Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Narya

Knights and Merchants

Rekomendowane odpowiedzi

Narya   

Co sądzicie o tej grze? Mnie się bardzo podoba, bo oddaje i/lub ma niesamowity klimat średniowiecza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Super gra ! Co prawdo trudno dostępna i raczej mało popularna... Ale pamiętam jak ciupałem po nocach w pozyczona grę :] No i te odzywki :) "Taaa?" "Czego?"

Szarżą ich ! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   
Co prawdo trudno dostępna

Trudno? :)

Download:

The Shattered Kingdom:
The Peasants Rebellion:
Knights & Merchants: The Peasants Rebellion

producent: Joymania Entartainment

dystrybutor PL: TopWare Poland

zobacz: pomoc techniczna dystrybutora

kategoria: strategiczne / ekonomiczna

Data Premiery:

Świat: 01 listopada 2001

Polska: 26 listopada 2001

tryb gry: single / multiplayer

tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 6

wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Pentium II 300MHz' date=' 64MB RAM.[/quote']

Akcja The Peasants Rebellion osadzona została w anglosaskich realiach XIII wieku, gdzie wcielamy się w postać kapitana Królewskiej Gwardii Pałacowej. Niespodziewanie staje się on świadkiem rozpadu niegdyś spójnego i zjednoczonego królestwa, a w konsekwencji jedyną osobą odpowiedzialną za obronę ostatniej prowincji.

Kod:

Kod:

Pamiętaj, że gra jest objęta prawem autorskim, więc wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu jej oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Źródło: http://www.knights.sztab.com/forum/index.php

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Ale ja nie kradnę... Chodzi mi o ORYGINALNĄ kopię gry...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

To jest oryginalna kopia gry... możesz śmiało sobie ściągnąć z tych linków..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Nie rozumiesz pojęcia :] Oryginalna kopia to coś co się sprzedaje w sklepach ( oryginał mają sami programiści ;] ). A to nazywa się piracka kopia co jest niezgodne z prawem :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Jakby sama kopia była oryginalna... :) Nieważne, jeśli ściągniesz tę grę z tych linków dla własnego użytku, a nie będziesz sprzedawać, to wszystko jest w porządku. Ale pewnie dla ciebie to też jest nielegalne. Hmm, Windowsa też masz oryginalnego za parę set złotych? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Jakby sama kopia była oryginalna... :)

Taki trochę paradoks, ale są kopie oryginalne i nieoryginalne :] Oryginalne sprzedaje dystrybutor...

Nieważne, jeśli ściągniesz tę grę z tych linków dla własnego użytku, a nie będziesz sprzedawać, to wszystko jest w porządku. Ale pewnie dla ciebie to też jest nielegalne. Hmm, Windowsa też masz oryginalnego za parę set złotych? :)

Możesz ściągnąć jako kopię zapasową jeżeli masz tą prawdziwą - kupioną. Czytaj :]

A Windowsa XP Home Edition mam oryginalnego za kilkaset złoty... nawet plomba z tyłu komputera :] Chcesz foto ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nieważne, jeśli ściągniesz tę grę z tych linków dla własnego użytku, a nie będziesz sprzedawać, to wszystko jest w porządku

Tak, ale tak czy siak masz piracką i szkodzisz tej firmie, a niektórym sumienie może na to nie pozwala.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Tak, ale tak czy siak masz piracką i szkodzisz tej firmie, a niektórym sumienie może na to nie pozwala.

Mówcie o grze a nie o piratach,chcę się coś więcej dowiedzieć o tej grze zanim wydam kasę na zakup.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Mam oryginalna (kupiłem w 2000). Co do gry, jest osadzona w realiach średniowiecznych. Historia rozpoczyna się od obrony ostatniego bastionu który upada pod nawałą wojsk zdrajcy-księcia, syna prawowitego króla.

Interesujące jest życie w mieście i tworzenie tego życia. Kamieniarz, drwal ścinający drzewa, cieśla robiący deski, chłop siejący pole, młynarz mielący na mąkę i piekarz robiący chleb jak również tworzenie wojsk które są w średniowiecznym stylu. Na youtube jest sporo filmów o tej grze. Grafika jest interesująca i przyjemna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Gra mi się nie spodobała. spróbiowąłem grac, ale ze wzgledu na gigantyczną przewage liczebna przeciwnika gra jest praktycznie nie do przejscia. sięgnalem po poradnik "jak w to grać" bo myślałem, ze robie cość źle... i robiłem coś źle.

Misje sa tak zbudowane, ze konieczne jest oszukiwanie przy pomocy opcji "load-> save" żeby je przejść. Zamiast strategii, rozstawienia sił na róznych kierunkach, pozostawienia odwodów itd. trzeba dzięki "cofaniu czasu" wiedzieć z której strony idzie wrog i tam kierować całe siły pozostawiajac pozostałe miejsca nawet niebronione, bo przecież dzieki "cofnięciu czasu" wiadomo, ze z tamtej strony nikt nie przyjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Można przejść tę grę bez opcji save-load, zapewniam cię. Oczywiście jak się przegra, to naturalne jest że można zacząć grę od początku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
;) w koncu za 10 razem sie przejzie jak juz się pamięta kiedy i z ktorej strony mają przyjść. Hehe, ten sam scenariusz grany 2 czy 3 raz traci urok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Albo jak się przegra, to wtedy się zloaduje, bo trudno byłoby w tej grze wytrzymać co rusz zaczynać od samego początku budowania miast. ;)

Ale pomijając sprawę przejścia gry, to swój klimat ma. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.