Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
legion

Ikariam

Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

O co chodzi z tą ambrozją, wołają pieniędzy, realnych?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   
O co chodzi z tą ambrozją

Za ambrozję możesz zwiększyć wydajność pracowników lub wymienić na konto premium.

wołają pieniędzy, realnych?

Tak realnych :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   

Zrobiłbym sobie konto na Theta, jak wielu z Was, ale w tego typu grach rejestruje się z reguły na najpóźniej oddanych do użytku serwerach. Nie ma tam jeszcze wielu graczy na astronomicznym poziomie rozwoju i łatwiej jest się wspiąć w rankingu. Dlatego już od połowy lipca gram na serwerze Ny gdzie mam 4 miasta i jestem przywódcą sojuszu który na tę chwilę jest 69 w rankingu (3 tygodnie temu był 136 więc progresja jest). Jeden archipelag jest już całkowicie pod kontrolą, obecnie trwa pokojowa ekspansja na kolejny.

Właśnie "wynajduje mi się proch strzelniczy" więc moja armia będzie wyróżniała się nowoczesnością. A wszystkim polecam wynalazek "pomocne dłonie", który pozwala zwiększyć tempo pozyskiwania surowca (no chyba, że na tych starszych serwerach ktoś już na tyle rozbudował tartaki i kopalnie, że starcza Wam na wszystko).

Postawienie na przyrost ludności i badania jak pisał Jarpen to moim zdaniem słuszne rozwiązanie, które zaprocentuje w przyszłości. Czyli tawerny w każdym mieście, a gdy stanie się to możliwe muzea i tyle podpisanych traktatów kulturowych ile się da.

Nazwa sojuszu to AVALON. Na tamtym serwerze jest jakiś inny Lester, ale to nie ja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
A ja jestem na 8000 którymś miejscu :)
No właśnie dlatego nie lubię dłużej działających serwerów. Na serwerze Ny mając 3 miasta można bez wysiłku zmieścić się w 3 tysiącu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

lester błąd wiesz dlaczego:

Nowy serweri, nowi gracze, wszyscy grają... nie ma farm, nie ma darmowych surowców, wszyscy są aktwyni mogą Cię atakować, a na takiej Theta jest mnóstwo farm, wielu z wysokoą rangą przestało w to grać, jest gdzie pofarmić jest gdzie znaleźć protektora najgorszy są właśnie nowe serwery.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   
najgorszy są właśnie nowe serwery.

Przepraszam, że upominam admina, ale najgorsze, nie najgorszy.

Teraz z tematem, zgadzam się z adminem najlepsze są nowe dużo osób które są rozbudowane (jak masz dobre stosunki z nimi :) ) i w ogóle świetne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

A ja mam pytanie do znawców tej gry: Jeśli braknie mi surowców luksusowych, muszę na kolejnej wyspie założyć kolonię, by czerpać z niej korzyści (i tam wydobywać surowce)? Nie można na przykład wysłać na wyspę statków handlowych i jakoś tam rozmieścić robotników? Czy dla każdego surowca luksusowego muszę mieć własną kolonię?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   
A ja mam pytanie do znawców tej gry: Jeśli braknie mi surowców luksusowych, muszę na kolejnej wyspie założyć kolonię, by czerpać z niej korzyści (i tam wydobywać surowce)?

Tak oczywiście, a jak zabraknie ci surowców to zburz kolonię i wybuduj na innej wyspie. :)

Nie można na przykład wysłać na wyspę statków handlowych i jakoś tam rozmieścić robotników?

Nie, nie możesz gdyby tak było to po 5 dniach grania początkujący miał by ratusz na 10 lvl, a po 30 dniach z 42 lvl ratusza. :D

Czy dla każdego surowca luksusowego muszę mieć własną kolonię?

Tak i materiału budowlanego :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie na theta, potrzebujecie czegoś?

Ja mam już 2 kolonie. 9lvl ratusza w stolicy i dużo farm. W rankingu jestem na 7 tys. któryś miejscu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Za trzy godziny założę kolonie tylko nie wiem czy z winogronem( zadowolenie spada) czy z kryształem (potrzebny do rozbudowy akademii)?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co wino to mogę Ci podesłać tak z 500 na jakiś czas wystarczy. Najważniejszy jest jednak kamień... Jak masz stolice z kamieniem to załóż kolonię z kryształem, a wino będziesz kupował na targu. Poszukaj w okolicy graczy z (i) czyli takich, co nie logowali się od jakiegoś czasu. Zbuduj ze 4 hoplitów i 1 procarza wyślij procarza jak mu się nic nie stanie to wyślij hoplitów szybko zdobędziesz surowce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.