Jump to content

giskan

Użytkownicy
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

About giskan

 • Rank
  Ranga: Technik

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna
 1. E-głosowanie

  Tak, głosuj przez internet, a twoje głowsowanie nie będzię tajne. (o ile w lokalu jest tajne)
 2. Matura z języków

  Ja w ramach nauki języka (angielskiego) i ciekawości, często tłumaczyłem sobie teksty piosenek, albo ściągałem ich tłumaczenia i analizowałem. Dziś właśnie zdałem egzamin ustny z angielskiego i tym samym maturę mam już za sobą (chyba, że z czegoś nie zdam)
 3. Teksty nauczycieli

  U mnie w klasie też była podobna sytuacja, ale osoba której nie było dostała pałę jak to powiedział nauczyciel "profilaktycznie/zaocznie" (chyba te I-sze ale nie jestem teraz pewny)Ten sam nauczyciel miał taką metodę wybierania uczniów do odpowiedzi, że czasem powiedział, iż spyta 2 osoby które mają np. czerwone swetry/bluzy. Kiedyś w klasie były takie 3 osoby, to jedna osoba zdjęła bluzę i nie musiała iść do odpowiedzi ;P
 4. Prezentacje maturalne

  Ja swoją pracę wielokrotnie skracałem, jeszcze w nocy przed dniem egzaminu wprowadziłem zmianę 1/8 mojej prezentacji. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem ile gadałem, ale myślę, że coś w okolicach tych 15 minut, bo robiłem wcześniej próby generalne.
 5. Teksty nauczycieli

  U mnie w szkole był taki nauczyciel, który podczas sprawdzianu na tablicy narysował oko i wyszedł z klasy. Pod koniec lekcji przyszedł, zebrał sprawdziany, a 3 losowo wybranym osobą powiedział, że ściągały i że oko to widziało i dał im pały, a reszcie ocenił sprawdziany.
 6. Prezentacje maturalne

  Ja swoją prezentację miałem już w zeszłym tygodniu w czwartek . Jako materiały pomocnicze używałem: -kartka z cytatami, -plansze z obrazami -2 kadry z filmu -utwór muzyczny
 7. Trzy życzenia.

  1. Chcę żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce 2. Chcę być szczęsliwy 3. Chcę złowić kolejną złotą rybkę
 8. Quiz Moje miejsce na ziemi.

  Wczoraj próbowałem coś ułożyć, ale troche cieżko, to zrobić tak fachowo. Posiłkowałem sie nawet książką o moim mieście (siostra kiedyś dostała, ale już nie pamiętam za co ;P) ale jest tam dużo informacji nie tylko o moim mieście i niestety zrezygnowałem. Ale myśle, że za niedługo zrobię swoją zgadywankę. Jutro ostatni egzamin maturalny więc będe miał też więcej czasu. aha Odp: Z zespołu Pozdrawiam
 9. Euro 2012 - wybór miast

  Konurbacja To my chcemy względów merytorycznych, bo skoro takich nie ma to znaczy, że musiały zadecydować jakieś inne.Jeśli ME nie będzie na ślasku czy małopolsce, to więcej ludzi będzie musiało daleko podróżować, a podróż wiąże się z wydawaniem pieniędzy. (powiesz, że to jakaś teoria spiskowa, ale nie możesz zaprzeczyć ze czym wiecej ludzi podrużuje, tym więcej wydają oni pieniędzy i inni na tym zarabiają. A bilans handlowy (czy coś tego typu) się zwiększa)
 10. Euro 2012 - wybór miast

  Przede wszystkim ME są dla LUDZI! potem dopiero dla miast (a jak wiadomo miasta dalej będą realizować swoje plany), więc stadiony powinny być równomiernie rozmieszczone i 1 stadion powinien być albo na Śląskim albo w Krakowie (ja preferuje Chorzów) Odświeze mój wcześniejszy post:
 11. Euro 2012 - wybór miast

  PZPN to nie tylko tych parę osób ze Ślaska. W Polsce do wszystkiego miesza się polityka, a władze Warszawy i nie tylko, są zazdrosne o stadion narodowy w Chorzowie, spodek w Katowicach, Częstochowę, Kalwarie Zebrzydowską, Wawel, itd. (takie moje zdanie). Do mnie to nie przemawia, bo ME jak pisałem to wydarzenie ogólno-krajowe, więc czemu południe ma być poszkodowane. Wiadomo, że nigdy nie będzie "całkowitej" sprawiedliwość, ale nich ona przynajmniej jest jak największa. Jest możliwość aby stadiony były dosyć równomiernie rozmieszczone, więc należy ją wykorzystać!
 12. Quiz Moje miejsce na ziemi.

  Dzięki, ale mam nadzieję, ze inni będą nadal próbowali odgadnąć jakie to miasto.
 13. Euro 2012 - wybór miast

  Przede wszystkim wpływ miał na to PZPN, a jaki on jest to już pisałem. Np. gdyby wokół tych 5 miast (poza Warszawa, bo nie konkuruje) zrobić okrąg o promieniu 100km to na stadion śląski przypadało by najwięcej osób czyli potencjalnych kibiców, potem bodajże Kraków, najmniej w Gdansku, ale uważam ze w Gdańsku należy zorganizować ME, żeby zachować równowage z rozmieszczeniem stadionów.
 14. Euro 2012 - wybór miast

  Ale nie powinny być rezerwowymi, patrząc na względy merytoryczne.
 15. Euro 2012 - wybór miast

  Chorzów i pozostała część konurbacji także. Ale jednak Euro w Polsce to wydarzenie ogólno krajowe.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.