Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Sabaton

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to jest oczywiste, różnica klas zespołów - bezdyskusyjna, to zupełnie inne "nisze" - jeśli można mówić przy IM o niszy.

Głównie chodziło mi o to że wszyscy wspominają o utworach odnoszących się do historii czy wojny, a przecież wiele zespołów takie miało.

Żeby nie porównywać do Ironsów, to coś mniej znanego.

Saxon

Thin red line

Lion Heart

A pewnie znalazło by się więcej gdyby dobrze poszukać, chociaż trzeba przyznać, że Sabaton często mniej ogólnie znane epizody opiewa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

A mnie Sabaton „podchodzi”.

Świetnie mi się przy tej muzyce ćwiczy. Hantle same fruwają a bieżnia znika pod nogami. Podoba mi się, że śpiewają o historii i nie przeszkadza mi że teksty rzeczywiście są nieco pompatyczne. Lepiej to niż jakieś satanistyczne głupoty.

Drugi ulubiony zespół na Sali gimnastycznej to AC/DC. (To pewnie z uwagi na zawód jaki uprawiam).

Co do ciężkiego metalu to nie gustuje. Też pewnie z powodów zawodowych. Mam go na co dzień. Silnik główny generuje podobne dźwięki. A jak się do tego doda generatory prądotwórcze, kompresory oraz kilka pomp i wentylatorów to prawie jak na koncercie (tyle, że ludzi mniej).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A mnie Sabaton „podchodzi”.

Świetnie mi się przy tej muzyce ćwiczy. Hantle same fruwają a bieżnia znika pod nogami. Podoba mi się, że śpiewają o historii i nie przeszkadza mi że teksty rzeczywiście są nieco pompatyczne. Lepiej to niż jakieś satanistyczne głupoty.

Drugi ulubiony zespół na Sali gimnastycznej to AC/DC. (To pewnie z uwagi na zawód jaki uprawiam).

Co do ciężkiego metalu to nie gustuje. Też pewnie z powodów zawodowych. Mam go na co dzień. Silnik główny generuje podobne dźwięki. A jak się do tego doda generatory prądotwórcze, kompresory oraz kilka pomp i wentylatorów to prawie jak na koncercie (tyle, że ludzi mniej).

AC/DC? To jest w ogóle taka hała, że uszy bolą. Muzyka rżnie niemiłosiernie a jakiś pajac skacze po scenie i drze się do mikrofonu tak, że nic nie można zrozumieć... Przepraszam za ostre słowa, ale ja tak to widzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Muzyka rżnie niemiłosiernie a jakiś pajac skacze po scenie i drze się do mikrofonu tak, że nic nie można zrozumieć...

A to wtedy polecam Andrzeja Poniedzielskiego. Nie skacze, nie wydziera sie i jeszcze madre teksty spiewa. (Tyle, ze cwiczy sie przy nim kiepsko...)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zamiast AC/DC

Wiem, że temat nie jest o tym, ale musiałem to napisać.

Edytowane przez TyberiusClaudius

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.