Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Robin Hood

Pochód pierwszomajowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich Warszawiakow (i nie tylko) ktorzy nie maja zamiaru spedzic Swieta Pracy przed telewizorem zapraszam na tegoroczny Pochod pierwszomajowy ktory rozpocznie sie tradycyjnie o 10;30 wiecem przed siedziba OPZZ u zbiegu ul. Kopernika i Bartoszewicza. Nastepnie pochod przejdzie Nowym Swiatem pod Sejm gdzie zwiaskowcy OPZZ, dzialacze SLD, SdPl, UP i wszyscy sympatycy lewicy moga zademonstrowac niezadowolenie z polityki gospodarczej rzadu.

Spotkajmy sie w pochodzie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Wszystkich Warszawiakow (i nie tylko)

Jak już, to warszawiaków. Dbajmy o nasz język.

ktorzy nie maja zamiaru spedzic Swieta Pracy przed telewizorem zapraszam na tegoroczny Pochod pierwszomajowy

Zawsze jest możliwość wyjechać gdzieś poza miasto. Telewizor nie musi być jedyną alternatywą dla pochodu;) A ja na ten przykład spędzę sobie weekend nad książkami i z piwkiem w ręku. Polecam. Znacznie mniej męczące od pochodu, a i ciekawsze niż tivi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Ja bardzo przepraszam, ale przebywam obecnie poza krajem i nie będę mógł wziąć udziału w pochodzie. Mam nadzieję, że ktoś mnie zastąpi.

Może Secesjonista?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

A ten pochód będzie z okazji święta św. Józefa Robotnika, czy masakry chicagowskiej ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Może dla uczczenia sowieckich rakiet ''Newa'' za zestrzelenie podłego, imperialistycznego szpiona...

Niestety, mnie również nie będzie. Jajka i pomidory mi się skończyły.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo przepraszam, ale przebywam obecnie poza krajem i nie będę mógł wziąć udziału w pochodzie. Mam nadzieję, że ktoś mnie zastąpi.

Może Secesjonista?

Niestety jest to absolutnie niemożliwe - lekarz mi wręcz zabronił, cierpię na nietypową i silną alergię na wszelkie odmiany socjalizmu.

Ja świętuję ten dzień poprzez pójście do pracy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Andreas napisał:

Może dla uczczenia sowieckich rakiet ''Newa'' za zestrzelenie podłego, imperialistycznego szpiona...

To były "Dźwiny" nie "Newy"

Koniec ostatniego zdania (mogą zademonstrować niezadowolenie z polityki gospodarczej rządu) brzmi obiecująco. Ale ten początek !

Poza tym w moim przypadku przyjazd do W-wy oznacza wzbogacenie rządu o jakieś 200 zł w akcyzie lub wzbogacenie PKP o podobną kwotę, więc to raczej byłby akt poparcia a nie okazywanie niezadowolenia z.

Więc pojadę na działkę, zapalę wielkie ognisko, naruszając znacząco nasz limit emisji CO2

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qrosava   
Wszystkich Warszawiakow (i nie tylko) ktorzy nie maja zamiaru spedzic Swieta Pracy przed telewizorem zapraszam na tegoroczny Pochod pierwszomajowy ktory rozpocznie sie tradycyjnie o 10;30 wiecem przed siedziba OPZZ u zbiegu ul. Kopernika i Bartoszewicza. Nastepnie pochod przejdzie Nowym Swiatem pod Sejm gdzie zwiaskowcy OPZZ, dzialacze SLD, SdPl, UP i wszyscy sympatycy lewicy moga zademonstrowac niezadowolenie z polityki gospodarczej rzadu.

Spotkajmy sie w pochodzie!

Ja 1 maja osobiście wolałem spędzić ze znajomymi na grillu. Pogoda nie najlepsza, ale liczy się towarzystwo. ;)

Zamiast męczyć się na pochodzie w ten właśnie sposób uczciłem Święto Pracy.

Skoro ten dzień jest Świętem Pracy, to ja, jako "człowiek pracy" postanowiłem uczcić go nie pracując i wcale się nie frasując i męczyć, co jest tego dnia przywilejem ludzi pracy. :P (wiem, wiem, to brzmi jak bełkot :) )

Jednak może ktoś z forumowiczów się wybrał i podzieli się wrażeniami? :)

Q

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.