Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Eurowizja szansa czy kicz?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są wasze opinie na temat tego konkursu. Myśle, że czasy The Beattles, ABBy, Dion już dawno minęły dziś to komercja i casting, a zwycięzcy już nie robią takiej kariery. W tym roku po raz drugi będzie nas reprezentował zespół Ich Troje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Polska reprezenatcja, jak ma w zwyczaju tylko sie zblazni i osmieszy nasz narodowy rynek muzyczny ;)

Odnosnie zespolu Ich Troje - powstrzymam sie od komentarza bo na pewno zasluzyl bym na ostrzezenie ( zdecydowanie nadmierna ilosc wulgaryzmow ).

Jak juz wspomnial Admin lata swietnosci konkursu dawno przeminely i ci najgorsze organizatorzy nie staraja sie by powrocily :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja może być szansą dla nieznanych dotąd zespołów, ale jeśli chodzi o jej finał, to punkty i tak najczęściej przyznawane są "po sąsiedzku", przez co rzeczywiście ten konkurs stracił na wartości. Ale na pewno miło by było, jakby wreszcie wygrał go jakiś polski zespół 8) Ich Troje akurat nie należy do moich ulubionych... :roll: ale trzymam kciuki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W tym roku po raz drugi będzie nas reprezentował zespół Ich Troje.

bez komentarza :cry: :cry:

Co by o nich nie powiedzieć to był nasz najlepszy występ od występu Edyty Górnika, która zajęła 2 miejsce. Jak będzie w tym roku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będzie gorzej piosenka jest jeszcze bardziej smętna niż poprzedniea doswiadczenie pokazuje że takie piosenki nie mają najmniejszych szans ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W tym roku będzie gorzej piosenka jest jeszcze bardziej smętna niż poprzedniea doswiadczenie pokazuje że takie piosenki nie mają najmniejszych szans ;)

Czy ja wiem, im większy kicz tym większe szanse. W tej piosence i jest jakiś tam rap, i ładne dziewczęta i jakiś facet z czerwoną głową etc. Wiśniewski co by nie powiedzieć jest medialny, więc myśle, że lepiej wypadną niż Piasek i Blue Cafe : P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   
Myśle, że czasy The Beattles

Oni byli na Eurowizji? :shock:

a zwycięzcy już nie robią takiej kariery

A niektóre gwiazdy nie dostają się nawet do finału, np. w tym roku DJ Bobo...

Gdybym miał zamiar w przyszłości studiować stosunki międzynarodowe, to genialną pomocą dla mnie byłaby Eurowizja :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
A niektóre gwiazdy nie dostają się nawet do finału, np. w tym roku DJ Bobo...

Gwiazdy? A kiedy ostatnio na Eurowizji był ktoś kto zasługuje na takie miano?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   
Gwiazdy? A kiedy ostatnio na Eurowizji był ktoś kto zasługuje na takie miano?

Może rzeczywiście przesadziłem z tą liczbą mnogą. No, ale DJ Bobo jak dla mnie jest gwiazdą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Darkman   

Wszyscy podniecacie się Edytą Górniak i jej 2 miejscem.Do kościoła w niedzielę i na tacę dać w intencji, że tak się stało.Pomyślcie lepiej co by było gdyby wygrała :mrgreen: My musielibyśmy zorganizować Eurowizję.To dopiero byłaby jazda :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kubag   

Eurowizja to jest taki kicz że ho ho. Pic na wodę fotomontaż. Wiadomo nie od dziś (jak ktoś umie analizować) że na eurowizji ludzie w większości głosują na państwo a nie na piosenkę. Trzeba na serio zaśpiewać bardzo bardzo bardzo bardzo.... dobrze żeby wygrać a niestety takich ludzi w Polsce ja nie widzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
a niestety takich ludzi w Polsce ja nie widzę.

Trochę jest;) Behemoth i Vader to zespoły o uznanej klasie światowej. Jednak to trochę nie ten typ muzyki, chociaż skoro Lordi potrafił wygrać, to czemu nie spróbować wysłać czegoś ostrzejszego? Jest wiele zespołów tworzących świetną muzykę, jednak my wolimy stawiać na tanie popowe gwiazdki, o nikłej popularności poza granicami kraju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   
chociaż skoro Lordi potrafił wygrać, to czemu nie spróbować wysłać czegoś ostrzejszego?

Lordi moim zdaniem nie wygrało ze względu na muzykę. Spodobała się oryginalność :mrgreen:

Jest wiele zespołów tworzących świetną muzykę

Jeszcze jakby jakiś chciał pojechać na Eurowizję, toby było fajnie...

jednak my wolimy stawiać na tanie popowe gwiazdki, o nikłej popularności poza granicami kraju.

Podaj mi przykłady państw, które tak nie robią. Co do popowych gwiazdek: Łotwa w tym roku dała tenorów i... w przyszłym roku walczą w półfinale :twisted: Co do popularności poza granicami kraju: Kate Ryan i DJ Bobo furory na Eurowizji nie zrobili.

Wiadomo nie od dziś (jak ktoś umie analizować) że na eurowizji ludzie w większości głosują na państwo a nie na piosenkę.

Rzeczywiście, ale nadal wygrywają jako takie piosenki. Z drugimi miejscami gorzej :mrgreen: Wystarczy wspomnieć ukraińskiego faceta przebranego za kobietę, ubranego w coś podobnego do sreberka, tekst piosenki składał się z paru słów ciągle powtarzanych, z denną muzyczką drażniącą ucho. I zajęli 2 miejsce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Kicz, jak najbardziej kicz. Jak się przyznaje na Eurowizji 2007 drugie miejsce takim gniotom jak ukraińskie coś to moje zdanie nie może być inne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.