Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Czy lubicie fotografować?

Recommended Posts

Bejdak   

Nie przywożę "megabajtów zdjęć", ale za to kilogramy kasetek ze slajdami, gdyż od jakiegoś czasu robię zdjęcia analogową lustrzanką Nikona F80. Jeśli chodzi o tematykę, to zazwyczaj są to krajobrazy z licznie przeze mnie odwiedzanych miejsc, choć czasem trafi się też sesja zdjęciowa jakiegoś wydarzenia, typu uroczystości i tym podobne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotografia to jedno z moich ulubionych zajęć tylko ostatnio jakoś brak czasu na to hobby no i jest dość kosztowne. Przeważnie robię przyrodę i architekturę swego czasu nawet miałem dwie wystawy a potem brakło czasu.

Megabajty? Błe tylko papier żadną cyfrówką nie nauczysz się dobrze zrobić zdjęcia.

robię zdjęcia analogową lustrzanką Nikona F80

Fajny sprzęcik ja mam F65, jak się pstryka?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bejdak   

Nie mogę narzekać. Aparat ma wszystkie podstawowe (czytaj wystarczające) funkcje, ostrzy bez problemów, AF pracuje bardzo cicho, a migawka chodzi wręcz wzorowo. Jak na początek przygody z fotografią, to bardzo fajny sprzęt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przywożę jednak megabajty, ale moim zainteresowaniem są zdjęcia jakiś miejsc historycznych czy zabytkowych, w Muzeum potrafię zrobić kilkadziesiąt zdjęć. Jeśli ja już się uwieczniam to zazwyczaj na tle pomnika, fajnego krajobrazu i w ławkach w przeróżnych miejscach. Mam kolekcje ławkową z wielu miejsc Europy : )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bejdak   

Jeśli chodzi o kolekcje, to swego czasu rywalizowaliśmy z kumplami w konkurencji "Zdjęcie pod zakazem" uwieczniające jego łamanie (Np "kruchy dach, nie wchodzić!, Teren kamieniołomu, wstęp wzbroniony...). Po tym, jak kumpel zrobił sobie zdjęcie pod tabliczką "Nie wchodzić! Pole minowe!" stwierdziliśmy, ze dalsza rywalizacja nie ma sensu, bo bije nas na głowę...

Teraz ten sam kumpel kolekcjonuje zdjęcia toalet za wschodnią granicą... nie muszę chyba dodawać, że ma w niej same "perełki".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pancerny   

Też fotografuję, ale niestety, tylko cyfrówką, może teraz,skoro sprzęt fotograficzny tanieje, pomyślę o lustrzance cyfrowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Estera   

Robie zdjęcia analogową lustrzanką. Fotografuje Canonem eos500. Fotografowanie jest niesamowitym zajęciem. Ostatnio czołgałam się w trawie, potem leżałam nad stawem by zrobić kilka zdjęć kaczce z młodymi. To czekanie na jedno dobre ujęcie jest niesamowite. Czas nabiera innego znaczenia- jakby go nie było :) I czekanie na wywołanie zdjęć- to jest niesamowite! Wkrótce przerzucam się na film czarno-biały.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pancerny   
Ostatnio czołgałam się w trawie, potem leżałam nad stawem by zrobić kilka zdjęć kaczce z młodymi. To czekanie na jedno dobre ujęcie jest niesamowite.

Ja to bym takim zdjęciem, pochwalił się na Forum! :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.