Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Karol - człowiek, który został Papieżem.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi bardzo podobał się ten film. Dzięki niemu miałam okazję dokładniej poznać życie naszego papieża i nigdy bym nie pomyślała, że aż tyle przeszedł… Chyba połowę ekranizacji przepłakałam… :) Na początku nie byłam zbytnio przekonana do odtwórcy głównej roli- Piotra Adamczyka, ale ostatecznie aktor podołał swojemu zadaniu i teraz nie mogę się doczekać drugiej części filmu. :smile: Tylko szkoda, że Jan Paweł II nie mógł obejrzeć tej ekranizacji… :sad:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaWro   

Mi się ten film bardzo podobał.Dzięki niemu dowiedziałem się wile o życiu papieża, niecierpliwie czekam na następną część.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ZwieRZak   

1 częśc dość wzruszająca ale...

2 częśc czyli Karol, papież który pozostał człowiekiem. to już po prostu lektura obowiązkowa... film tak wzruszający że ja prawie cały przepłakałem... powinno to być lekturą obowiązkową...

bardzo daje do myślenia!

PS. tak żeby all było jasne film w Polsce będzie od 13X ale powiedzmy że:

"byłem we włoszech i go obejżałem wcześniej..." ale i tak pujdę do kina bo na dużym ekranie to będzie jeszcze większe przeżycie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Film nudny, zrobiony na typowy wyciskacz łez mi osobiście bardziej podobał się ten film z johnem voightem w roli głównej. Obsadzenie Adamczyka to nie był dobry pomysł, równie ,,dobry'' jak pomysł z melem gibsonem w roli jana sobieskiego.

// off topowe posty usunięte, będą ostrzeżenia za takie off topy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bardziej podobał się ten film z johnem voightem w roli głównej.

A ja przeciwnie do ciebie, gdy obejrzałem tego Voghta w roli głównej kilka razy to skończyłem oglądać ten film, uwarzam, że ten człowiek nie pasował do tej roli i, że ten film był nudny w porównaniu do ,,Karol - człowiek, który został Papieżem"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bardziej podobał się ten film z johnem voightem w roli głównej.

A ja przeciwnie do ciebie, gdy obejrzałem tego Voghta w roli głównej kilka razy to skończyłem oglądać ten film, uwarzam, że ten człowiek nie pasował do tej roli i, że ten film był nudny w porównaniu do ,,Karol - człowiek, który został Papieżem"

Zgadzam się po wyjściu z kina żałowałem straconych pieniędzy film strasznie słaby, gra autorska i forma tego filmu była beznadziejna. 1 część z Admaczykiem podobała mi się, 2 nie oglądałem, więc się wypowiadać nie będe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Zgadzam się po wyjściu z kina żałowałem straconych pieniędzy film strasznie słaby, gra autorska i forma tego filmu była beznadziejna. 1 część z Admaczykiem podobała mi się

No cóż każdy ma prawo do swojego zdania ale porównywanie Piotra Adamczyka do Johna Voighta to jak porównywanie szabli do czołgu. Forma filmu też mi się podobała(widać z powodu tego że jestem fanatykiem serialu Lost lubię retrospekcje)

2 nie oglądałem, więc się wypowiadać nie będe.

Też nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.