Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Sesja 2008/2009

Rekomendowane odpowiedzi

Regulus   

Sesja i po sesji: 5 ze starożytności, gratulacje profesora i zaproszenie na seminarium ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, ja jutro mam najtrudniejszy - kryminalistykę. Jak zdam zostaną jeszcze 4 ; ), ale to już będzie z górki, nawet nie chcę myśleć, co będzie jak obleję kryminalistykę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Regulus   

Tak - każda epoka = semestr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Szczęściarz;) Ja musiałem się męczyć ze starożytną cały rok. Na UW starożytnicy mają dla siebie cały jeden rok, w praktyce wychodzi pół roku na Grecję, pół na Rzym, a to wszystko jest przeplatane Bliskim Wschodem. Dopiero 2 i 3 rok to epoka na pół semestru...

Ja natomiast mam jeszcze tylko w czwartek odbiór wpisu z NPH średniowiecza, wykładu prof. Gawlasa, i robię sobie w końcu wolne;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Ja mam ostatni jutro, u dr Lesiewicz (Psychologia rozwojowa, tzw. "rozwojówka"), i miesiąc przerwy między semstrami ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

To jeszcze raz gratuluję:P Wczoraj miałem odebrać dwa wpisy, odebrałem tylko jeden, zaliczenie NPH u prof. Koczerskiej (notabene dyrektor instytutu) na 4+, co mnie cieszy niezmiernie, zwłaszcza jak przypomnę sobie, jak to koledzy ze starszych lat załamywali ręce na wieść, do kogo się zapisałem;) A że prof. Gawlas rozchorował się, czeka mnie jeszcze 5.02 wycieczka na UW (zapewne połączona z kupieniem kilku książek;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Pamiętam jak ja dostałem trzy z średniowiecza powszechnego, to była pierwsza i jedyna trója z jakiej się cieszyłem na studiach (skądinąd jak do tej pory można je zliczyć na palcach jednej ręki i oby tak pozostało ;p).

Tak czy inaczej gratuluję i życzę powodzenia przy następnych egzaminach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja przeżywam egzaminy małego Vissa... Dość brutalne, fiza, matma, geometria wykreślna, geologia... Jak na razie idzie do przodu ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Jak twierdziłeś, uzdolniony umysł ścisły.

Spokojnie tatku ;), młodzian da sobie radę. Obiecuję Ci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem kryminologie, więc "kobyły" mam za sobą ; ) zostały mi 1-2 lekkie egzaminy. Co do ostatniej kryminalistyki słyszałem, że było mnóstwo gał, nawet do 50% na tym terminie... tym bardziej się ciesze z mojej 3.0.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A ja dzisiaj odebrałem sobie ostatni wpis, 4+ z wykładu prof. Gawlasa, ale prawdę mówiąc nie cieszy mnie to, zwłaszcza że poległem przez głupi błąd... Ale cóż, teraz tydzień wolnego;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie tatku :), młodzian da sobie radę. Obiecuję Ci.

Oby to były prorocze słowa, bo właśnie jutro ma "krechę", czyli geometrię wykreślną. To już przedostatni egzamin, zostanie tylko fizyka. Reszta do przodu ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.