Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Polacy na IO w Pekinie

Rekomendowane odpowiedzi

widiowy7   

Troszkę nam się woreczek z medalami rozsypał :)

A dzisiaj około 16-ej będą być może medalowe transmisje, a ja z pracy będę wracał ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Leszek Blanik ze złotem, mam nadzieje, że zostanie sportowcem roku,

Tu nie ma przypadkowości, to jest medal wypracowany, zaplanowany od początku do końca, jak u Roberta Korzeniowskiego.

Tyczkarki, ciekawe co im przeszkodziło w zdobyciu medalu.

Dołęga przegrał "brąz" tylko wagą ciała.

Plawgo szósty.

A tak w ogóle to ręce opadają....

Zapewne jeszcze jakieś medale nam wpadną i żeby te kilka medali nie zasłoniło fatalnego obrazu polskiego sportu !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Tyczkarki, ciekawe co im przeszkodziło w zdobyciu medalu

Tutaj to naprawdę ogromny niedosyt. Monika Pyrek - tyle czasu się przygotowywała, tak dobrą miała motywację. 5 miejsce. Załamana kobieta, współczuję jej. Niestety nie zdziwię się, kiedy usłyszę, że kończy karierę. : (

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

No to czyli nie będziemy mieli medalu w boksie za sprawą Łukasza Maszczyka. Polak przegrał z Irlandczykiem 11:5. Czyli pozostało wymienianie ostatniego medalu z Barcelony...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Żal... niby sukces, ale liczy się tylko złoto, byłoby 12 w klasyfikacji medalowej..., szkoda tym bardziej, bo miał najrówniejsze rzuty, zamiast walczyć o złoto to spalił ostatni rzut..., zadowolił się srebrem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dołęga przegrał "brąz" tylko wagą ciała.

Tak, ale nawet jakby był lżejszy, Rusek załadowałby na sztangę kilogram więcej i też by podniósł. Nażarli się to dźwigają. Dajcie mi to im, to też tyle będę podnosił hehe ;)

Mamy jeszcze jakiś szanse medalowe?

Kusznierewicz, ktoś jeszcze?

Kusznierewicz, może Anna Jesień, albo Anita Włodarczyk? Może jednak zaskoczy nas sztafeta 400-metrowców (mimo wszystko głęboko w to wierzę)? Może któraś drużyna? Może obudzi się któryś z zapaśników? Może (jakimś niezwykłym zbiegiem okoliczności i przy boskiej opatrzności) nasze zawodniczki w kolarstwie górskim? No i jest jeszcze pięciobój (na który bardzo liczę, a przypomnę że głośno pisałem tez o Majewskim i Małachowskim :mrgreen: )

Żal... niby sukces, ale liczy się tylko złoto, byłoby 12 w klasyfikacji medalowej..., szkoda tym bardziej, bo miał najrówniejsze rzuty, zamiast walczyć o złoto to spalił ostatni rzut..., zadowolił się srebrem.

Ciebie to ciężko zadowolić co nie? To nie są starożytne igrzyska, gdzie liczą się tylko zwycięzcy. To nowożytne igrzyska i liczy się pierwsza trójka :razz: A 15 pozycja w klasyfikacji i tak jest lepsza niz sprzed 4 lat :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
To nowożytne igrzyska i liczy się pierwsza trójka

W Polsce tak, nawet brązowy medal traktowany jest jak sukces.

To nie są starożytne igrzyska, gdzie liczą się tylko zwycięzcy.

Powiedz to Amerykanom czy Chińczykom, czy w tych krajach ktoś wspomni o zdobywcach brązowych medali.

Czy ja wiem czy jest aż tak źle? Fakt, że 8 medali

Jest bardzo źle, ale pogadamy sobie o tym w nowym temacie po olimpiadzie.

Adam Krzesiński( medalista olimpijski), obecnie sekretarz generalny Polskiego Komitetu Olimpijskiego, po porażkach polskich szermierzy powiedział-"Że dużym problemem działaczy i trenerów polskiego związku szermierczego jest alkoholizm"

Odpowiedź prezesa PKOL-u:

;) .http://www.se.pl/sport/pekin-2008/depesze/...arac_68738.html

Ciekawe co jeszcze wypłynie na wierzch w innych związkach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy jest aż tak źle? Fakt, że 8 medali

Fatalnie, nas podciągają w tej klasyfikacji złote medale i to tylko 3!

Marne 8 medali zobacz po ile mają państwa wyżej sklasyfikowane. Właściwie wszystkie dwu cyfrowe wyniki.

Na olimpiadę jedzie się po złoto, a nie po dobry wynik. Każdy wynik inny niż złoto powinien być traktowany jako niepowodzenie, a nie ma już nic bardziej irytującego niż słynne stwierdzenie, że na IO pojechał po doświadczenie... po doświadczenie jedzie się na ME i MŚ, na IO jak nie jedziesz po medal to udział takiego zawodnika jest bezsensowny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy jest aż tak źle? Fakt, że 8 medali

Fatalnie, nas podciągają w tej klasyfikacji złote medale i to tylko 3!

Marne 8 medali zobacz po ile mają państwa wyżej sklasyfikowane. Właściwie wszystkie dwu cyfrowe wyniki.

Na olimpiadę jedzie się po złoto, a nie po dobry wynik. Każdy wynik inny niż złoto powinien być traktowany jako niepowodzenie, a nie ma już nic bardziej irytującego niż słynne stwierdzenie, że na IO pojechał po doświadczenie... po doświadczenie jedzie się na ME i MŚ, na IO jak nie jedziesz po medal to udział takiego zawodnika jest bezsensowny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
Na olimpiadę jedzie się po złoto, a nie po dobry wynik. Każdy wynik inny niż złoto powinien być traktowany jako niepowodzenie
Moim zdaniem jednak nie każdy. Nasza srebrna czwórka bez sternika przed igrzyskami nie była raczej stawiana w gronie faworytów i jej medal to na pewno sukces. Podobnie jest zresztą z naszą zapaśniczką.Za niepowodzenie uznałbym raczej porażki faworytów typu nasze florecistki które na pewno na złoty medal liczyły.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Nasza srebrna czwórka bez sternika przed igrzyskami nie była raczej stawiana w gronie faworytów

Ale chłopcy pana Lozano byli....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To serdecznie teraz gratuluję Lozano odpadnięcia w ćwierćfinale. Tak samo gratuluję naszym siatkarzom, że w ogóle wyszli z grupy mimo porażek przed IO z Estonią i Czarnogórą. Nie licząc życiowego 2 miejsca na MŚ, ta drużyna nic nie osiągnęła..., inne zespoły potrafią grać równo przez lata...

Teraz honoru bronią piłkarze ręczni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.