Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
emotikonek

Szkło kontaktowe

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój ulubiony program w telewizji codziennie od 22.00 do 23.00 okupuję telewizor i oglądam szkoł kontaktowe. Lubicie ten program, często go oglądacie? Podzielcie się swoimi opiniami na jego temat. Ja uważam, że jest świetny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać, jak zwykle świetnie poprawia humor i miło kończy dziń, a co sądzisz o nowym programie Dzień po Dniu zaraz po szkle kontaktowym ?

Jeszcze nigdy nie oglądałem go całego, ale pierwsza część szybciutko podsumowuje wszystkie wydarzenia i robi przejrzysty bilans. A teraz wracam do profesora Wyrozumskiego, bo już na mnie czeka z niecierpliwością :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Bardzo ciekawy program . Szkło pokazuje najważniejsze polityczne wypowiedzi dnia , polityków przed wypowiedziami dla TVN24 , filmy widzów ( przede wszystkim Muppets Sejm ) . Program do którego dzwonią widzowie , odczytują swoją poezję , żałują , że głosowali na daną partię , ale są też wyjątki jak pan Edward ( ostatnio dodzwonił się do Superstacji , widać trzyma formę :) ) . To wszystko łączy się w harmonijną całość .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
:) Ja uwielbiam Muppet Sejm, wszystkie odcinki mam w komórce, ale ostatnia część - siódma jest najlepsza (wg. mnie). Ciekawe co będzie teraz ? Albo odcinek o wyborach albo o speckomisjach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   
Ja uwielbiam Muppet Sejm

To jest genialne!

A program- uwielbiam. Można się uśmiać. Ale od pana Miecugowa wolę pana Sianeckiego. Jest sympatyczniejszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Pan Miecugow jest taki.... specyficzny :) Ale najlepszy i tak jest pan Edward :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu z ciekawości zaczęłam oglądać ‘Szkło kontaktowe”. I niestety można powiedzieć, że się uzależniłam.

Ale od pana Miecugowa wolę pana Sianeckiego.

Ja również wolę pana Sianeckiego bo tak jak napisałaś

Jest sympatyczniejszy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Ja bardzo lubię "Szkło kontaktowe". Do sytuacji politycznej w naszym kraju podchodzą z należytym dystansem i porcją ogromnego humoru, co się chwali. Jednak najbardziej podobają mi się smsy które wysyłają widzowie. Za najlepszy, który widziałem, uważam: "Mamo jak będziesz szła do kuchni to zrób mi kanapki!!!" :mrgreen:

Umierałem ze śmiechu :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Pamietam , że był taki odcinek , w którym widzowie udawali polityków i wysyłali smsy typu Andrzej , Roman zapraszam was na kawę . Jarek . To było coś pięknego . Bardzo ciekawie relacjonowano wizytę Busha na Helu i dialog :

Grzegorz Miecugow : Widzi pan , pan Bush i pan Kaczyński mają psy takiej samej rasy .

Wojciech Zimiński : Powiem więcej ja też mam takiego psa !

GM : Panie prezydencie !

WZ : Więc proszę aby od teraz pan się do mnie tak zwracał .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Podzielam wasze zdanie . Szkło wymiata :twisted:

Mój ulubiony duet Grzegorz Miecugow , Marek Przybylik i te bwa miliony dziewięćset tysięcy maksymiuka :roll: ,lubię też Artura Andrusa -nieźle pojechał rydzeuszowi tym wierszem "... nie uwłaczając" :wink: miodzio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Ja uwielbiam Tomasza Jachimka i Artura Andrusa- moi ulubieni goście w programie. Ja też jestem uzależniona od tego programu, ale on jest genialny. Gratuluje twórcom, bo to kawał porządnej roboty. Godzina śmiechu. Ale jest się z czego śmiać, może w innych krajach takie programy by nie wypaliły :wink:

Za najlepszy, który widziałem, uważam: "Mamo jak będziesz szła do kuchni to zrób mi kanapki!!!"

Rzeczywiście- super sms :D Ja go nie widziałam, ale fajny. Tych sms-ów śmiesznych jest tyle, że ciężko spamiętać.

Muppet Sejm jeszcze będzie czy już nie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze będzie. Przecież Muppet Sejm to zbyt dobra robota, żeby tak przerwać. Zresztą, w naszym parlamencie jest tyle (śmiesznych i głupich) wydarzeń, że szkoda by było tego nie wykorzystać :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.