Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mer

Modele redukcyjne plastikowe

Rekomendowane odpowiedzi

mer   

Czołg znany tym, kto oglądał "Czterech pancernych i psa" oraz inne produkcje z kategori "wojenny" tamtych lat - każdy tygrys, czy pantera najpierw była T 34/85, potem obspawana blachami - i już mam coś podobnego do Panzerkapfwagen VI :) T 34/85 jest jeszcze bez numerów - najpierw chciałam go uczynić rudym 102, jednak ciekawie będzie wyglądac ruska gwiazda oraz ładny numer "204". Zdjęcia nie najlepszej jakości, ponieważ nie jestem fotografem - myślę, że w przyszłości sesje owe będzie robić Emjotka :D . Dobra, już nie zanudzam:

t3485zobroconawiezyczka7fr.jpg

t34858bb.jpg

t3485przod6re.jpg

t3485tyl4mz.jpg

t3485zlotuptakaaparatu6ox.jpg

>małe porównanie wielkości czołgu do dłoni<

jeśli ktoś chce więcej - chętnie zapodam :D

____________________

informacje dodatkowe:

T 34/85 firmy Tamiya w skali 1/35

malowanie kolorem Humbrol 102

czołg sklejony "prosto z pudełka" - nie bawiłam się w żadne dodatki.

dla "lajków" - model nie jest "źle" malowany - ale warto wspomniec o tym, że czołgi "nie walczyły pod dachem" - czyli cała farba na czołgu była wystawiona na wszelkie warunki pogodowe :D

model nie jest jeszcze skończony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Emjotka   

Ja chcę więcej :P (najlepiej z porównaniami do łapki :D )

Te zdjęcia wyglądają, jakby były robione wieczorem ... bez lampy... nie dziwne, że Ci się rozmazują ... łapki zające- ruchliwe są :P ... ogólnie nie radzę robić zdjęć przy sztucznym oświetleniu, no chyba, że naprawdę mocne jest to oświetlenie ... najlepiej robić zdjęcia w słoneczny dzień na dworze :D

Ja tam za dobrze się na fotografii nie znam, ale jeśli panienka tego chce, to chętnie zostanę panienki prywatnym fotografem <kłania się nisko> 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

zundapp7uv.jpg

Zundapp - niemiecki motor.

zdjeciamodeli20167zx.jpg

niemieccy żołnierze - w zimowych ubraniach - zima '44 Ardeny

zdjeciamodeli20145up.jpg

-"-

44tamiya3na.jpg

-"- w tle T 34/85

zdjeciamodeli20158my.jpg

_____________

Zmieniłam title topic'u :P

[ Dodano: 2005-08-05, 15:12 ]

Troche z mojej galerii:

Pantera ausf A tamiya 1/35 - nie do końca prosto z pudełka :D bez "brudzingu" [nie wiem, co jak ubrudzić :| ], najwyżej wezmę się za gonsiennice. Kalkomanie przyklejone bez setu. model nie lakierowany. Aha - nu i słabość ma, z filmów starcyh, wojennych, amerykańskich - każdy mój dowódca ma blond włosy i niebieskie oczy :oops:

:P01

:P02

:P03

:P04

:D05

:D06

Panzer IV ausf-taki-jaki-ci-pasuje - Academy 1/35 fatalnie pasowało nadwozie z podwoziem, po całożeniu gąsiennic, chociaż z samymi gąsiennicami nie szarpałam się tak, jak przy T34/85 1/35 Tamiyi. Model nie skończony jeszcze. Raczej pozostanie taki "pisakowy". Nie moge dojść w końcu, co to za panzer :roll: więc powiedzmy, że jest walk we włoszech, o ile tam ich używali :| to by tłumaczyło brak oznakowań DAK [chociaż tych z kolei mi nie brakuje]. Tamiya mnie rozpieściła - to co pokazują na pudełku, jest i w zestawie. Tym razem Academy nie dało figurki, pokazanej na pudełku :?

:P07

:P08

:D09

:D10

:P11

__________

dla lajków: czołg(i) są/jest wielkości przeciętnej, kobiecej dłoni :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

hahah waffen ss przy t34 dobre ale model śwityn gratki

[ Dodano: 2006-07-31, 21:25 ]

A panzer IV we włoszech uzywali na pewno

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

To dziewczyny się bawią w takie rzeczy ? - napradę, jestem pod głębokim wrazeniem.

P.S. A co się stało z pionierami tego forum - Mer, Emjotką, czy eltą?

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Odświeżając temat, może przybyli jacyś nowi modelarze i chcą się pochwalić swoimi zbiorami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.