Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
dzionga

Studniówki

Recommended Posts

dzionga   

Większość z nas zapewne przeżyła, pewna część ma to dopiero przed sobą (Estera i ja jutro :P ), więc może podzielicie się wrażeniami i wspomnieniami? :P

W takim temacie pozostaje mi życzyć wam świetnej zabawy, miłych wspomnień i powodzenia na maturze w maju mam nadzieje, że tak jak ze studniówki tak i z matury będziecie zadowoleni. :P

amon   

Czad , rozpusta i wszelkie wszeteczeństwo ......... nieeee , dobra zabawa , miłe wspomnienia i ....... to coś co nieuchwytne . Miłej zabawy koleżankom życzę i to bez względu na irytującego partnera :P

ciekawy   

Studniówkę miałem tak dawno (zresztą - niejedną), iż nie pamiętam, czy się ona wogóle odbyła ! :P

Moja studniówka była super, wybawiłem się setnie, zapijając miodzikiem z koleżanką pod ławką (bo w szkole mieliśmy) :P

Potem byłem jeszcze 3 razy jako absolwent. Po mojej ostatniej bytności wydano zarządzenie, żeby absolwentów nie wpuszczać. Chyba przeze mnie... Jak przez mgłę pamiętam, że szedłem korytarzem i zobaczyłem panią dyrektor. No to podniosłem ją do góry i postawiłem z boku. Po czym poszedłem dalej. Nie jestem pewien, ale o to mogło chodzić... :P

Pozdrawiam.

Albinos   

Z tej strony jeszcze Vissa nie znałem :P Swoją studniówkę pamiętam doskonale... ahh, te starcia z pewnym bardzo miłym ochroniarzem, wyciąganie spod stołu pełnej szklanki soku (mimo iż pod stół wędrowała pełna do połowy ledwie), próby wymykania się z hotelu... ooo tak, to było coś. Impreza warta pamięci, tak więc miłej zabawy jutro;)

sebas   

Mnie czeka studniówka w za tydzień tj. 24 stycznia :P W sumie to fajnie, że już studniówka bo jest to napewno jedno z wazniejszych wydarzen w zyciu hehe

ciekawy   
W sumie to fajnie, że już studniówka bo jest to napewno jedno z wazniejszych wydarzen w zyciu hehe

Czy ja wiem ? Wierzaj mi - będą w życiu dużo ważniejsze wydarzenia, które mogą ci zapaść głębiej w pamięci (np. ślub, urodzenie dziecka, rozwód, śmierć bliskiej osoby, itp.) ...

dzionga   

Ja uważam, że studniówka to nie jest nic szczególnie ważnego i niepotrzebnie większość moich znajomych tak się ekscytuje :P

Niby nic ważnego..., a pamięta się do końca życia ; ) Dzionga i Estera czekamy na wasze zdjęcia ze studniówki, w sukniach, w których z pewnością będziecie błyszczeć skoro i bez nic to robicie : )

widiowy7   
Czy ja wiem ? Wierzaj mi - będą w życiu dużo ważniejsze wydarzenia, które mogą ci zapaść głębiej w pamięci (np. ślub, urodzenie dziecka, rozwód, śmierć bliskiej osoby, itp.) ...

Będą, na pewno. Ale niech się cieszą. Sam też się cieszyłem i zabawa była przednia. I do dziś pamiętam.

I niech tak zostanie.

Wszystkim studniówkowiczom mówię

DOBREJ ZABAWY

redbaron   

Ja byłem na 3 studniówkach :huh: I to nawet 3 lata pod rząd...

Było bardzo fajnie, ale za dużo wspomnień mi nie zostało - od mojej minęło już 10 lat. Czułem chyba wtedy, że kończy się jeden etap mojego życia i zacznie się drugi. Znając mnie, to pewnie przejmowałem się maturą...

giskan   

Ja tam sie nie podniecam studniówką. Nie w moim guście puki co takie imprezy są. Na studniówce nie byłem i nie żałuje, tym bardziej patrząc na moją klasę...