Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Euro 2008 - Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Vantour   

Jestem ciekaw jak zaprezentuję się Roger. Można powiedzieć, że swój debiut w reprezentacji będzie miał podczas Euro (nie wliczając meczów kontrolnych przed).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Jestem ciekaw jak zaprezentuję się Roger.

Nie każdy, nawet najlepszy zawodnik potrafi od razu wkomponować do zespołu. Nie każdego też zespół akceptuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie każdy, nawet najlepszy zawodnik potrafi od razu wkomponować do zespołu.

Nie żebym się czepiał, ale wyszło, że nawet najlepszy zawodnik od razu wkomponuje się do zespołu... a chyba miało być coś odwrotnego;)?

Z Rogerem jest ten problem, że już teraz wśród kadrowiczów pojawiają się głosy, że go nie chcą, a to na kilka tygodni przed Euro dobrze nie wróży. Jeśli Roger nie będzie w formie, nie zrozumie się szybko z resztą ekipy, to może z tego wyjść mały bałagan, który ciężko będzie opanować. Bo nie wydaje mi się, aby Roger był brany do kadry tylko po to, aby spędzić całe mistrzostwa na ławce. Skoro tak się starano o to obywatelstwo dla niego, to raczej z myślą, że będzie grał i to niemało. Ostatnio jakby trochę lepiej zaczął się prezentować... więc nadzieja jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o powołaniach Beenhakkera? Zaskoczyło Was któreś z nich? Brakuje Wam kogoś?

PS

Proszę o przerzucenie mojego ostatniego posta tutaj z tematu "Reprezentacja"- będzie bardziej pasował.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Nie każdy, nawet najlepszy zawodnik potrafi od razu wkomponować do zespołu

A faktycznie powinno być- Nie każdy, nawet najlepszy zawodnik potrafi od razu wkomponować się do zespołu. Chodziło mi o to, że nawet największa gwiazda klubowej piłki potrafi odnaleźć się w kadrze narodowej. Krzysztof Warzycha czy Mirosław Okoński są tego dobitnymi przykładami(jak i wiele innych).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Roger przyda nam się "potem" czyli na eliminacje MŚ 2010.

Na Euro nie ma po co jechać.

To taki polski nacjonalizm - obcokrajowcy zabiorą nam pracę, rozwalą opiekę zdrowotna (poprawka - już leży), zwiększą przestępczość i miejsca w kadrze! :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Leo ogłosił ostateczną kadrę, która pojedzie na mistrzostwa. Odrzucił Majewskiego, Matusiaka i Bronowickiego? Czy zaskoczył Was swoim wyborem? Jak oceniacie wczorajszy występ naszej reprezentacji z Albanią?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Oglądałem tylko pierwszą połowę, która nie za bardzo mi się podobała. Kilka ładnych akcji, mieli dobre momenty, ale nie grali w końcu z ekipą pokroju Czech czy Włoch, aby można było się zachwycać. Inna sprawa, że forma ma przyjść dopiero na 8 czerwca, wcześniej byłoby to nawet niewskazane. Nie wiem jak będzie, ale wierzę że będzie dobrze.

Co do kadry, to z tej odrzuconej trójki najbardziej szkoda mi Bronowickiego. W eliminacjach spisywał się naprawdę nieźle. Szkoda tej kontuzji. Majewski i Matusiak jak dla mnie słusznie poza kadrą. Jeden za młody, drugi bez formy. Cieszy że do formy powraca Żurawski. Jak widać przenosiny dobrze mu zrobiły.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Leo ogłosił ostateczną kadrę, która pojedzie na mistrzostwa. Odrzucił Majewskiego, Matusiaka i Bronowickiego?

Majewskiego nie mnie oceniać, Matusiak owszem miał słabsze momenty, nie ma porównania z poprzednim rokiem i nie tylko, ale Bronowickiego szkoda. Ale to raczej skutek tego, że na boisku wytrzymałby prawdopodobnie tylko 45 minut, później trzeba by go ściągnąć. Za to jest Warzyniak, który wczoraj spisał się IMHO całkiem nieźle.

Jak oceniacie wczorajszy występ naszej reprezentacji z Albanią?

Komentatorzy rozwodzili się nad dobrą grą Polaków, ale ja w tym nic dobrego nie widziałem. Co najwyżej skuteczna obrona przed atakami Albańczyków, ale nie na tym polega dobra gra. Gdyby nie to szczęście, że bramkarz albański rozszerzył nogi i Żurawski trafił pomiędzy nie i tym samym strzelił gola, prawdopodobnie mogłoby być gorzej. Nikt nic szczególnego nie pokazał - kilka sytuacji, w których Polacy (Roger, Smolarek, trzeciego nie pamiętam) strzelali z kilku metrów, strzały Krzynówka i Smolarka prosto w ręce bramkarza...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Również jak Wam szkoda mi Bronowickiego, poza tym mówicie, że Majewski młody, Pazdan też jest młody a jedzie na mistrzostwa.

Odnośnie sytuacji- w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić już 3-0, gdyby Roger trafił wszystko. Widać, że bardzo chce. Jednak dla mnie to nie jest typowy napastnik, nie wywiera presji na obrońcach, nie jest agresywny, to taki gracz, który potrafi dobrze zwieść przeciwnika i podać ostatnią piłkę lub uderzyć z dystansu. Mecz był jaki był, pokazał kto jest już w dobrej formie, a komu jeszcze brakuje gazu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
poza tym mówicie, że Majewski młody, Pazdan też jest młody a jedzie na mistrzostwa.

Jak widać Beenhakker uznał, że Pazdan bardziej się przyda, niż Majewski.

Jednak dla mnie to nie jest typowy napastnik,

Bo on nie jest napastnikiem. Trudno aby w jednym meczu nagle się przestawił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Jednak dla mnie to nie jest typowy napastnik,

Bo on nie jest napastnikiem. Trudno aby w jednym meczu nagle się przestawił.

Tak jak Majewski nie jest prawym pomocnikiem a jednak zagrał na tej pozycji i tak jak Rogerowi nie wyszło mu to za dobrze. Teraz jak wiemy został skreślony. Jego mi najbardziej szkoda, bo uważam, że prezentuje lepszy poziom od chociażby Pazdana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Teraz jak wiemy został skreślony.

Nie wydaje mi się, aby Beenhakker na podstawie jednego występu decydował, czy Majewskiego odrzucić czy nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się, aby Beenhakker na podstawie jednego występu decydował, czy Majewskiego odrzucić czy nie.

To na podstawie czego? Bo w lidze prezentował się fantastycznie. Jedyną niewiadomą jest to co pokazywał na treningach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.