Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
4313_1481369817

Działania morskie podczas wojny radziecko-fińskiej 1939-1940.

Recommended Posts

Czy podczas wojny zimowej miały miejsca jakieś starcia pomiędzy okrętami obu walczących stron? Wiem, że na pewno okręty radzieckie ostrzeliwały artylerie nadbrzeżne i wspomagały wojska lądowe w ich działaniach. Okręty fińskie miały odnotowane kilka zestrzeleń radzieckich samolotów. Ale czy doszło do bezpośredniego starcia między flotami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leuthen   

Pamiętam pierwszy scenariusz "radziecki"w starej grze komputerowej "Allied General". Można tam było właśnie ostrzeliwać z niszczycieli i krążowników baterie nabrzeżne i fińskie jednostki lądowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.