Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wybory jesień 2007

Partia, która powinna rządzić polską to:  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • PO
      11
    • PiS
      4
    • LiD
      2
    • LPR
      1
    • SO
      0
    • PSL
      0
    • UPR
      12
    • Inna partia jaka?
      1
    • Nie pójd? dpo wyborów
      0
    • Nie mam zdania
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Hauer   
A tak ogólnie to jakaś paranoja z tymi listami wyborczymi . Donald startuje z Warszawy , Romek z Lublina , Olejniczak z Łodzi zamiast z Łowicza , Cymański ( podobno) z Gdańska zamiast z Malborka , Edgarze nie wspomnę

Zupełna paranoja. Tezeba JOW wprowadzić. Niby PO była za ale skonczyło się jak z ta kasa z budżetu. Nawet projektu ustawy nie złozyli, a w innych partiach tez są podobno zwolennicy :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   
Wybory odbędą się 21 października .

To bardzo nie rozsądne z twojej strony , że nie pójdziesz na wybory . Jeżeli podobnie myśli większość młodych osób to zawsze będą rządzić takie partie jak PiS .

Po prostu nie jestem naiwniakiem i wiem ,że mój głos niczego nie zmieni. :|

Ja osobiscie nie zamierzam brać udziału w wyborach, tegorocznych jak i kolejnych.
Więc rozumiem, że lubisz jak na twoje życie wpływają niekompetentni, zakompleksieni ludzie, chcący cię podsłuchiwac i inwigilować... Żebyś się nie zdziwił, że ci Ziobro założy podsłuch w toalecie 8)

A jakiż to sposób mogą na mnie wpływać ? Mundurki? Lektury?E-maile już są sprawdzane,haker moze ci się włamać na kompa i bez naszego krajowego szeryfa .

P.S. niech się nawet za sedesem schowa. :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
Po prostu nie jestem naiwniakiem i wiem ,że mój głos niczego nie zmieni. :|
Oki, a teraz pomyśl, że 2 miliony Polaków ma takie samo zdanie jak ty :wink: Nadal uważasz, że twój głos nic nie zmieni? :)
A jakiż to sposób mogą na mnie wpływać ?
A choćby w taki sposób, że zwiększając podatki uderzą w kieszenie twoich rodziców i będziesz dostawał mniej jedzonka na obiad albo odbije się to na jakości twojego wykształcenia, bo rodzice bedą musieli zrezygnować z wysłania cię na UJ :) Możliwości jest dużo :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   

Dlaczego większość opinii publicznej uważa, że Kaczyński ( obojętnie który ) jest zakompleksiony ? Moim zdaniem wcale nie jest. Bo niby jaki kompleks może mieć ? Niski wzrost ? Wałęsa i Miller też mieli taki i wciąż mają i nie urosną i się cieszą. Kawśniewski był niewiele wyższy, bo patrząc gołym okiem między nimi ( między Kacz a Kwa ) jest jakieś 2 cm różnicy. A Tusk i Olejniczak też do wysokich nie należą, bo jakieś 7 cm wyżsi od bliźniaków. Poza tym braki w centymetrach nadrabiają wykształceniem, pewnością siebie i tym, że jako nieliczni politycy nie czytają z kartki przy przemówieniach. Pochodzenie też ich nie wprawia w kompleksy, ojciec był żołnierzem AK, a matka była w Szarych Szeregach. Ponadto pieczętują się herbem Pomian i jest to ich herb rodowy - herb Kaczyńskich, z pokolenia na pokolenie, a nie herb własny taki jak ma Wałęsa, nadany przez króla szwedzkiego. Bliźniacy mają kompleksy - nie sądzę.

