośliwa. Forum to zaczyna od początku od zera i od czegoś właśnie trzeba zacząć. Jeśli będzie dobrze promowane na innych i osoby (nawet najmniejsze grono) będzie dobrze je rozwijać na początku to będzie ono dobrym forum.

Aniu słodka, nie jestem złośliwa, tylko miewam poczucie humoru. Wiesz jak sądzę co to takiego? ;)

Sama miałam własne forum. "Było nas trzech..." jak śpiewał Grzesiu M., ale od czegoś trzeba zacząc.

Nie widzę na prawdę. Jeśli chodzi o mnie jestem tylko użytkownikiem.

Masz rację, denerwują mnie te uwagi poprzedników którzy oceniają coś co ledwie zaczęło swój żywot. Bądź co bądź ale forum jest nowe, mało kto jeszcze był na nim bądź o nim słyszał... więc co tu się dziwić. W dodatku forum nie zakładała od razu cała kadra moderatorów i admin.

Wrzuć na looz dzieweczko, żadne forum nie jest warte by tracić nań nerwy. I włącz zielone światło dla niebrania wszystkiego aż tak poważnie.

I życzę kolegom, by dali radę. Oraz owocnej pracy.

No. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Zazdrość przez Waści przemawia, zazdrość.

Ależ skąd?!

Czysta estetyka!

Sama miałam własne forum.

I dopiero teraz się o tym dowiaduję!

Gdybym wiedział to zostałbym najbardziej aktywnym użytkownikiem! Może nawet zrobiłabyś mnie "przyjacielem forum"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
Może nawet zrobiłabyś mnie "przyjacielem forum"?

Nieeee gregu, swoją prawą ręką i lewym okiem. Czyż nie byłby to całkiem surrealistycznie odjechany pomysł? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.