Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tofik

Battlefield 1942

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Grał ktoś? Gra co prawda stara, ale ja mam do takich sentyment (inna sprawa, że tylko takie mi pójdą, choć nie jest już tak źle jak np. przed dwoma miesiącami). Zapowiadany jako doskonały symulator żołnierza. I jak oceniacie tą grę? Niedawno ją zakupiłem w sklepie informatycznym (widocznie coś zostało z tamtych lat :roll: ) i spodziewałem się wrażeń podobnych do tych z CoD lub MoH AA. I srogo się zawiodłem. Przede wszystkim - zdarza się, że wrodzy żołnierze przebiegają ode mnie kilka kroków i... nie widzą mnie! W tej grze nie jest też dobrze z realizmem - czołgi mogą popychać swoją piechotę, nie mogą jej rozjechać (wrogą piechotę można rozjeżdżać), co najwyżej zwiększać jej mobilność :roll: Kolejna spraw - brak polskiej wersji językowej. Ja co prawda trochę angielski znam, ale co z graczami, którzy angielskiego nie znają (choć trzeba przyznać, że tacy są raczej w mniejszości)? Czy nie można się wysilić na spolszczenie (choć po necie i tak krążą spolszczenia nieoficjalne :mrgreen: ). Reasumując - spodziewałem się czegoś o wiele większego!

Zapraszam do dyskusji.

[ Dodano: 2008-01-25, 10:33 ]

Pograłem trochę i zrobiłem się coraz bardziej zawiedziony. Różnorodność misji - a właściwie jej brak. Misje polegają na wyjściu od swojej flagi, dostanie się w teren wroga, wybicia wszystkich, zdobycia flagi i wybicia wroga, aż jego wskaźnik przyrostu wyniesie 0. Ta monotonia mnie dobija. Kolejna sprawa - szybko kończące się magazynki. Przyzwyczaiłem się do dość dużej ilości amunicji z CoD i MoH AA, niestety tutaj dostajemy 3 granaty, nóż (jeden z niewielu plusów w porównaniu z CoD i MoH) i jakiegoś gnata (ewentualnie coś do niszczenia czołgów) z pistoletem. Sytuację jeszcze niejako ratuje to, że można się schować do przeróżnych pojazdów lub ostrzeliwać wroga z karabinku maszynowego. Nowością jest dla mnie samolot, ale wpierw muszę nauczyć się nim latać. Misje są nudne przez swoją monotonię, całkowicie nieciekawe, niedobór amunicji mocno wkurza i w ogóle. Nie wiem czy "dogram" Battlefielda do końca. Srogo, bardzo srogo, się zawiodłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Ojojoj ! Odnoszę wrażenie że grasz w wersję singleplayer ! A to jest gra sieciowa z single na doczepkę xD . Zagraj przez internet a zobaczysz, że niby misje polegają na tym samym ale każda daje odmienne emocje :]

Jak latasz samolotem to uważaj jak jesteś na pozycji "strzelca" np. w bombowcu. Zdarza się że ktoś się rozmyśla i wyskakuje z samolotu ( spadochron ) i leci samolot bez pilota ;) Wtedy najłatwiej zginąć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Jak latasz samolotem to uważaj jak jesteś na pozycji "strzelca" np. w bombowcu. Zdarza się że ktoś się rozmyśla i wyskakuje z samolotu ( spadochron ) i leci samolot bez pilota ;) Wtedy najłatwiej zginąć.

No właśnie to wychodzenie kolegów z pojazdów jest denerwujące.

Ojojoj ! Odnoszę wrażenie że grasz w wersję singleplayer ! A to jest gra sieciowa z single na doczepkę xD . Zagraj przez internet a zobaczysz, że niby misje polegają na tym samym ale każda daje odmienne emocje :]

No właśnie widziałem kilka recenzji i było tam napisane, że ta gra celuje bardziej w multiplayera. Ale ja oceniam gry przede wszystkim na podstawie trybu single player. W necie może kiedyś...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
No właśnie widziałem kilka recenzji i było tam napisane, że ta gra celuje bardziej w multiplayera. Ale ja oceniam gry przede wszystkim na podstawie trybu single player. W necie może kiedyś...

Jak powiedziałem, tryb single jest na doczepkę a boty nie są zbyt inteligentne. Ta gra z założenia miała być multiplayerem :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.