Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Król Julian

Czemu historycy.org blokują możliwość rejestracji?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio chciałem dołączyć do tamtejszej społeczności i nie mogę. Wszedłem tam, zaakceptowałem regulamin, podałem swój prawdziwy e-mail a tu mi wyskakuje że podaję nieprawidłowe dane. Zmieniłem nick i hasło-i to samo? Ja już nie wiem o co chodzi tym ludziom. Ktoś z was udziela się tam może i wie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tego typu komunikat, skoro zastosowano różne nicki i hasła, na ogół pojawia się kiedy ktoś podaje adres e-mail, który jest przypisany do innego użytkownika.

Ja sprawdziłem - rejestracja działa prawidłowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem dołączyć do tamtejszej społeczności i nie mogę. Wszedłem tam, zaakceptowałem regulamin, podałem swój prawdziwy e-mail a tu mi wyskakuje że podaję nieprawidłowe dane. Zmieniłem nick i hasło-i to samo? Ja już nie wiem o co chodzi tym ludziom. Ktoś z was udziela się tam może i wie?

Tera mają ataka spamerskiego i coś nie działa, nie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IPB WARNING [2] FUNC::require_once(CACHE_PATHskin_cache/cacheid_5/skin_global.php) [function.FUNC-require-once]: failed to open stream: No such file or directory (Line: 507 of /sources/functions.php)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Król Julian o czymś innym pisał, sekundę temu sprawdziłem - można się i zalogować i zarejestrować.

Może nabroiliście?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Król Julian o czymś innym pisał, sekundę temu sprawdziłem - można się i zalogować i zarejestrować.

Może nabroiliście?

W cywilizowanych rejonach świata w takiej sytuacji pojawia się komunikat: Nie możesz się zalogować bo zostałeś zabanowany. [... ciach] Podobnie Julian powinien dostać komunikat, że jego adres email został już użyty.

[... ciach]

O widzę że trwa właśnie tam kampania pomówień pod moim adresem.

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe żeby mój e-mail był tam użyty, bo się tam nigdy dotąd nie logowałem. Wczoraj za zgodą siostry wpisałem przy rejetracji jej adres i to samo: nieprawdiłowe dane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe żeby mój e-mail był tam użyty, bo się tam nigdy dotąd nie logowałem. Wczoraj za zgodą siostry wpisałem przy rejetracji jej adres i to samo: nieprawdiłowe dane.

Spacja w nazwie użytkownika przechodzi?

Edytowane przez secesjonista
poprawiono pisownię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak skontaktować się drogą mailową i wyłuszczyć na czym polega problem.

Daremny Trud.

Pomijając bezzasadne ucięcie komunikatów o błędach (merytorycznych) to dalej nie ma odpowiedzi, czy tutaj są komunikaty o zablokowaniu czy nie ma.

Edytowane przez secesjonista
poprawiono pisownię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak skontaktować się drogą mailową i wyłuszczyć na czym polega problem.

Napisałem do nich kilka dni temu: dotąd nie ma odpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich kilka dni temu: dotąd nie ma odpowiedzi.

Ząłóż nowe konto gdzieś i spróbuj z niego. Bez żadnych spacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To jakieś, za przeproszeniem, jaja. Spróbowałem się zarejestrować z zupełnie innego kumputera, zmieniłem nick a nawet założyłem nowe konto e-mail na Interii. I znowu to samo: nieprawidłowe dane!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.