Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Suryn

O Piłsudskim - pozytywnie

Rekomendowane odpowiedzi

canny^   

Szanowny Panie Surynie po pierwsze odbieram Pana posty tutaj i użytkowników z Pana Forum jako akcję propagandową - to mój prywatny osąd. Po drugie odnoszę wrażenie (może mylne),że za punkt honoru jak widzę Pan sobie wybrał insynuacje jakoby tutaj pozwalano myśleć tylko w jeden sposób (ten temat wybitnie temu zaprzecza), a odwoływanie się do postów nie na temat, bo i ja go widziałam ma służyć wedle mojej oceny tylko podważaniu wiarygodności administracji tego Forum, co Administratorowi innego Forum publicznie nie przystoi tym bardziej, że nie ma Pan racji, a może potrzebuje Pan takiej reklamy? Jednakże nie podejrzewałabym Pana oto, więc nie będę tego tutaj tak stawiała. Być może nie zgodzi się Pan ze mną, ale ja mam prawo zaprezentować mój własny pogląd na tą sprawę.

Dodam, że nadal uważam, że u Was na Forum wszyscy wiedzą najlepiej, a jeden z użytkowników Pana Forum tutaj piszący (poznaję po takim samym nicku, chyba, że to zbieg okoliczności?) bardzo często stosuje obraźliwy ton (ja tak to jako kobieta odbieram), być może dlatego nie macie Państwo dyskutantów, bo w takiej atmosferze nie da się rozmawiać? Dodatkowo:

Tak więc jak Pani widzi nie tylko panuje u nas wolność przekonań i krytyka Marszałka, ale wręcz sami do niej poniekąd zachęcamy.

Niestety nie mogę się zgodzić z Panem, gdyż sądząc po Pana reakcji na kilka tematów dotykających ciemnej sfery Sanacji zareagował Pan wg mnie insynuacjami, że tylko takie tematy tutaj są, aż musiał Pan założyć temat O Piłsudskim - poprawnie zachęcam do założenia o Piłsudskim negatywnie u siebie i tam prowadzenia eksperymentu socjologicznego...

Z tego też względu niestety nie zależy nam na zakładaniu kontrowersyjnych tematów, żeby nabić posty.

To według mnie jest jednak obraźliwie względem ludzi zakładających tematy na tym Forum... jak i na wielu innych i jasno pokazuje Pana intencje, cóż mogę powiedzieć może, że nie zależy innym na zakładaniu tematu z tezą z góry ustaloną jak ten... ja osobiście wolę dyskutować niż pisać same pochwały na cześć jednej osoby, ale co kto woli... Cóż może po latach ciągłych zachwytów nad osobą Piłsudskiego jego krytyka boli bardziej, że aż trzeba jawnie atakować inne Fora? Ja to tak odbieram, chciałabym się mylić.

Kilku z nas już wyrosło z wieku, w którym "wie się wszystko" więc zaczynamy mieć coraz więcej wątpliwości. Kto wie, może nas Pani przekona?

Niestety tutaj też się z Panem nie zgadzam, prześledziłam kilkanaście tematów na Pana Forum i widziałam za każdym razem ostrą krytykę przeciwników Marszałka i to krytykę, aż do bólu (chyba, że akurat na takie dyskusje trafiłam...), macie Państwo sporą widzę i potraficie z niej korzystać by wg mojej oceny (być może ktoś ma inną?) za wszelką cenę wychwalać Piłsudskiego i krytykować Sikorskiego, co widać na tym Forum po sposobie pisania.

Tak więc jak Pani widzi nie tylko panuje u nas wolność przekonań i krytyka Marszałka, ale wręcz sami do niej poniekąd zachęcamy.

Pozwoli Pan, że będę miała inne zdanie. Ośmielę się nawet powiedzieć, że wg mnie to co pan napisał nie koresponduje wedle mojej oceny i wiedzy ze stanem faktycznym.

Za zaproszenie dziękuję, ale nie skorzystam, wolę rozmawiać w szerszym gronie :P

Serdecznie dziękuję za to, że Administrator innego Forum zechciał się pochylić nad moją skromną osobą.

Serdecznie pozdrawiam i proszę o życzliwe potraktowanie mojego posta i bez urazy mam nadzieje :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, Surynie i canny^,

Absolutnie nie mam zastrzeżeń co do tonu i formy Państwa wypowiedzi o sobie nawzajem, jednakże z mocy uprawnień nadanych mi przez administratora forum chciałbym zauważyć, że ta wymiana uprzejmości jest najzwyczajniejszym Off Topikiem, czyli dyskusją nie na temat. Przypomnę, że autor założył temat o marszałku Piłsudskim, a nie o formach administrowania forami.

Mimo całej, ogromnej sympatii do dyskutantów, chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko uwagom na temat administracji forum, czy to pozytywnym, czy negatywnym. Są odpowiednie działy i tematy dla takich dyskusji, zapraszam tam. O administracji innych for i ich działalności również tu nie dyskutujemy.

