Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Don Pedrosso

Milionerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Może paść 1-szy raz w historii polskich Milionerów główna wygrana. Szanse tą ma Paulina Kowalczyk, ma już 500,000 i zostało jej jeszcze 2 koła ratunkowe. Program skończył się tuż przed pytaniem o milion. Co o tym sądzicie? Czy wygra? Są głosy, że system pytań się popsuł lub, że wszystko zostało ukartowane, gdyż wielu uważa, że miała za łatwe pytania.

http://youtube.com/watch?v=2AOgwajnFlU&feature=related

http://youtube.com/watch?v=zW5T1QHfjKY

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Przeglądam sobie portale, fora itp. Wszędzie ludzie piszą, że pytania miała bardzo łatwe, że aż "w przedszkolu" wszyscy by odpowiedzieli. Były niektóre pytania o kluczowe pieniądze horrendalnie trudne, choć większość była łatwa. A przy pytaniu za 500 000 zł to najnormalniej w świecie strzeliła (ma szczęście). Myślę, że internauci przesadzają i są zazdrośni, chociaż podkreślają to, że nie są i życzą Paulinie wygrania miliona. To jest chore. Chore, ale zachowanie internautów i wszystkich, którzy twierdzą, że pytania zostały ukartowane.

Pamiętam jak dużo wcześniej pewien mężczyzna walczył o milion i też miał podobny zestaw do zestawu Pauliny (na tym samym poziomie), ale odpadł na którymś z tych wyższych pytań , a które było banalnie proste.

Są zestawy pytań BARDZO trudne, łatwe, a czasami nawet bardzo łatwe. Oprócz wiedzy w takich teleturniejach, to trzeba też mieć szczęście i Paulina to szczęście ma. Jeśli wygra milion złotych, to uczciwie. Tak uważam. A wszystkie te złośliwe komentarze, że w milionerach oszukują, to dlatego, że wszyscy byli przyzwyczajeni, że nikt miliona nie wygrał i kiedy ktoś pierwszy raz ma szansę walczyć o ostatnie pytanie z dwoma kołami to zamiast się cieszyć to wypisują głupoty, że teleturniej został ustawiony. Żenada! Owszem, żenujące są właśnie takie komentarze internautów, że milionerzy zostali ukartowani. Każdy ma szansę wygrać milion złotych na równych zasadach. Potrzebne są tylko dwie rzeczy: szczęście i wiedza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A wszystkie te złośliwe komentarze, że w milionerach oszukują, to dlatego, że wszyscy byli przyzwyczajeni, że nikt miliona nie wygrał i kiedy ktoś pierwszy raz ma szansę walczyć o ostatnie pytanie z dwoma kołami to zamiast się cieszyć to wypisują głupoty, że teleturniej został ustawiony. Żenada! Owszem, żenujące są właśnie takie komentarze internautów, że milionerzy zostali ukartowani. Każdy ma szansę wygrać milion złotych na równych zasadach. Potrzebne są tylko dwie rzeczy: szczęście i wiedza.

Powiem szczerze, że osobiście na własnej skórze przekonałem się, że jeśli się wybijasz ponad innych to oni chcą Cię spowrotem ściągnąć do swego poziomu. Dlaczego? Nie potrafię tego wytłumaczyć i naprawdę dziwie się temu. Mam nadzieje, że Paulina wygra ten milion :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Dlaczego inni chcą kogoś kto się wybił ściągnąć z powrotem do swojego poziomu? Choć ci "inni" temu zaprzeczają, to z powodu zazdrości z sukcesu. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Mam nadzieje, że Paulina wygra ten milion :)

Nie wygra,życzę jej by wygrała,ale nie wygra.Jeśli ktoś wygra milion to automatycznie spadnie oglądalność programu ,bo kogo będzie interesował kolejny wygrany milioner.Cała magia tego programu polega na tym ,że nikt w Polsce jeszcze nie wygrał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Tak prawdę mówiąc wcale bym się nie zdziwił, gdyby jutro okazało się, ze z okazji 1 kwietnia TVN postanowił wkręcić widzów. Jest to dla mnie całkiem możliwe.

Przekrętu jakiegoś co do ustawiania pytań aby dziewczyna wygrała itp. raczej bym tutaj nie upatrywał (chyba że to prima aprillis), a czy wygra? Mnie to prawdę mówiąc, za przeproszeniem, wisi i powiewa. I tak nic z tego nie będę miał, a fałszywa uprzejmość to nie dla mnie. Mojego życia to i tak nie zmieni i tak. Ot kolejna osoba będzie miała łatwiej dzięki niemałej kasie. Dla mnie naprawdę bez znaczenia. I tak nie oglądam, a ten odcinek obejrzałem tylko po to, aby sprawdzić jak to z tymi pytaniami wygląda (i trzeba przyznać, że naprawdę miała wyjątkowo łatwy zestaw).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Nie do końca, o ile mi wiadomo, w niemieckich Milionerach trafili się "szczęśliwi" zwycięzcy. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Może paść 1-szy raz w historii polskich Milionerów główna wygrana.

Mówiłem o polskie edycji programu.

i trzeba przyznać, że naprawdę miała wyjątkowo łatwy zestaw).

Ale trafi na najłatwiejsze pytanie z tematu ,w którym nie ma zielonego pojęcia i po marzeniach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Ta pani miała banalne pytania. Naprawdę! Nie zazdroszczę wiedzy prędzej kasy ; ) Sami przejrzyjcie pytania założę się, że na 90% odpowiecie bez problemu.

2. Ta pani miliona nie wygra, ale polegnie na pytaniu o odpowiedniku Artemidy jaka bogini ma taką samą broń jak ona.

--------

Niedawno jedna pani wygrała 250 000, ale ona to miała pytania, jej wiedzy zazdroszczę z tym pytaniami jakby poradziłaby sobie z Kaką może milion by był.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Ta pani to chyba podstawiona w ramach promocji teleturnieju, dla podwyzszenia oglądalności. Takie rzeczy sie robi.

Wnioskuje to po pierwszym pytaniu jakie miała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Dziś sie wszystko wyjaśniło... Miała 2 koła. Przecież miała jasną sytuacje. Zorro=szpada. Do Artemidy nie pasowało...Zero logiki. Bardzo dziwne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

I tak dalej szanse na zostanie pierwszym wygranym w polskiej edycji maja kolejni gracze.A reklama programu przez tydzień .Ciekawe czy wzrośnie teraz oglądalność programu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak w Grecji używali szpad... ehh... ona miała takie łatwe pytania i jeszcze "wolę 500 000 niż 1 milion"... przecież na pewno wolałaby 1 milion szkoda, że niezaryzykowała, bo pytanie dało radę spokojnie odp. zwłaszcza, że wiedziała.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.