Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Andreas

FPS-y II wojna światowa - które lubicie i w które gracie?

W który z tych FPS-ów gracie?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Call of Duty
      12
    • Medal of Honor
      8
    • Return to Castle Wolfenstein
      2
    • UberSoldier
      0
    • Wehrwolf
      0
    • Red Orchestra: Ostfront 1941-45
      0
    • Mortyr
      0
    • Brothers in Arms
      0
    • Inna(jaka?)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

CoD na pierwszym miejscu, zaraz potem seria MoH. Prócz tego Rech Orchestra nie jest taka zła, no ale to gra tylko MP. Oraz Brothers in Arms jest całkiem fajna serią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Grałem w "Medal of honor" oraz "Call of Duty", ale wolę gry z wcześniejszych epok...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   

Call of Duty , za MoH'em nie przepadam i Brothers in Arms lubię tą grę za realizm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
=Nord=   

Call of duty 1,2,5 bo tylko w te grałem, Medal Of Honor: Allied Assault - oby dwie gry nieźle ozdwierciedlają II Wojnę Światową. Return to Castle Wolfenstein trzymie klimat choć nie jest tak realistyczny (pod względem faktów) jak ten nowy "Wolfenstein". Grałem jeszcze w Mortyra, spodobał mi się tylko "Mortyr: Operacja Szturm" czy jakoś tak no i to by było na tyle.

Pozdro :B):

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
=Nord=   

Wiesław z Bogdańca, dzięki za poprawkę. :)

DiTo, osobiście posiadam oryginalną wersję CoD: WaW, polecam bo przeszłem ją parę razy, fabuła jest niezła misje ciekawe w dodatku na wysokim poziomie historycznym, ale najbardziej wciąga tryb Multiplayer jak zacząłem grać to nie mogłem się od tego oderwać. Mhmm tylko kupuj, pobieraj na 100% nie pożałujesz. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
choć nie jest tak realistyczny (pod względem faktów) jak ten nowy "Wolfenstein".

Niemcy stwarzający pole siłowe wokół siebie, ożywiający trupy albo dysponujący bronią plazmową to wg Ciebie realizm?

przeszłem

Przeszedłem!!!

na wysokim poziomie historycznym

Śmiem zaprzeczyć, zwłaszcza, jeśli chodzi o kampanię na Peleliu i Okinawie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
=Nord=   
Niemcy stwarzający pole siłowe wokół siebie, ożywiający trupy albo dysponujący bronią plazmową to wg Ciebie realizm?

Chodziło mi np. o organizacje takie jak Thule, Złoty Brzask, eksperymenty, które były bardzo tajne w III Rzeszy itp. Nie miałem tu na myśli wszystkich elementów tejże gry. :)

Przeszedłem!!!

Wybacz, ale jestem ze Śląska i tutaj troszku inaczej się mówi. :B):

Śmiem zaprzeczyć, zwłaszcza, jeśli chodzi o kampanię na Peleliu i Okinawie.

W sumie tak mój błąd, nie pamiętam już niektórych szczegółów, więc jest to mój błąd. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
Chodziło mi np. o organizacje takie jak Thule, Złoty Brzask, eksperymenty, które były bardzo tajne w III Rzeszy itp. Nie miałem tu na myśli wszystkich elementów tejże gry.

Towarzystwo Thule nie było tajne w Trzeciej Rzeszy, ba, naziści sami je zlikwidowali jeszcze przed wybuchem II WŚ.

Złoty Brzask w ogóle nie istniał w Niemczech i nie był złożony z Rosjan.

Generalnie, jedyne, co jest prawdziwe w tej grze, to fakt trwania wojny w 1940r.

Co nie przeczy temu, że lubię w nią grać.

Wybacz, ale jestem ze Śląska i tutaj troszku inaczej się mówi. :B):

Na Forum obowiązuje ortografia i gramatyka polska. Jak mniemam, zaakceptowałeś to w Regulaminie Forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   
Jak mniemam, zaakceptowałeś to w Regulaminie Forum

:D

I tak raczej jak będe miał troche kasy to kupię WaW ( a tak z ciekawości to co ie zgadzało się w misjach na Peleliu i Okinawie?)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
=Nord=   
Towarzystwo Thule nie było tajne w Trzeciej Rzeszy, ba, naziści sami je zlikwidowali jeszcze przed wybuchem II WŚ.

Chyba troszkę źle mnie zrozumiałeś, miałem na myśli tylko eksperymenty typu ufo itp.

Złoty Brzask w ogóle nie istniał w Niemczech i nie był złożony z Rosjan.

No tak, ale ogólnie było coś takiego. :)

Na Forum obowiązuje ortografia i gramatyka polska. Jak mniemam, zaakceptowałeś to w Regulaminie Forum.

Oczywiście, że zaakceptowałem regulamin, i staram się pisać polszczyzną (mała wpadka).

Edytowane przez =Nord=

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.