Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Puchar Narodów Afryki 2008

Mistrzem Afryki zostanie?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Ghana
      3
    • Wybrze?e Ko?ci S?oniowej
      4
    • Kamerun
      2
    • Egipt
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Egipt w tym momencie jest jak dla mnie faworytem finału, zwłaszcza że mają nad Kamerunem przewagę psychiczną, w końcu zwycięstwo w grupie 4:2 musiało zrobić wrażenie.

Wszystko będzie zależało od gry Songa. Z Ghaną Song był bardzo dobry i Kamerun zagrał na zero z tyłu, jak wyciągną wnioski, jest szansa na dobry mecz, jak nie Egipt ich zniszczy po raz drugi. Jeżeli Kamerun się otworzy, to będzie jego koniec.

[ Dodano: 2008-02-10, 20:02 ]

Mówiłem, o wszystkim zadecyduje postawa Songa i tak sie stało. Koszmarny błąd, naprawdę żal patrzeć na to, co się stało z tym obrońcą, który nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu. Żal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Szkoda Kamerunu, kiedy wydawało się że mają zamiar zaatakować Egipt fatalny błąd Songa i Egipt mistrzem Afryki, po raz drugi z rzędu. Z drugiej strony Kamerun był zespołem zdecydowanie słabszym, gdyby nie kilka interwencji Kameniego wszystko mogłoby się rozstrzygnąć znacznie szybciej. Ogólnie finał zawiódł mnie, spodziewałem się lepszego widowiska. Wczorajszy mecz o trzecie miejsce był w mojej ocenie znacznie ciekawszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że Egipt wygra : P

Oglądałem mecz o 3 miejsce, ogląda się super, wszyscy atakują i wszyscy bronią, ale w ich grze jest mnóstwo bezmyślności, niewymuszonych błędów, a jeśli chodzi o taktyke to nie są piłkarskie szachy...Egipt wygrał, bo był najlepiej ustawioną drużyną mimo, że nie miał super gwiazd jak inne kraje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
ale w ich grze jest mnóstwo bezmyślności, niewymuszonych błędów, a jeśli chodzi o taktyke to nie są piłkarskie szachy...

I to się ogląda znacznie lepiej niż niektóre mecze czołowych ekip Europy, gdzie często o wszystkim decyduje taktyka. Dla kibica który oczekuje dobrej piłki, takie mecze dość rzadko są naprawdę ciekawe.

Co do Egiptu, to zastanawiające jest, że już od tylu lat nie awansowali do MŚ. Jedna z najsilniejszych ekip Czarnego Lądu, a na Mundialu ostatnio grała bodajże w '90 we Włoszech.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Całkiem przypadkiem trafiłem dzic na powtórke...chyba finału, ale nie wiem, nie znam się. Co ciekawe komentatorzy gadali to samo co wy na forum, o tej taktyce, grze drużynowej itd. Przyznajcie sie, cytowaliście :) ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Ja mam pytanie, może ktoś słyszał dzisiaj w Trójce, egipskiego komentatora, w czasie akcji po której padł gol dla Egiptu w finale, to się nazywa komentarz :mrgreen:

A tak poza tym to nie spodziewałem się, że Egipt powtórzy sukces, ale cóż taki jest sport.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Przyznajcie sie, cytowaliście :) ?

Nie trzeba być wielki znawcą aby rozróżnić grę chaotyczną od gry poukładanej;) Jak się człowiek naogląda meczów Manchesteru chociażby, to potem widząc co robią Kameruńczycy, nie będzie potrzebował dużo czasu, aby zrozumieć różnicę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.