Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Pancerny

Olimpijczycy z Historia.org.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

Ciekawy jestem, ile osób z naszego forum, startuje w tegorocznej olimpiadzie historycznej?

Olimpijczycy meldować się...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Tak jest! Melduje się Marszałek Cesarstwa- Estera Napoleonka Lwica Cesarstwa ;) :mrgreen: Ja startuję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Moja przygoda skończyła się tak szybko jak się zaczęła. 45 minut na maturę to trochę malutko... ;) Miałam maturę zamiast ustnego (niestety, bo na ustnym dostałabym parę pytań, a nie jak na maturze).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Piterzx (pseudonim "siedzący w zaborach" , zwany również Księciem i Paniczem) także się melduje :lmao:

Oj, ale tematy na pracę w moim okręgu mnie w tym roku zawiodły... Nic o sprawie Polskiej, ani o powstaniach, ani o społeczeństwie, słowem nic o Polakach w XIX wieku. Żeby chociaż zjednoczenie Niemiec było, ale też nie. Wybieram chyba temat o przyczynach upadku Polski w XVIII wieku...

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Jestem z Was dumny i za wszystkich Was trzymam kciuki, i jakby była jakaś potrzebna pomoc z okresu RON-u, to walcie jak w dym, mam trochę linków do różnych tematów, mogą się przydać.

Kto się jeszcze nie przyznał do startu w olimpiadzie, zgłaszać się. :evil:

P.S. - Szkoda, że na olimpiadzie nie możecie wystąpić w naszych forumowych koszulkach. :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ustny bez większych problemów(aż się zdziwiłem) ;). Teraz tylko napisać dobrze wypracowanie, a temat to:

Konflikty narodowościowe w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej w XX wieku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tak- teraz pisanie pracy badawczej i potem się zobaczy ;)

A na jaki temat piszesz Estero?

Ja jestem troszeczke zaniepokojony, 6 stron na mój temat to może być za mało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

W każdym rejonie tematy są inne z tego co się orientuje ;) Moja specjalizacja to XIX wiek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
Moja specjalizacja to XIX wiek.

Tuś mi siostra! (że pozwolę sobie tak powiedzieć ;) )

jakby była jakaś potrzebna pomoc z okresu RON-u, to walcie jak w dym

A mógłbyś polecić mi jakąś bibliografię do mojego tematu ("Przyczyny upadku państwowości polskiej w XVIII wieku") Jakąś bardziej specjalistyczną?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sebas   

No ustne poszły bezproblemu :P całe szczęście :D Teraz praca na temat:

"Na drodze do imperiów Piotra I, Marii Teresy i Fryderyka Wielkiego. Próba porównania."

hm pierwsze wrazenie - trudny, ale ciekawy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.