Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Konstanthinos XI

Quiz co to za wydarzenie?

Recommended Posts

Quiz co to za wydarzenie?

Zasady:

1. W Quizie tylko odpowiadamy na pytania, zadajemy pytania lub potwierdzamy, czy dana odp. jest prawdziwa lub ją podajemy inne dyskusje nie są dozwolone.

2. Kto odpowie na zadane pytanie i uzyska potwierdzenie prawidłowej odp. sam zadaje pytanie.

3. Jeśli nie ma odpowiedzi w ciągu 7 dni od daty zadania pytania to osoba zadająca udziela jej w temacie i zadaje następne pytanie.

4. Jeśli osoba zadająca od momentu upływu terminu 7 dni nie zada pytania w ciągu następnych 2 dni pytanie zadaje dowolny użytkownik.

5. Wszelkie wątpliwości i kontrowersje winny być rozwiązywane za pomocą PW lub inną formą komunikacji między zainteresowanymi stronami byle nie tworzyć w temacie takich dyskusji. Można np. stworzyć osobny temat na Forum i tam wyjaśniać kontrowersję lub rozpocząć taką dyskusję w już istniejącym temacie dt. spornej kwestii.

6. Osoba zadająca pytanie ma prawo podać podpowiedź jeśli w ciągu 4 dni od daty zadania pytanie nie padła prawidłowa odpowiedź. Domaganie się podpowiedzi w Quizie jest niedozwolone. Można to zrobić poprzez np. PW.

7. Ewentualne osoba zadająca pytanie w poście stwierdzającym ważność lub nie odp. może wyjaśnić kontrowersje po komunikacji z zainteresowanymi stronami.

8. Kwestie sporne rozsądza Administrator Forum.

-----

Proponuję prosty quiz: obrazek, przedstawiający jakieś wydarzenie. Kto odgadnie, zadaje dalej.

post-1229-1165440060.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
w4w   

Jeśli nie chcesz żeby quiz umarłzacznij od czegoś łatwiejszego bo nie mam pojecia co to może być.

Share this post


Link to post
Share on other sites
faw   

Jeśli owi Panowie po środku to Krzyżacy - a śmiem twierdzić, że tak jest - to stawiam na Konrada Mazowieckiego i sprowadzonych przez niego Krzyżaków. Jakaś ceremonia powitalnia lub coś w tym rodzaju. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Anders   

Let me guess...

Ci panowie to pewnie dowódcy pierwszej Krucjaty... Może Rajmund z Tuluzy, Robert hrabia Flandrii i Boemund z Tarentu składający przysięgę Aleksemu Komnenowi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Estera   

Jeśli jeszcze można wtrącić- faktycznie trudna zagadka, ale biorąc pod uwagę stroje, architekturę, to to jest jakiś wschodni przywódca. Może to krzyżowcy wysłani do przywódcy Turków Seldżuckich, zgrażających Bizncjum??? Taki domysł...

Share this post


Link to post
Share on other sites
biorąc pod uwagę stroje, architekturę, to to jest jakiś wschodni przywódca.

hmm a jakie dokładnie elementy strojów, architektury za tym przemawiają? Mnie się wydaje że są one właśnie europejskie, co najwyżej bizantyjskie, ale oczywiście mogę się mylić^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.