Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
mer

Modele redukcyjne plastikowe

Recommended Posts

mer   

Czołg znany tym, kto oglądał "Czterech pancernych i psa" oraz inne produkcje z kategori "wojenny" tamtych lat - każdy tygrys, czy pantera najpierw była T 34/85, potem obspawana blachami - i już mam coś podobnego do Panzerkapfwagen VI :) T 34/85 jest jeszcze bez numerów - najpierw chciałam go uczynić rudym 102, jednak ciekawie będzie wyglądac ruska gwiazda oraz ładny numer "204". Zdjęcia nie najlepszej jakości, ponieważ nie jestem fotografem - myślę, że w przyszłości sesje owe będzie robić Emjotka :D . Dobra, już nie zanudzam:

t3485zobroconawiezyczka7fr.jpg

t34858bb.jpg

t3485przod6re.jpg

t3485tyl4mz.jpg

t3485zlotuptakaaparatu6ox.jpg

>małe porównanie wielkości czołgu do dłoni<

jeśli ktoś chce więcej - chętnie zapodam :D

informacje dodatkowe:

T 34/85 firmy Tamiya w skali 1/35

malowanie kolorem Humbrol 102

czołg sklejony "prosto z pudełka" - nie bawiłam się w żadne dodatki.

dla "lajków" - model nie jest "źle" malowany - ale warto wspomniec o tym, że czołgi "nie walczyły pod dachem" - czyli cała farba na czołgu była wystawiona na wszelkie warunki pogodowe :D

model nie jest jeszcze skończony

Emjotka   

Ja chcę więcej :P (najlepiej z porównaniami do łapki :D )

Te zdjęcia wyglądają, jakby były robione wieczorem ... bez lampy... nie dziwne, że Ci się rozmazują ... łapki zające- ruchliwe są :P ... ogólnie nie radzę robić zdjęć przy sztucznym oświetleniu, no chyba, że naprawdę mocne jest to oświetlenie ... najlepiej robić zdjęcia w słoneczny dzień na dworze :D

Ja tam za dobrze się na fotografii nie znam, ale jeśli panienka tego chce, to chętnie zostanę panienki prywatnym fotografem <kłania się nisko> 8)

jeśli ktoś chce więcej-chętnie zapodam :D

czekam na następne fotki :razz:

modele robią wrażenie... 8)

mer   

zundapp7uv.jpg

Zundapp - niemiecki motor.

zdjeciamodeli20167zx.jpg

niemieccy żołnierze - w zimowych ubraniach - zima '44 Ardeny

zdjeciamodeli20145up.jpg

-"-

44tamiya3na.jpg

-"- w tle T 34/85

zdjeciamodeli20158my.jpg

Zmieniłam title topic'u :P

[ Dodano: 2005-08-05, 15:12 ]

Troche z mojej galerii:

Pantera ausf A tamiya 1/35 - nie do końca prosto z pudełka :D bez "brudzingu" [nie wiem, co jak ubrudzić :| ], najwyżej wezmę się za gonsiennice. Kalkomanie przyklejone bez setu. model nie lakierowany. Aha - nu i słabość ma, z filmów starcyh, wojennych, amerykańskich - każdy mój dowódca ma blond włosy i niebieskie oczy :oops:

:P01

:P02

:P03

:P04

:D05

:D06

Panzer IV ausf-taki-jaki-ci-pasuje - Academy 1/35 fatalnie pasowało nadwozie z podwoziem, po całożeniu gąsiennic, chociaż z samymi gąsiennicami nie szarpałam się tak, jak przy T34/85 1/35 Tamiyi. Model nie skończony jeszcze. Raczej pozostanie taki "pisakowy". Nie moge dojść w końcu, co to za panzer :roll: więc powiedzmy, że jest walk we włoszech, o ile tam ich używali :| to by tłumaczyło brak oznakowań DAK [chociaż tych z kolei mi nie brakuje]. Tamiya mnie rozpieściła - to co pokazują na pudełku, jest i w zestawie. Tym razem Academy nie dało figurki, pokazanej na pudełku :?

:P07

:P08

:D09

:D10

:P11

dla lajków: czołg(i) są/jest wielkości przeciętnej, kobiecej dłoni :D

Amilkar   

hahah waffen ss przy t34 dobre ale model śwityn gratki

[ Dodano: 2006-07-31, 21:25 ]

A panzer IV we włoszech uzywali na pewno

ciekawy   

To dziewczyny się bawią w takie rzeczy ? - napradę, jestem pod głębokim wrazeniem.

P.S. A co się stało z pionierami tego forum - Mer, Emjotką, czy eltą?

pzdr.

Pancerny   

Odświeżając temat, może przybyli jacyś nowi modelarze i chcą się pochwalić swoimi zbiorami?