Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Norton

Najlepszy polski portal

Najlepszy polski portal:  

35 members have voted

 1. 1.

  • Onet.pl
   9
  • Wp.pl
   6
  • Interia.pl
   1
  • Gazeta.pl
   0
  • O2.pl
   1
  • Inny jaki?
   2


Recommended Posts

Od wielu lat wchodzę na wp.pl głównie z przyzwyczajenia, bo coraz więcej miejsca tam poświęcają "plotkom" i to mnie drażni. Ostatnio wchodzę często na dziennik.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

OD kiedy tylko zacząłem na poważnie korzystać z internetu wchodzę praktycznie tylko na onet.pl. Jednak to już chyba bardziej z przyzwyczajenia niż z racji tego, że uważam onet za najlepszy portal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szumo   

Jak zamontowano mi w domu internet, to tata ustawił na stronę startową Onet.pl. Jako, że byłem mały, to zawsze na ten Onet się wchodziło i nie wiedziało o istnieniu czegokolwiek innego. ^^ A dzisiaj wchodzę na Onet z przyzwyczajenia, chociaż tak dla zaspokojenia wiedzy otwieram też w Firefoxie Interię i Wp. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się niedawno przerzuciłem na gazeta.pl, jako główny portal, przede wszystkim dlatego, że jest tam dużo art. z Wyborczej, a na innych portalach często są tylko teksty z papu, czy przedruki z innych gazet w tym z Wyborczej. Ale zdarza mi się równocześnie przeglądać informacje na kilku dużych portalach na raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

U mnie w zasadzie głównie gazeta.pl, czasem zajrzę na onet. Poza tym od jakiegoś czasu coraz częściej portal TVN Warszawa... Sporo programów umieszczają na stronie w formie wideo, więc bez odchodzenia od komputera można obejrzeć co nieco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.