Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Infira

Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim

Rekomendowane odpowiedzi

Infira   

Witam, mam 15 lat i chodzę do 2 gim. z racji tej, ze koniec roku już tuż tuż trzeba poprawić sobie oceny, a w tym roku z historii zamierzam mieć nieco wyższą ocenę, i byłabym Wam bardzo wdzięczna gdybyście mi pomogli. :) Na historii się w ogóle nie znam więc proszę o wyrozumiałość (i nie wiem czy dobrze umieściłam temat).

Zadanie:

p5181563.jpg

Edytowane przez Vissegerd
dr. techn.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

Zajrzyj do podręcznika na pewno powinnaś mieć mapki i informacje do tego tematu.:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Infira   

myślisz, że tego nie robiłam? ; /

mapka owszem jest i potrafie ją zrobić, ale nauczycielka jest dość wymagająca i zadań już nie potrafie, byłabym wdzięczna gdybyście mi pomogli.^^

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

O Boże, nie no, musze szukać w Britannicy czym było, u licha, Księstwo Warszawskie...! Albo macie małe ambicje albo jesteście tak leniwi, że szok. Kartka jest z ćwiczeń autorstwa Jacka Chachaja, wiem, bo mam te ćwiczenie przed nosem w tym momencie. Podręczniki Wam spalili? A Wikiepdia? Boże...

O ile wiem, do ćwiczeń zawsze kupuje się podręcznik...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Do autora tego tematu:

W regulaminie tego działu czytamy:

"Jednakże nie robimy za nikogo zadań, nie piszemy gotowców, czy referatów etc. Zakazane jest umieszczanie tematów o pomoc z ofertą zapłaty za jej udzielenie. Nie będziemy również pomagać osobom, które zakładają temat dt. pomocy w kilku działach lub w inny sposób łamiąc Regulamin Forum."

Zadanie, które autor tego tematu, przedstawił i złożył prośbę o pomoc, po dokładnym przyjrzeniu się temu zadaniu, jest prośbą, ale nie o pomoc, ale o zrobienie tego zadania.

Proszę o wybaczenie moderatora tego działu za ww przesłankę, ale szlag mnie bierze jak coś takiego widzę stąd musiałem zareagować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Infira   

dooobrze, dobrze, zrobie sama, widze, że bardzo chetnie tutaj pomagacie.;))

a sprawdzicie chociaż czy dobrze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

Mylisz pojęcia koleżanko to co Ty chcesz to gotowiec nie pomoc z naszej strony.

Pewnie ,że sprawdzimy ;)

Edytowane przez Bryśka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Pomóc można. Ale widać każdy kto pisze, żąda od nas, byśmy robili to za niego. Możemy pomóc, ale nie robić za kogoś. I w dodatku coś tak banalnego.

jak masz podręcznik, to zrobisz sama. Trochę chęci, a mniej lenistwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

A drugie? Jak napisał NRohirrim: Wielkie Ks. Poznańskie i Rzeczpospolita Krakowska. Reszta na moje oko jest OK. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   
Ad. 2

Wielkie Księstwo Poznańskie

Wolne Miasto Kraków

A co z ziemiami które należały do Księstwa Warszawskiego a nie znalazły się w obrębie Wielkiego Księstwa Poznańskiego i jednocześnie nie przypadły Rosji ? Dostał je kapitan Nemo czy co ? Co się stało z Toruniem, Chełmnem, Lubawą ? Wymazujemy z kart historii ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   
A co z ziemiami które należały do Księstwa Warszawskiego a nie znalazły się w obrębie Wielkiego Księstwa Poznańskiego i jednocześnie nie przypadły Rosji ? Dostał je kapitan Nemo czy co ? Co się stało z Toruniem, Chełmnem, Lubawą ? Wymazujemy z kart historii ?

Harry, to ćwiczenie szkolne, a nie uniwersyteckie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Właśnie to miałem napisać. Niestety nie ma tam takiej opcji. Myślę więc, że niezbędne minimum wystarczy. ;)

Btw-zielonego pojęcia nie mam o tych czasach, więc wybaczcie mi moją ignorancję. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.