Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Moja ulubiona gra to...

Rekomendowane odpowiedzi

w4w   

seria GTA(aż łezka się w oku kręci jak sobie przypomne gta 1)

lubie gry sportowe z cyklu fifa czy PSE no i strategie z serii total war

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcin   

Rome: Total War. Jest odrobinę lepszy od tego z dodatkiem Barbarian Invasion, w którym utracono krztynę klimatu. Na drugim miejscu jest klasyka - Star Craft. Kto w to nie grał...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Diablo - 1 zamiata :] gierka ponad 10lat...a gra w nią jeszcze mnóstwo ludzi, zobaczymy ile ludzi za 10lat bedzie grało w waszego MEDIVALA czy TOTAL WARA czy GTA czy tez FIFE ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

trudno żeby ludzie w 2016 mająć do wyboru fife 2016 , gta 10 medieval ileś tam grali w fife 2006 gta 3 itd. Ile razy można zabijać diablo? że też się ludziom nie znudzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

hahaha => to powiedz mi czemu ludzie wciąż w to grają ? juz nie mowie o Battle Necie bo tam grają miliony ludzu (w Diablo 1, 2 czy Expansion Set)

a weź pod uwage że mają do wyboru wiele (w tym nowych) gier RPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Jestem pewien na 100% że gdyby wyszedł Diablo III to wiecej ludzi by grało właśnie w tą grę a nie w swoje poprzedniczki. A to że gry z serii fifa,total war czy gta wychodzą praktycznie co roku dobrze świadczy o wydawcach tych gier. Co w tym dziwnego że ludzie mając do wyboru nowszą grę z tej samej serii grają w nią a nie w poprzedniczkę. A ty jako fan diablo masz do wyboru 2 gierki a ja mam całą masę fajnych, dlatego więcej ludzi gra w diablo niż w gry w które mówiłem jednak jeśli wziąść pod uwagę całe serie to moje wymiatają konkurencje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcin   

Z tego co wiem jest też dużo zapaleńców Diablo I i... legendarnego Historyka. Na pewno pamiętacie. Najlepsza gra do biura i w dodatku mieści się na dyskietce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ZwieRZak   

ulubiona gra:

wiele miedzy innymy wspominany GTA, Starcraft czy Diablo

ale ulubiona to będzie Battlefield1942 z modem Forgotten Hope

(polecam wszystkim lubiącym II wojne światową w modzie tym występuje nawet Polska armia i przyjemność rozwalenia PZII z "urugwaj'a" czy zestrzelenie sztukasa PZL'ką 11 nie ma sobie równych... niewspominając już o bitwach z udziałem innych armi np Bocage czy bitwa o Anglię jak ktoś nie grał obowiązkowo śmigać do sklepu i kupić Battlefield WWII anthology za ~30zł potem tylko ściągnąć z sieci 2GB :? moda i grać!)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tusk   

cała seria GTA <3 kocham tą grę, za swobodę działania, klimat, za wszystko, ach

seria Silent Hill za to że pobudza akcję serca, Resident evil, Tomb raider, Settlersi z sentymentu, TOny Hawk's, Medal of honor <3

hmm jak ja dawno nie grałam :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Europa Uniwersalis II, Hearts of Iron, FIFA World Cup '98, Call of Duty, Full Spectrum Warrior, Delta Force: BHD i Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie i jeszcze ewentualnie Championship Menager 4.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.