Nadmieniam też, że kolejne posty nie na temat (temat brzmi: "Piłsudski - pozytywnie") będą usuwane bez powiadomienia użytkownika. Poglądy użytkowników są ich własnymi, tylko i wyłącznie. Bardzo proszę o wzięcie sobie mych słów do serca.

Pozdrawiam,

Vissegerd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Suryn   
Są odpowiednie działy i tematy dla takich dyskusji, zapraszam tam.
Vissegerdzie, ja mam słabość do pań z temperamentem i z przyjemnością bym jeszcze podyskutował z canny. Mógłbyś mi wskazać taki dział ew. przenieść w to miejsce oftopujące wątki, żebyśmy mogli się troszeczkę poprzekomarzać? :P Edytowane przez Suryn

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Surynie, wydział o forum historia.org.pl znajduje się tutaj: https://forum.historia.org.pl/index.php?showforum=172. Na temat innych for można dyskutować tutaj: https://forum.historia.org.pl/index.php?showforum=174. Na tematy niezdefiniowane zaś, w tym miejscu: https://forum.historia.org.pl/index.php?showforum=28.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Suryn   

Dzieki serdeczne Vissegerdzie za wskazanie, ale zabiłeś mi ćwieka. W zasadzie każdy z tych działów odpowiadałby poruszanym przez Canny tematom, a i kierunek dryfu niełatwo wskazać. Szkoda je dzielić więc może ta ostatnia sekcja, ogólnotematyczna pasowałaby najlepiej? Jeśli mógłbym Cię jeszcze raz pofatygować w sprawie przeniesienia tych oftopów, będę zobowiązany.

Czy byłaby też możliwość przywrócenia wyciętego posta Wroobla, wszak był pochlebny?

Z góry merci pour la cooperacion fantastique. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu Vissegerd pozwoli nam tu pogadać? Załóżmy, że eksperyment socjologiczny się już skończył, każdy Marszałka pochwalił, a teraz możemy się kłócić? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co powiedziane to powiedziane, zostawiłbym to i jak sugeruje Bruno skupiłbym się na marszałku, temat moim zdaniem dużo ciekawszy i szczytny nie kwestie administracyjne czy charakterologiczne for historycznych czy quasi historycznych. Jeśli macie ochotę kłócić się na temat marszałka, to byle kulturalnie, a nie mam nic przeciwko temu :P

Pozostałe dyskusje można sobie prowadzić w innych działach, jak wola :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
canny^   

Szanowny Surynie bynajmniej ja nie mam słabości do Panów z temperamentem takim jak Pana, więc myślę, że będzie najtrafniej zakończyć tą dyskusję, którą wedle mojego przekonania i odczucia sam niejako Pan sprowokował krzywdzącymi uwagami dt. administracji obcego forum, gdyż powiem ironicznie ośmielili się niektórzy użytkownicy tego forum na merytoryczną krytykę pewnych poczynań Piłsudskiego. Uważam także, że to forum jak i każde inne nie jest miejscem takich publicznych debat. Jeśli w przyszłości Pan zaprzestanie tej praktyki (publicznego jątrzenia, divide et impera, aż by się chciało powiedzieć na to) to i ja obiecuję, że nie będę wchodziła z Panem w tego typu polemiki,

Nie w moim stylu jest także wchodzić do kogoś na forum, a potem je atakować, skoro nie przystoi skromnemu użytkownikowi jak ja tym bardziej Panu, którym jest przecież autorem innej strony.

Czy byłaby też możliwość przywrócenia wyciętego posta Wroobla, wszak był pochlebny?

Był dla Pana tematu (zapewne dlatego tak Panu na tym zależy, dodatkowo jak sądzę zbieżność sygnatury Pana Lwowiaka z Pana Forum oraz charakterystyczne stawianie przed kropką spacji nie jest przypadkowe, że akurat Wroobel (Lwowiak?) tak chwali pomysł autora strony, na której się udziela, oj jestem lekko zdziwiona takim stanem rzeczy), a wreszcie w swojej treści wedle mej oceny ograniczył się tylko do uwag na temat moich wypowiedzi w ogóle nawet nie próbując odnieść się do tematu dyskusji (Piłsudski - pozytywnie), ale cóż skoro Pan dziękuje za takie posty..., a jako post niezgodny z regulaminem zapewne został usunięty i zapewne dobrze Pan wie, że nie da się go przywrócić, to już sprawa techniczna.

PS To już ostatni OT w temacie, za co przepraszam administrację, że musiała być świadkiem takich scen (ja ich nie chciałam), ale musiałam pozbawić Suryna złudzeń mimo jego słabości to takich kobiet jak ja, że takich dyskusji więcej nie będzie :P

Pozdrawiam serdeczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.