Jump to content

FeuerMan

Użytkownicy
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

About FeuerMan

 • Rank
  Ranga: Student
 1. Co by tu napisać takiego zaczepnego... a kij, nie wiem.

 2. Obiecuję, że na dniach napisze coś więcej. Tymczasem zastanówmy się, kim mógł być anonimowy autor "Bogurodzicy". Słowianin czy Germanin? Polak? Może Czech z niedalekich Moraw?
 3. Ale ja wiem szanowny Panie. Wyjaśnić jakieś konkretne zagwozdki? Czy urządzić obszerniejszy wykład?
 4. Motyw Deesis to prawdziwa rewelacja. Można się na nim konkretnie wyłożyć. Masakra. Wszystko zaczęło się od 'Lamentu świętokrzyskiego". Ciekawa sprawa ale skomplikowane to... Jak chce to cośtam mogę wam wyjaśnić.
 5. Buty - czerwone czy czarne?

  Panie, przeca to czewiki albo pandolety nosili.
 6. Jestem legendą

  1. Show previous comments  1 more
  2. FeuerMan

   FeuerMan

   Wiesz chociaż o co chodzi?

  3. TyberiusClaudius

   TyberiusClaudius

   Nie, ale skoro tak twierdzisz, to pewnie jesteś legendą :P

  4. FeuerMan

   FeuerMan

   Przed wielu laty było o mnie głośno młody człowieku.

 7. Jaruzelski - ocena generała

  Generealnie to trzeba powiedzieć, że jednak czerwony sługus był za czasów sprawowania polityki.
 8. 25.05.2014 - Śmierć gen. W. Jaruzelskiego

  Powiem krótko ale za to z niezmierną radością: KONIEC KOMUNIZMU W POLSCE! Upadł ostatni bastion czerwonych w naszym kraju. Zanosi się również na rychły koniec lewactwa. Primo Victoria! Oczywiście w obliczu śmierci należy zachować powagę,zwłaszcza,że w swych ostatnich wypowiedziach generał wyglądał na zmienionego, szczególnie ciepło odnosząc się w stosunku do papieża Polaka. Jednak przede wszystkim należy teraz świętować,bynajmniej nie z powodu czyjejś śmierci, ale upadku pewnego symbolu, który towarzyszył zakamuflowanym komunistom. Spoczywajcie w pokoju towarzyszu, jest teraz nie na miejscu, wiec powiedzmy raczej: wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. 4 czerwca obchodzić będziemy dwudziestopięciolecie wolności. Gdyby gen. Jaruzelski dotrwał do tej daty i odszedł na wieki byłoby to niezwykle symboliczne. Tymczasem krzyknijmy wszyscy jeszcze raz: precz z komuną!
 9. I Wolne wybory

  Rodacy! Zgłaszam się w imieniu waszym i własnym na nowego Administratora. Nadeszła chwila w której należy powiedzieć dość! Ileż to lat jeszcze bedziecie musieli znosić szyderstwa i represje obecnych tu władz?! Ileż to jeszcze razy strzeli was przysłowiowy szlag i krew nagła zaleje?! Musimy z tym skończyć! Ja, syn tej ziemi, człowiek niezwykle aktywnie działający na tym forum już od przeszło 6 lal mówię stop! Stałem się dla was prawdziwym autorytetem. Doceniam to. Sam nie uważałem się za człowieka o wiedzy wybitnej, jednak dzięki Wam bracia zostałem wyniesiony na piedestał i teraz wiodę prym wśród historyków świata forumowego. Postanowiłem zadbać o wasze problemy! Zwracam się do was obywatele z głową pełną pomysłow. Pomysły owe dotyczą zmian na forum! Poprzyjcie mie w głosowaniu powszechnym a gwarantuję, że będzie się Wam żyło dostatniej. Zwracam się też do rządzących: uczyńcie mnie nowym wielkim administratorem dla lepszej przyszłości własnej i forumowiczów. Pełnia władzy musi skupiać się w jednych rękach! Oczywiście powinny to być moje spracowane dłonie. Napisały one wiele wspaniałych postów, wpływając na całkowitą zmianę wielu ludzkich świadomości. Gwarantuję, że w czasie mych rządów forum będzie rosło w siłę, a forumowiczom będzie się żyło dostatniej! Ogłaszam: -wprowadzenie nowego regulaminu -centralizację władzy -równość wszystkich wobec prawa -możliwość uzyskania immunitetów -otwartą drogę do forumowego awansu -możliwości współpracy i rozwoju -wywieszenie krzyża na stronie głównej -ustalenie programu moralności forumowej zgodnej z polską tradycją i usunięcie wszelkich przeciwników nowego systemu! -jeżeli znajdzie się przeciwnik nowego systemu, względnie dwóch i wyciągnie on, względnie oni rękę na system nasz, może być pewien, że ręka owa względnie one, zostaną odrąbane! Bracia! Wszystko zależy od was! Głosujcie 3x tak! To jak będzie? Pomożecie?
 10. Powiem szczerze, że nawet śmieszny z niego ziomeczek i generalnie barwna osoba.

 11. Humor

  Jak dla kogo koleszko, jak dla kogo.
 12. Humor

  Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba!
 13. Literatura - matura

  Obywatele! Mijacie się z prawdą i wykazujecie powszechną nadgorliwość. Zestaw szkolnych podręczników zawiera 90-95% materiału obecnego na maturze rozszerzonej z historii. Pozbawione jest sensu czytanie tekstow źródłowych. Apeluję o roztropność przy ocenie poziomu trudności egzaminu maturalnego.
 14. T90 - Abrams

  Należy pamiętać, że zostają M1 i M1IP które czekają na remont
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.