Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Złote Lwy Forum 2008 - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy!

Złotych Lwów Forum nadszedł czas poniżej przedstawiam wam wyniki Plebiscytu. Ogromnie cieszy fakt, że Plebiscyt jest oceniany bardzo pozytywnie przez wszystkich, a zainteresowanie i emocje, co roku są coraz większe. W kilku kategoriach o zwycięstwe zadecydował dosłownie jeden głos. Jeśli frekwencja z roku na rok będzie się powiększać to w przyszłym roku możemy być świadkami jeszcze bardziej interesującego Plebiscytu.

W tym roku głosowało 23 użytkowników tj. o 7 więcej niż poprzednio.

Wszystkim zwycięzcą gratuluję, a pozostałym życzę powodzenia by udało się za rok, to tylko zależy od was.

A oto wyniki:

1. Użytkownik roku

1. Kadrinazi - 14 głosów

2. Tomasz N - 5

3. Bavarsky - 3

2. Temat roku

1. Mord pod Ciepielowem - 13

2. Wojna Rosji z Gruzją - 12

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik

1. Vissegerd - 13

2. Tofik 12 - 12

3. Jarpen, Capricornus - 4

4. Mistrz Mowy

1. ciekawy - 12

2. Vissegerd - 11

3. Albinos - 5

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku

1. Vissegerd - 6

2. Narya - 5

3. Estera - 4

6. Moderator roku

1. Estera - 11

2. Albinos - 9

3. Pancerny - 5

7. Wejście roku

1. Vissegerd - 14

2. Kadrinazi - 11

3. Gnome - 3

8. Gaduła roku

1. Tofik - 13

2. adam1234 - 8

3. Granat - 5

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik

1. Tofik - 10

2. w4w, Lu Tzy - 5

3. adam1234- 4

10. Profil roku

1. Pancerny - 8

2.Vissegerd - 5

3. Estera - 4

11. Dział roku

1. Rewolucja Francuska i Epoka Napoleońska - 9

2. II wojna światowa - Polska - 7

3. Rzeczpospolita Obojga Narodów - 6

12. Poddział roku

1. Powstanie Warszawskie - 10

2. Encyklopedia - 5

3. Starożytny Rzym - 4

-----

Na zakończenie oczywiście niespodzianka. Jest nią prenumerata serii Osprey "Kampanie" po polsku wydawane przez wydanictwo Libron dla osoby, która zwyciężyła w kategorii Użytkownik roku. Kadrinazi - gratuluję, o szczegółach porozmawiamy poprzez PW.

libronbk9.jpgospreycx8.jpg

Jeśli się pomyliłem i przez to zaważyło to na miejscu przepraszam i proszę o informację poprzez PW szybko poprawię.

Dziękuję wszystkim za udział w Plebiscycie.

Administrator Forum

(-) Jarpen Zigrin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo Wszystkim dziękuję i szczerze gratuluję laureatom :peace:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza była "walka" Albinosa i Estery oraz ich działów i poddziałów : )

A na finiszu rozstrzygnęła się sprawa tematu roku, ostatnie głosy zadecydowały.

Jako Administrator postanowiłem się wstrzymać w głosowaniu w kilku kategoriach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Gratuluję wygranym, bo choć przegrałem to jestem już nauczony jak przegrywać :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma przegranych ani wygranych, to nie zawody sportowe ;)

Są natomiast laureaci...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   

Gorąco gratuluję wszystkim wygranym, jak również wszystkim, którzy zyskali choćby jeden głos w konkursie! Wreszcie, gratuluję użytkownikowi roku, Kadrinaziemu, wspaniałej nagrody ufundowanej przez wyd. Libron!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Największe gratulacje dla Kadrinaziego za tego najważniejszego Lwa, Vissa za sukces w 3 kategoriach i Estery za zdobycie tytułu moderatora roku i sukces jej działu. Pozostałym laureatom i nominowanym, gratuluję równie gorąco. Wszyscy zasłużyliście sobie ;)

Ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głosy :D To naprawdę miłe. A największe dzięki za głosy na PW. Nie będę ukrywał, że to, iż doceniacie ten poddział, ma dla mnie szczególną wartość. Tutaj chciałbym podziękować kilku osobom szczególnie. Przede wszystkim widiowemu i dziondze. Widiowy był tak na dobrą sprawę pierwszą osobą, która zainteresowała się tym poddziałem na poważnie. Dzięki niemu w najtrudniejszym okresie, gdy projekt dopiero raczkował, udało się rozkręcić całość. Widiowemu zawdzięczam też kilka ciekawych dyskusji, które do dzisiaj wspominam miło. Jeszcze raz wielkie dzięki widiowy ;) Z kolei dzionga po tym, jak pojawiła się, i jak zaczęła udzielać się coraz częściej, stała się katalizatorem dalszego rozwoju. Nie wyobrażam sobie dalszego rozwijania PW bez dziongi :P To jest nasz wspólny sukces, i mam nadzieję, że będziemy kontynuować wspólną pracę jak najdłużej ;) Jeszcze raz wielkie dzięki. Kolejne osoby to Pedros i Szumo. Chłopaki, dzięki za wiele ciekawych dyskusji. Jarpen dzięki za zaufanie, i stworzenie tego poddziału. Viss, dzięki za zaopiekowanie się działem pod moją nieobecność w lipcu. Wolf, dzięki za te wszystkie dyskusje, dzięki Tobie wiele się dowiedziałem. Pancerny dzięki za ciepłe słowa. A szczególne podziękowania dla Gregoriusa, za uświetnienie tego poddziału swoją obecnością. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Wszystkim pozostałym, którzy udzielali się tam, którzy czytają... naprawdę wielkie dzięki ;)

Na zakończenie chciałbym wyrazić zadowolenie z tego, że tak dużo osób zagłosowało, mam nadzieję, że za rok, będzie nas jeszcze więcej, a i konkurencja będzie większa. I tak jak pisałem po poprzednich Lwach, tak i napiszę teraz. Lepiej z Wami zgubić, niż z innymi znaleźć. Jesteście wspaniali.

I to by było na tyle moich wypocin.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wow, Albinos nie ma sprawy, Tobie też jest za co dziękować. Tak żeś się rozpisał, że czytając miałem w pewnym momencie wrażenie, że się z nami żegnasz ;)

Kamień z serca, że jednak nie...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Kamień z serca, że jednak nie...

Mam nadzieję, że to już wyjaśniłem jakiś czas temu ;)

Tobie też jest za co dziękować.

Ja robię tylko to, co do mnie należy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim ktorzy na mnie zagłosowali - jestem bardzo zaskoczony :pale: Gratulacje dla wszystkich 'lwich' laureatow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

No to tak:

Gratulacje dla Kadrinaziego (należało się, oj należało), gratulacje dla naszego kochanego Vissa bez którego to Forum nie byłoby takie jakie jest, a jest zaje..., no fajne :D , gratulacje dla ciekawego za całokształt ;) , gratulacje dla Estery za prawdziwą pasję w tym co robi i widać, że się opłaca, gratulacje także dla Tofika i dla Pancernego [swoją drogą ile razy można powtarzać słowa "gratulacje" w jednym zdaniu]. Dla Was wszystkich ;)

No i oczywiście dziękuję Albinosowi za to, że dzięki niemu nasz ulubiony poddział tak się wspaniale rozwija :P Chcę Ci także podziękować za miłe słowa, przesadzone, ale miłe ;) I przyłączam się do podziękowań Albinosa dla wszystkich, którzy udzielali się (mam nadzieję będę dalej to robić jeszcze intensywniej) w naszym Powstaniu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.