Co o tym myślicie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   
Po prostu nie jestem naiwniakiem i wiem ,że mój głos niczego nie zmieni. :|
Oki, a teraz pomyśl, że 2 miliony Polaków ma takie samo zdanie jak ty :wink: Nadal uważasz, że twój głos nic nie zmieni? :)

to też nie namawiam do tego innych,poza tym jakoś nie chce mi sie wierzyć ,że nagle jakoś drastycznie spadnie liczba uczestniczacych w wyborach;będzie jak zwykle ok.40 %

A jakiż to sposób mogą na mnie wpływać ?
A choćby w taki sposób, że zwiększając podatki uderzą w kieszenie twoich rodziców i będziesz dostawał mniej jedzonka na obiad albo odbije się to na jakości twojego wykształcenia, bo rodzice bedą musieli zrezygnować z wysłania cię na UJ :) Możliwości jest dużo :P

a kto dzisiaj płaci podatki ? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   
a kto dzisiaj płaci podatki ? :roll:

Chcesz powiedzieć, że twoi rodzice nie płacą ?

żarcik :wink: ,ale tak serio ,która partia będzie podnosić podatki w jakiś znaczący sposób ?Wiedzą ,że by dużo na tym stracili i nie chodzi tu tylko o poparcie ,ale o gospodarkę,bezrobocie itd. .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
A Tusk i Olejniczak też do wysokich nie należą, bo jakieś 7 cm wyżsi od bliźniaków.
uuu to kaczorki az takie małe? 7 cm to sporo, a akurat Tuska i Olejniczaka widziałem z bliska i faktycznie strasznie mali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Na pewno nie Rokita , bo odchodzi z polityki . Po 18 latach kończy pracę w parlamencie . Tego na pewno nie spodziewał się Donald . Kto będzie numerem jeden na liście PO w Krakowie ?

Ps. Jarpen . A nie mówiłem , że Nelly zwiąże się z PiS .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie Rokita , bo odchodzi z polityki . Po 18 latach kończy pracę w parlamencie . Tego na pewno nie spodziewał się Donald . Kto będzie numerem jeden na liście PO w Krakowie ?

Ps. Jarpen . A nie mówiłem , że Nelly zwiąże się z PiS .

Pantoflarz? Dla żony ustąpił? Rokita dziwna kobieta im numer wywinie zobaczymy co się będzie działo jutro w Gnieźnie, bo dopiero od jutra PO wchodzi do gry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   

Ale se Kaczyński powiedział: "myślałem, że to będzie bomba, a tu wubuchł mokry kapiszon" :wink: ( ale jak mokry kapiszon może wybuchnąć? ). Ale faktycznie PO przesadziła z nazwaniem przeciągnięcia Borusewicza na swoją stronę "bombą".

a akurat Tuska i Olejniczaka widziałem z bliska i faktycznie strasznie mali.

Jak to, dopuścili Cię do nich, byli bez żadnej obstawy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

A to obstawa ma odganiac ludzi i trzyamć ich na kilometr?

Tak przy okazji jak jesteśmy przy wzroscie to jednym z najwyższych polityków jest Janusz Korwin-Mikke. Facet ma ze 2 metry wzrostu, w każdym razie ponad 20 cm wiecej ode mnie. Twarzą w twarz da się rozmawiać tylko jak sie siedzi :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
Ale se Kaczyński powiedział: "myślałem, że to będzie bomba, a tu wubuchł mokry kapiszon" :wink: ( ale jak mokry kapiszon może wybuchnąć? ). Ale faktycznie PO przesadziła z nazwaniem przeciągnięcia Borusewicza na swoją stronę "bombą".

Doskonałym komentarzem do tego jest dzisiejszy rysunek pana Wasiukiewicza w "SE" .

http://www.se.com.pl/_gAllery/12/03/39/120339.jpg

Już dzisiaj wiemy , że numerem 1 na liście PO w Krakowie będzie pan Gowin , natomiast pani Kruk będzie liderowała na liście PiS w Lublinie . Do końca zgłaszania list wyborczych zostało siedem dni .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gervazy   
Doskonałym komentarzem do tego jest dzisiejszy rysunek pana Wasiukiewicza w "SE"

Czyli, że i tak Borusewicz jest większą bombą niż N. Rokita ? Borusewicz - działacz Solidarności, absolwent KULu z wykształcenia historyk. Nelly to Niemka, której rodzina przeniosła się do Gruzji, a potem znów wróciła do Niemiec, absolwentka historii, germanistyki i slawinistyki, włada 6 językami. I co, czy nadal uważasz, że Borusewicz, jest mocniejszą kartą od Rokity ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.