Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Euro 2008 - Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   
Jedyną niewiadomą jest to co pokazywał na treningach.

Może właśnie to zadecydowało?

To na podstawie czego?

Sugerując, że decyzja podjęta została na podstawie jednego meczu, automatycznie sugerujesz także, że Beenhakker nie jest profesjonalistą, bo profesjonalista nie postąpił by tak nierozważnie. A chyba już udowadniał w swojej karierze, i to nie raz, że ciężko posądzić go o brak profesjonalizmu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sugerując, że decyzja podjęta została na podstawie jednego meczu, automatycznie sugerujesz także, że Beenhakker nie jest profesjonalistą, bo profesjonalista nie postąpił by tak nierozważnie. A chyba już udowadniał w swojej karierze, i to nie raz, że ciężko posądzić go o brak profesjonalizmu.

Zaraz, zaraz spokojnie. A gdyby zagrał naprawdę dobre spotkanie to co wtedy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
A gdyby zagrał naprawdę dobre spotkanie to co wtedy?

Nie mam zielonego pojęcia. Skoro Beenhakker podjął taką decyzję, to znaczy, że miał powód. Obserwował zawodników w sezonie, obserwował na treningach, i na podstawie tego podjął decyzję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bronowickiego, dobry jest ale cóz, tak samo Majewski, dobry talent... ale podobno trener wie najlepiej, cóż, będzie na niego ;), Matusiak na serio ostatnio nie błyszczał jak kiedyś, i nie tak, jak jest to w jego możliwościach. Wg mnie jeśli wyjdziemy z grupy to będzie sukces

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Po meczu z Danią będzie wszystko jasne, bo po tych 2 sparingach nie zachwycili, chociaż niech nawet przegrają z Danią jak kiedyś 5:1, a wyjdą z grupy na Euro. Szkoda, że chociaż nie chciał sprawdzić Głowackiego, R. Grzelaka, Jelenia i Sikorę, bo moim zdaniem zasługiwali chociaż na wyjazd na obóz i myślę, że mieliby realne szansę na wyjazd na Euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojęcia. Skoro Beenhakker podjął taką decyzję, to znaczy, że miał powód. Obserwował zawodników w sezonie, obserwował na treningach, i na podstawie tego podjął decyzję.

Majewski był najlepszym z młodych zawodników w ekstraklasie. Zgadzam się po części z Tobą- nie powinno się oceniać zawodnika na zasadzie jednego spotkania, jednak uważam, że jeśli dany gracz zagra bardzo dobre zawody to trzeba się zastanowić, czy tego wyczynu może nie powtórzyć. W mojej opinii do skreślenia byli Pazdan/Majewski, ten pierwszy wygrał tą konfrontację, ale dlaczego? Ano dla mnie skrzywdzeniem było wystawienie Majewskiego na nieswojej pozycji przez co jego gra była słaba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Po meczu z Danią będzie wszystko jasne, bo po tych 2 sparingach nie zachwycili, chociaż niech nawet przegrają z Danią jak kiedyś 5:1

Mnie jednoznacznie z tym meczem kojarzy się fatalna gra Dudki.

Szkoda, że chociaż nie chciał sprawdzić Głowackiego, R. Grzelaka, Jelenia i Sikorę, bo moim zdaniem zasługiwali chociaż na wyjazd na obóz i myślę, że mieliby realne szansę na wyjazd na Euro.

Dokładnie, zwłaszcza Jeleń moim zdaniem powinien tam pojechać, może Leo nie dał mu zbyt wielu szans, ale za występy na MŚ 2006 został przez wielu uznany za najlepszego polskiego zawodnika (i skończyło się to dla niego wylądowaniem we francuskim Auxerre).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
(i skończyło się to dla niego wylądowaniem we francuskim Auxerre).

gdzie był jednym z najlepszych w zespole, ale poważne kontuzje zabrały mu rok poważnej gry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Pierwsza połowa słaba. Druga już znacznie lepiej, jak na moje oko. Podobała mi się gra Rogera. Jego powołanie może naprawdę okazać się dobrym posunięciem Beenhakkera. Biorąc pod uwagę warunki meczu, brak jakiejkolwiek stawki, i fakt iż do Euro został tydzień, więc jakakolwiek kontuzja zapewne oznaczałaby pożegnanie się z turniejem przed jego początkiem, to wyszło im nawet nieźle. Dania to nie byle jaki przeciwnik. Zaprezentowali się poprawnie. Jak na razie jestem dobrej myśli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza połowa słaba.

Zgadza się, szkoda tego karnego Żurawskiego.

Druga już znacznie lepiej, jak na moje oko. Podobała mi się gra Rogera.

Roger- b.dobry występ, widać, że już się zaaklimatyzował, nie widać już tej nerwowości.

Ogólnie mecz z Danią oceniam na +, remis nie jest taki zły. Ten mecz naprawdę miał tylko upewnić Beenhakkera w ustaleniu składu na Niemcy. Jestem wręcz przekonany, że to od pierwszej minuty z Niemcami na lewej stronie obrony zagra Wawrzyniak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bez Błaszczykowskiego, ehh... Łobodziński nie jest taki dobry, taki waleczny, taki szybki, nie potrafi tak uderzyć etc. Szanse na remis chociaż z Niemcami bardzo zmalały po tym fakcie. Szkoda, że nie powołał Jelenia do kadry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

A ja mam taką ogólną dygresję.

Nasze "orły" pojechały na Mundial w Korei tak napakowane reklamą, że bida była później totalna.

Ja jestem pesymistą.

Blamaż znowu niestety będzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Chłopaki po raz pierwszy w historii awansowali do Euro, co nie udało się nawet legendarnym kadrom Górskiego, albo Piechniczka, a tu o blamażu gadka. No przyhamujcie trochę. Raz w historii tylko byliśmy potęgą w futbolu, ale te czasy już dawno za nami. Trzeba się cieszyć tym co się ma, a my zachowujemy się, jakby nasza reprezentacja zwykle grała na poziomie Włoch czy Francji :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Bez Błaszczykowskiego, ehh...

Niesamowity pech. Czyli prawa strona polska znów nie dorówna prawej stronie niemieckiej. Przypominam, że nieszczęście w doliczonym czasie w 2006 r. przyszło za sprawą prawej strony (i całkowitego zawalenia sprawy przez Dudkę), a konkretnie Odonkora. Gdyby był Błaszyczkowski, Polacy mogliby dorównać Niemcom w szybkości grania skrzydłami, a tak to lipa totalna. Niestety, ciemno przedstawia się pierwsze nasze Euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.