Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepszy program informacyjny

Najlepszy program infomracyjny to:  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Wiadomości
      2
    • Panorama
      0
    • Teleexpress
      2
    • Wydarzenia
      3
    • Fakty
      14
    • Kurier
      1
    • Inny jaki?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepsze są fakty. To one wyznaczają nowe standardy, za co powinny być wdzięczne przede wszystkim Tomaszowi Lisowi, które je wypromonował na według mnie najlpszy program informacyjny w Polsce. Dziś jest tam wielu wspaniałych dziennikarzy: Pochanke, Durczok, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniakm, a do tego Morozowski, Siekielski, Sianecki czy od niedawna Mariusz Max Kolonko. Fakty pierwsze miały nowoczesne studio w zachodnim stylu. To w fakty wprowadził pierwsze "przerwę" w stylu "w faktach przed nami...". Bodajże pierwsze miał ten komputerowy ekran za prowadzącm pokazujący jakieś zdjęcie, czy migawke. Wreszcie fakty przedstawiają najciekawiej i według mnie najrzetelniej informacje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

teleexprass sie ceni za szybki przegląd informacji, szybko i jasno ukazuje co sie dzieje w świecie, natomias fakty bardziej dokładniej, mają najlepszy czas aniektowy a do tego stałych widzów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie teleexpress zbyt lakoniczny ratuje go bardzo dobra godzina emisji... kiedy dużo ludzi wróciło z pracy, ze szkoły i dla nich to 1 dziennik. Dużo mu daje właśnie często naprawdę śmieszny humor na końcu, ale wieści z muzyki w programie informacyjnym to już zupełnie zbędne, dla nich powinny być osobne programy. Najlepsze dla mnie są Fakty i Informacje, bo nieupolitycznione i je najczęściej oglądam, choć teleexpress oceniam mimo wszystko dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie najlepszym programem informacyjnym jest Kurier, jest on nie tylko ciekawy, ale bardzo często również nadawany. Na drugim miejscu plasują się u mnie Wiadomości :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Informacje też byłyby równie obiektywne jak fakty, ale podobno właściciel ma interesy pozamedialne i nie może "atakować" tak PiSu jak to robią Fakty. TVP powinna zostać sprywatyzowana i problem z głowy. A jeśli ktoś lubi same fakty bez opini to najlepszy jest dziennik PAPu w internecie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wiadomości ?!?!?

Jak można uznawać nieobiektywny program za dobry?

Na jakiej podstawie tak sądzisz, bo zaciekawiłeś mnie tą wypowiedzią. :?:

Oglądnij wszystkie 3 dzienniki i zauważ, który z nich najłagodniej odnosi się do rządu lub, który na jakim miejscu daje poszczególne newsy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Na jakiej podstawie tak sądzisz, bo zaciekawiłeś mnie tą wypowiedzią. :?:

To tak jakby uznać za obiektywną wypowiedź pracownika o pracodawcy, jest oczywiste że TVP nie może przedstawiać PiS w złym świetle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
To tak jakby uznać za obiektywną wypowiedź pracownika o pracodawcy, jest oczywiste że TVP nie może przedstawiać PiS w złym świetle.

Zgadza się. Dziennikarze TVP nie będą krytkować zbytnio pracodawcy, sprawę przedstawią raczej w "bezpieczniejszy" sposób, jako pierwsze pdadzą inne informacje nie związane z obozem rządzącym, to stała praktyka w TVP. Nie dziwię się jednak tym ludziom w końcu o prace w tym kraju trudno więc po co się wychylać?? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Fakty, bo są wg mnie najbardziej rzetelna i to one w Polsce wyznaczają standardy

Zgadzam się. Od biedy to ja mogę jeszcze serwis na Polsacie obejrzeć :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.