Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Kto wygra Mundial 2006?

Zwycięzcą MŚ 2006 zostanie:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Argentyna
      1
    • Brazylia
      4
    • Niemcy
      1
    • Holandia
      1
    • Hiszpania
      1
    • W?ochy
      0
    • Anglia
      0
    • Francja
      1
    • Polska
      1
    • Czechy
      0
    • Kto? inny kto?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

jakos nie chce mi sie wierzyc ze U.S.A przegra z Ghaną :// w tym meczu stawiam na USA. Czesci przegrają z Włochami, ale i tak wyjdą :]]] (o ile sprawdzą sie moje przewidywania i USA wygra z ghana!) hiszpanie nie zachwycili wczoraj, wygrać wygrali,ale jakos tak niespecjalnie - troszke sie uśmiałem jak przegrywali 0:1 :]

dzisiaj sie zapowiada ładny meczyk SZWECJA - ANGLIA....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania pokazała, że jest wielka i ma wielkiego trenera Aragonesa. Zraniony bokser jest najgroźnieszy, bo mu nie zależy i może mu wyjśc strzał życia, Hiszpanie właśnie w kilka minut odrobili przewagę i nie oddali jej do końca. Btw. przyjęcia piłki Sergio Ramosa mistrzostwo świata, a i po 2 kolejce chciałbym finał Hiszpania Argentyna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jakos od baaardzo dawna nienawidze HISZPANÓW (ale tylko podczas finałów mistrzostw swiata) wiec z całego serca zycze im jak najgorzej :] a w meczy z tunezja....przez wieksza czesc potyczki nie pokazali niczego ciekawego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania wygra :) choc w ostatnich latach nie zdobyli nic, raptem dochodzili tylko do cwiercfinalow to w tym roku pokaza na co ich stac :!: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

pffff...życze im jak najgorzej :] z całego serca - niech z grypy G wyjdzie na drugiej pozycji FRANCJA i niech nakopie HISZPANOM :] a poki co jutro mamy 2ladne meczyki:

Niemcy - Szwecja oraz Argentyna - Mexyk..3mam kciuki za Szwecje i Argentyne :]]

[ Dodano: 2006-06-26, 09:25 ]

po pierwszych 4meczach 1/8 finałów mistrzostw świata żal Mekstyku, grali ładnie, potrawili szybkimi długimi podaniami zagrozić bramce Argentyny, z jednej strony ich żal, a z drugiej niewyobrażam sobie ze Argentyna mogła by to przegrać.

Anglicy z małymi problemami poradzili sobie z Ekwadorem, Niemcy tez nie zaskoczyli i rónież wygrali, aczkolwiek te 2meczyki były jakies nudnawe, jedyny ciekawy mecz Port.-Hol. meczyk wyrównany ;) z tego co pamietam w sumie 16kartek :) :) :)

z 1/8 ładnie sie zapowiadają 3mecze:

-Włochy vs Australia (Guus Hiddink pokazał juz ładną piłkę)

-Brazylia vs Ghana (Brazylia z meczu na mecz coraz ładniej,mam nadzieje ze tu zabłyszczy)

-Francja vs Hiszpania (bądźmy szczerzy,Francja na tych mistrzostwach nie pokazała NIC i moim skromnym zdaniem większe szanse w tym miejscu miała by Korea (gdyby wyszła z grupy zamiast Fracji ))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moja ukochana Holandia... buuu dla sędziego powinien to być ostatni mecz... Figo uderzył zawodnika z głowy i żółta kartka, pewnie jak by się Figo nie nazywał to by czerwień była do tego ten karny niepodyktowany na Kuytcie, a później kroki wbite w ramię... do tego oczywisćie Fifa (jedno i to samo co PZPN) oszczędziła Figo, bo gdzieżby mieli mu coś zrobić... a piłkarzowi np. Togo to by z 5 meczów dowalili. Nienawidzie Portugalii niech przegrają z Anglikami 5:0 w słabym stylu, bo na gre nie zasłużyłi. Najlepsza reprezentacja po wszystkich ćwierćfinałach rozegranych do tej pory to Niemcy... Argentyna odpadnie z gosodarzami, bo wiadomo ściany i nie tylko pomagają gospodarzom. Teraz trzymam kciuki za Hiszpanów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze port. przegraz az anglią, bo sie zdenerwuje, żal mi troche holendrów.

Ładny meczyk sie zapowiada: Niemcy-Argentyna :] bd. 3mał kciuki za Argentyne :]

Jezeli dzisiaj Brazylia wygra z Ghaną to następny meczyk gra z Hiszpanią :] nie żebym źle zyczył Hiszpanom czy coś ale mogli by to przegrać :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
buuu dla sędziego powinien to być ostatni mecz... Figo uderzył zawodnika z głowy i żółta kartka,

nmi się wydaje że sędzia tego po prostu nie widział a żółtą dał za dyskusję ale nie wiadomo jak było naprawdę jeśli to widział to skandal!

Za faul Deco powinna być od razu czerwona, podobnie jak za faul N Valente na Robbenie w polu karnym. Wszystko zaczęło się od tego Figo sprowokował Holendrów, a potem Portugalczycy się mścili i wzajemnie :/ paskudny mecz

Dzisiaj będzie ładny mecz Francja-Hiszpania Francuzi chyba po raz pierwszy od wielu wielu lat nie są faworytami ;) i to może okazać się dla nich motywjące

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Polska, Holandia, Hiszpania, wszystkie moje ulubione drużyny odpadły, co za beznadziejny mundial i jeszcze gorsi sędziowie. Pozostaje mi sędziować Argentynie, ale znając moje szczęście podczas tej imprezy to z Niemcami przegrają... Im szybciej odpadną Włosi, Portugalczycy i Francuzi tym będę się lepiej czuł. Francuzi z pewnością polegną z Brazylią, ale Włosi z Ukrainą nie powinni przegrać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

yyy...jeżeli masz taki szczęście że drużycny ktróym kibucujesz odpadają to miałbym prosbę - mógłbś kibicować niemcom i anglikom? i francuzom ;):) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o mnie, to jak dla mnie nie mogą tego mundialu wygrać : Niemcy, Argentyna i Francja. Reszta jest ok, a tych państw poprostu nie lubię. Mam nadzieję, że wygrają Włochy lub Brazylia. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.