Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
STK

Najlepsze polskie gry

Recommended Posts

STK   

Ostatnio na świecie króluje nasz Wiedźmin 2. Pierwsza część tej gry podobnie jak i kontynuacja okazała się gigantycznym sukcesem. Czy nasi producenci gier mieli wcześniej podobne sukcesy?

Na myśl przychodzą mi jeszcze:

Painkiller

Call of Juarez

Graliście, w którąś z nich?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że wiedźmin 2 jest najpopularniejszy w szkole ciągle słyszę jak inni o nim gadają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
STK   

Niestety ma zbyt wysokie wymagania na mojego laptopa, ale chciałbym kiedyś w niego zagrać, zwłaszcza, że lubię tę książkę. Wcześniej, aż takiego sukcesu nasze produkcje nie miały. Jednak chciałbym, byśmy tutaj porozmawiali o innych polskich grach znanych na świecie, a nie tylko o Wiedźminie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po za Wiedźminem żadna Polska gra nie osiągnęła międzynarodowego sukcesu. Czekam ciągle na mega RTS w polskim wykonaniu, najlepiej w epoce husarii. Parę lat temu Rosjanie zrobili Kozaków i było to megahit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ArekII   

Niestety nasze gry nie odnoszą wielkiego sukcesu poza Polską. Jak dla mnie Wiedźmin 1 to nic nadzwyczajnego. Coś typu Gothic. Grafika też nie była taka doskonała jak to w mediach dudniła i system walki z przeciwnikiem był beznadziejny. Nie wiem jak Wiedźmin 2 ale pierwsza część mnie zniechęciła do tej gry.

Jakiś czas temu głośno było o pewnej grze zza czasów husarii. Jak oglądałem zdjęcia z przed premiery gra robiła wrażenie ale niestety była porażką. Poszukam w internecie tytułu tej gry to potem napiszę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
DiTo   

Nie chodzi przypadkiem o Ogniem i mieczem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.