Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
Jaką masz wersję Kozaków ?

Jak zagram to Ci powiem ;)

Mam podstawową wersję Kozaków, z tego co pamiętam to 1.01 (ale nie na 100%) i moje pytanie: czy ktoś zna moda do podstawowej wersji, który pozwala grać Polską?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

?? Jak znam ta gre to tylko w demówce nie widizałem że mozna grac Polską.. .bo w demówce była tylko Hiszpania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Sprawdź np. tu

Tam są mody do dodatków, a ja wolałbym do podstawowej wersji - no chyba, że ich nie będzie, to trzeba będzie jeszcze dodatki zainstalować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Ja mam Back to War , kiedyś miałem European wars , w tym dodatku jest świetny edytor , można robić HB ,że tak powiem.Oraz nowe nacje i jednostki w grze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

W grze -Kozacy -Powrót na wojnę- 1.35- na płytce instalacyjnej jest Mod 1.Bardzo fajny,nowe jednostki,działa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Bardzo fajny,nowe jednostki,działa.

Jakieś szczególiki? Są nowe kampanie? Np. po polskiej stronie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Ja mam back to war ,ale kopiowany jakis trefny wogóle bez kampanii i single battle, tylko random i edytor to mapy ściągam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Świetna gra, najlepiej jak się grał Polską i miało budynki Kozackie... Husarze, Kozacy Siczowi byli wstanie każdą linię obrony rozwalić, super gra.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Najlepiej to doboszami (najlepsi do zwiadu, mają najdalszy "zasięg wzroku"; z jakąś obstawą rzecz jasna w razie czego) rozpoznać teren, podjechać armatami (też z eskortą) i rozwalić wszystko przed sobą :( No, a potem to pozostaje obronić się jakimiś muszkieterami przed kontratakującym wrogiem, a ocalałych należy pogonić jakąś szybką jazdą (np. wspomnianymi kozakami siczowymi - dobrzy, bo szybcy) lub husarią. Mówię tutaj głównie o atakowaniu jakiś twierdz, czy umocnionych murami obszarów. A - i koniecznie uważać na wieże :roll: Bo można się zdziwić, jak we wjeżdżające do miasta nasze oddziały rypnie jakaś kula :roll: Na to dobre są moździerze (bo mają najdalszy ze wszelkich artylerii zasięg).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Są nowe mody :Mod HH i Mod OC.Mod HH tylko 17 wiek ,nowe jednostki ,nowe państwa.Mod OC też fajny,artyleria z obsługą,nowe państwo -Szkocja.Tylko trudno te Mody zainstalować,jak mi system padnie ,to nie wiem czy będę potrafił zrobić to drugi raz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.