Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Quiz co to za miejsce?

Recommended Posts

Albinos   

Quiz co to za miejsce?

Zasady:

1. W Quizie tylko odpowiadamy na pytania, zadajemy pytania lub potwierdzamy, czy dana odp. jest prawdziwa lub ją podajemy inne dyskusje nie są dozwolone.

2. Kto odpowie na zadane pytanie i uzyska potwierdzenie prawidłowej odp. sam zadaje pytanie.

3. Jeśli nie ma odpowiedzi w ciągu 7 dni od daty zadania pytania to osoba zadająca udziela jej w temacie i zadaje następne pytanie.

4. Jeśli osoba zadająca od momentu upływu terminu 7 dni nie zada pytania w ciągu następnych 2 dni pytanie zadaje dowolny użytkownik.

5. Wszelkie wątpliwości i kontrowersje winny być rozwiązywane za pomocą PW lub inną formą komunikacji między zainteresowanymi stronami byle nie tworzyć w temacie takich dyskusji. Można np. stworzyć osobny temat na Forum i tam wyjaśniać kontrowersję lub rozpocząć taką dyskusję w już istniejącym temacie dt. spornej kwestii.

6. Osoba zadająca pytanie ma prawo podać podpowiedź jeśli w ciągu 4 dni od daty zadania pytanie nie padła prawidłowa odpowiedź. Domaganie się podpowiedzi w Quizie jest niedozwolone. Można to zrobić poprzez np. PW.

7. Ewentualne osoba zadająca pytanie w poście stwierdzającym ważność lub nie odp. może wyjaśnić kontrowersje po komunikacji z zainteresowanymi stronami.

8. Kwestie sporne rozsądza Administrator Forum.

-----

Mamy Quiz dotyczący wydarzeń przedstawianych na obrazach, więc czemu by nie założyć quizu dotyczącego różnych miejsc związanych z historią. Zasada jest prosta: prezentujemy zdjęcia różnych miejsc, znanych z historii. Ten kto odgadnie co to za miejsce/budowla, ten zadaje pytanie. A więc tak na początek:

john_steel.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

Hehe, no niezupełnie :lol: . Radzę popatrzeć się dokładnie na pewien niespotykany na żadnych budowlach element, powinno się Wam to z czymś skojarzyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

Jeszcze tylko co to za budynek i pytanie jest Twoje. A ten spadochroniarz to kukła upamiętniająca Johna Steela z kompanii F 505 PPS z 82 DPD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nazaa   
Mauzoleum ??

Tak, zgadza się :P Teraz jeszcze tylko czyje i gdzie się znajduje :P

Podpowiem - mauzoleum znajduje się w tej samej miejscowości, co grób Dantego. Teraz powinno być już z górki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.