Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Kto wygra Mundial 2006?

Zwycięzcą MŚ 2006 zostanie:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Argentyna
      1
    • Brazylia
      4
    • Niemcy
      1
    • Holandia
      1
    • Hiszpania
      1
    • W?ochy
      0
    • Anglia
      0
    • Francja
      1
    • Polska
      1
    • Czechy
      0
    • Kto? inny kto?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ja typuję, że wygrają Holendrzy, odkąd trenerem jest van Basten grają świetny ofensywny futbol, mają wiele gwiazd i są typową drużyną turniejową do tego jeszcze bliska odległość od Niemiec i wielu pomarańczowych kibiców.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lex87   

Wygrają Polacy , a że mi nie brakuje fantazji to Rasiak zostanie królem strzelców ,a Boruc zostanie uznany za najlepszego bramkarza na świecie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ja szczerze mowiac kibicuje Togo :P

są typową drużyną turniejową
- tak jak Niemcy.
Brazylia bo dla nich gra w piłkę to przede wszystkim radość i rozrywka
- ja bym to zapisal inaczej - "sa najlepsi dlatego gra w pilke to dla nich radosc i rozrywka".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

stawiam na BRAZYLIE - oni graja nie dla samego zwycięstwa,ale dla samej gry.

daleko zajdą czesi - dla nich piłka noza to zabawa - jak powiedział sam trener druzyny czeskiej - "ja sie bawie futbolem" , to mowi samo za siebie , a mecz z U.S.A ? to był majstersztyk... (".)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Brazyliana nie zachwyciła, narazie podoba mi się jak grają Czesi, Argentyńczycy i Włosi i w nich dzisiaj widze faworytów, ale cał czas wierzę w Oranjes : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

brazylia sie narazie rozkręca (mam taka nadzieje) , za gre należy pochwaliż CHORWATÓW, CZESI jesli miałbym oceniać 1rundę to zagrali oni najlepiej,zaraz obok NIEMCÓW, dzisiaj zobaczymy czy NIEMCY zachwycą w meczu z POLSKĄ - stawiam na 4:0 (ewentualnie 4:1) dla niemców...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wow - Viva Espania ciśnie się na usta, zabójczy atak i żelazna obrona i nie są to słowa przesadzone, Hiszpania pokazała się najlepiej, wręcz cudownie. 4 bramka dla Hiszpanii według mnie najładniejsza na MŚ, bo nie z jakiegoś tam strzału życia, ale z pięknej akcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Brazyliana nie zachwyciła

Moim zdaniem zagrali po mistrzowsku - osiągnęli cel 3: 3 punkty minimalnym kosztem pamiętajmy jak długo trwaja mistrzostwa, ile trzeba rozegrać meczy. Brazylia zakłada że zagra aż do finału więc musi oszczędzać siły.

Wow - Viva Espania ciśnie się na usta, zabójczy atak i żelazna obrona i nie są to słowa przesadzone, Hiszpania pokazała się najlepiej, wręcz cudownie.

To prawda czyste piękno. Nie popoadałbym jednak w euforię dla ich gry. Oni jak zawsze grają pięknie, ale pamiętajmy że dawno nie osiągnęli żadnego sukcesu w MŚ czy ME bo w najweażniejszych meczach przegrywali :/ miejmy nadziee że tym razem będzie inaczej.

Czechy Hiszpania no i jednak Brazylia (jak się rozkręcą :P ) to najładniej grające zespoły do pierwszej 4 dorzucę jeszcze Holandię (Argentyna?) zapowiadaja się wspaniałe mistrzostwa, szkoda że w następnej części juz bez Polaków.

P.S Zawiodła równeiż Francja :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Argetina, Argentina, tango Argentina... cudowne, nieprawdopodobne, faworyt numer 1. Serbia to nie byle jaki zespół, a już napewno nie taki, któremu można strzelić 6 bramek! Po prostu Argentyńczycy nie dali im w ogóle pograć, narazie faworyt zdecydowany, zobaczymy co pokaże reszta w 2 kolejce. 3 gol strzelony po 24 podaniach obecnie wg mnie najpiękniejszy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

niestety leniłem się ( opracowanie Mariana Plezia do "Kroniki" Galla Anonima czytałem :P ) zamiast pooglądać a teraz żałuję :P wynik 6:0 robi wrażenie chć Serbia jest wyraźnym outsiderem tej grupy to jednak wielkie osiągnięcie wygrać tak wysoko na mundialu z europejską drużyną. Przy wpadce Serbów nawet porażka z Ekwadorem nie wyglada tak tragicznie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

WKS ładnie zagrało z holandią, troszke Drogba ograniczał zespół, ale mimo to postawili sie holendrom i ci mieli małe problemy z pokonaniem ich...

jutro zapowiada sie ładny meczyk : włochy-usa , stawiam ze bedzie jakies 2:0/3:0 :]]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem zły siadło mi u booka 8 meczy nie siadł ostatni Meksyk : Angola, tyle przekleństw to dawno w trakcie oglądania meczu nie wypowiedziałem, a na miejscu trenera Meksyku połowę piłkarzy odesłałbym do domu, ale Angola to też grała 90 minut przeszkadzając, pojechali krwi ludziom napsuć i cieszyć się z marnego remisu na MŚ. Meksyk MŚ nie zostanie, a Holandia niestety też nie, grają strasznie słabo, ale jak się nie bierze Seedorfa i Hunteelara.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Holenrzy maxymalnie dojdą do ćwierćfinału - dalej ich nie widzę :] Meksyk, gra jak gra, dosyć dobrze ale zeby zostać mistrzem to o dużo za mało.

W finale widze jedynie : Brazylie,Czechów,Argentynę, Niemcówbądź Hiszpanie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wspominani tutaj Czesi z grupy raczej nie wyjdą... Ghana USA ogra, a Włosi nie przegrają z Czechami bez Kollera, Barosa i tego obrońcy środkowego. Brazyliana nadal nie zachwyciła, a i szkoda, że Hiddink nie trenuje naszych... Zobaczymy jak Hiszpania dziś zagra z Tunezją.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.