Jump to content

Yapi

Użytkownicy
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

About Yapi

 • Rank
  Ranga: Student
 • Birthday 05/08/1988

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Dzieje najnowsze

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Wyniki matury z historii 2007

  90% z rozszerzonego, co daje 91% z podstawy. Jestem zadowolona
 2. Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

  1. Fizyka- nic nie rozumiem z wyjatkiem astronomii 2. Geografia- słowo "gleba" przyprawia mnie o dreszcze... Na szczęście oba przedmioty skończyłam, ale teraz musze dopisać: 3. WOK-nuda, nuda, nuda, nuda
 3. Sprawdziany idą mi nieźle. Na poczatku liceum musiałam przyzwyczaić sie do formy sprawdzianów z zadaniami maturalnymi, ale teraz nie schodzę poniżej 4. Musze zaznaczyć, że na fakultecie mam niezły wycisk(np. ostatni sprawdzian: 6 kartek A4 w godzinę)
 4. Czego nie lubisz w historii?

  Nie, tak szybko nikt mnie nie zniechęci, nawet facet z tak ostrym językiem jak kolega. Sama należę do osób złośliwych i ludzie często mi to wypominają. W tym poście to był skrót myślowy i dlatego zostałam źle zrozumiana, i potępiona 8) Chodziło mi nie o to, że historia Francji jest głupia albo nudna albo niewarta uwagi(bo tak oczywiście nie uważam), tylko że jeśli mam coś opowiedzieć o historii Francji, to te nazwy sprawiaja mi trudność, bo po prostu nie umiem francuskiego i czytam je jakby po polsku, co jest błędem i wtedy czuje się jak idiotka, bo wiem, że robię to z premedytacją źle. Mam nadzięję, że wyraziłam się chociaż w połowie tak jasno, jak chciałam i oczyściłam się z zarzutów Bo przeciez niemożliwe jest zrozumienie historii np. Polski, bez znajomości historii Europy, czyli także Francji.
 5. Historia domeną mężczyzn?

  Tak, ale wtedy to by nie była już historia tylko kulturoznastwo albo cos w tym stylu
 6. Jeśli chodzi o szkołę to właśnie skończyłam "Jądro ciemności". Trudna ksiązka, ale mnie się podobała Tak dla siebie czytam "Boże igrzysko" Daviesa, "Europę" po trochu, ale nie mam wystarczająco dużo czasu i na razie skończyłam gdzieś na początku średniowiecza. Aha, czytam jeszcze też "Iskra życia" Remarque`a. Wstrząsające, ale po prostu uwielbiam tego pisarza, więc polecam, mimo że nie skończyłam.
 7. Czego nie lubisz w historii?

  Nie lubię historii Francji, może dlatego że nie umiem francuskiego i wkurzaja mnie te wszystkie nazwy, których nie potrafię przeczytać :roll:
 8. Historia domeną mężczyzn?

  Ja też jestem kobietą, jestem w trzeciej klasie liceum i mam zamiar studiować historię Z tego co zauaważyłam dziewczyny z mojej klasy boją się historii- za duzo nauki i wysiłku. Z drugiej strony sporo jest nauczycielek historii(moja przyszłość??;-)- raz lepszych, raz gorszych, ale to też się chyba liczy?
 9. Podręczniki do historii

  Polecam stare wydania książek do liceum wyd. PWN, są bardzo dobre, ale teraz trudno dostępne...
 10. Wasza ulubiona lektura szkolna

  "Zbrodnia i kara" Dostojewskiego
 11. Jakiego radia słuchacie

  Najczęściej słucham radia RMF RM, potem Zet. Po prostu innych stacji móje zmasakrowane radio nie łapie(nie ma anteny, połowa przycisków nie działa, brzak słów ) Z internetowych polecam www.therockradio.com - oczywiście jeśli ktoś lubi rock 8)
 12. Kto wygra Mundial 2006?

  Wczoraj odpadły Niemcy- typuję finał Włochy- Portugalia
 13. Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

  1. fizyka(lubię tylko astronomię ) 2. geografia-może to dziwne, ale nie znoszę uczyć się geografii(np. budowa gleb, rodzaje rolnictwa... blee)
 14. Ja mam szczęście jestem i ścisłowcem i humanistą. Teraz raczej zdecydowałam się bardziej angażować w przedmioty humanistyczne, ale strasznie lubię matematykę Z fizyką gorzej...
 15. Ilu ludzi ma Twoje nazwisko?

  Moje tylko 362, ale nie spodziewałam się więcej
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.