Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wydarzenie roku 2007 w Polsce

Najważniejsze wydarzenie roku 2007 to:  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Zwycięstwo PO w wyborach do Sejmu i Senatu
      14
    • Dymisja Leppera, ponowne powołanie i ponowna dymisja
      1
    • Niedoszły ingres abpa Wielgusa
      0
    • Sprawa doktora G.
      0
    • Polska i Ukraina wygrały organizację Euro 2012
      16
    • Afera w sprawie posłanki Beaty Sawickiej
      3
    • Taśmy Oleksego
      1
    • Śmierć Barbary Blidy
      1
    • Awans Polski na Euro 2008
      6
    • Eksmisja byłych betanek
      0
    • Ujawnienie raportu ws. weryfikacji WSI
      1
    • Odejście kilku ważnych posłów z PiS
      1
    • Zamach na polskiego ambasadora w Iraku
      0
    • Premiera "Katynia" Andrzeja Wajdy
      2
    • Przegrana walka o Expo2012
      0
    • Wyborcza porażka SO i LPR
      2
    • Polska w strefie Schengen
      7
    • Inne jakie?
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Hauer   

Niewiarygody sukces Polaków na World Shido MMA Grand Prix 2007 w Niemczech.

Polski finał: Tomasz Jeruszka zwycięzcą turnieju, Marek Chwalibogowski drugi (Obaj z Emers Team Katowice). Wszystkie walki wygrane przed czasem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Kyokushin jest lepsze : P

Ciekawe w czym?

Ja oddałem głos na zwycięstwo PO, nareszcie.

Phi. Takie "wydarzenia roku" to mamy srednio co 4 lata (czasem częsciej). ...nareszcie "precz z komuną!", nareszcie porządek w sejmie będzie, nareszcie AWS, nareszcie SLD, nareszcie PiS, nareszcie PO... kto nastepny chetny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   
Ciekawe w czym?

Yyy we wszystkim... to jest porządne karate, a jeszcze lepsze jest Oyama karate. To są poważne odłamy.

Phi. Takie "wydarzenia roku" to mamy srednio co 4 lata (czasem częsciej). ...nareszcie "precz z komuną!", nareszcie porządek w sejmie będzie, nareszcie AWS, nareszcie SLD, nareszcie PiS, nareszcie PO... kto nastepny chetny?

Nierozumiem, po co mnie cytujesz i komentujesz. To dla mnie wydarzenie roku, bo widze zmianę w prowadzeniu polityki i jakoś spokojniej niż przed 2 laty. Tusk premierem, inna polityka zagraniczna etc.

Może troche zazdrościsz tym co wygrali hmm... Ale nawet to nie uprawnia Cię do tego, do krytyki czyjegoś poglądu. Zamiast podać własne to w opozycycjoniste się bawisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Wejście do Euro 2008 i wygranie walki o organiowanie Euro 2012 - dwa wydarzenia, które są pierwszymi tego typu w historii polskiej piłki.

No i zwycięstwo PO w wyborach - zmiana wladzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Yyy we wszystkim... to jest porządne karate, a jeszcze lepsze jest Oyama karate. To są poważne odłamy.

Zapraszam do temaciku:

http://www.historia.org.pl/forum/viewtopic.php?p=36451#36451

Nierozumiem, po co mnie cytujesz i komentujesz. To dla mnie wydarzenie roku, bo widze zmianę w prowadzeniu polityki i jakoś spokojniej niż przed 2 laty.

komentuje bo mi juz palców brakuje ile tkaich przełomów przeżyłem, hehe. I nie rozumiem czego nie rozumiesz? Tez skomentowałes wydarzenie, o kórym napisałem. Taki urok dyskusji na forum internetowym, ze inni komentuja to co piszesz :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Robisz off topa.

1. Tylko komentujesz.

2. Nie podałeś swoich opcji.

3. Komentujesz ok., ale wdajesz się w spór, na forum widze, że nie jesteś wstanie zaakceptować zdania innych, wartości innych. Nie potrafisz napisać ok. rozumiem Twoje poglądy, ale się z nimi nie zgadzam. To wojujesz hasłami ideologicznymi, weź przestań, bo zachowujesz się w moich oczach jak troll, który wsczyna dyskusje i je nakręca. Do administratora napisze stosowny wniosek o ukrócenie takich poczynań, bo osoby tak kontrowersyjne nie powinny piastować takich funkcji jak moderator, który powinien być mimo wszystko powśćiągliwy i obiektywny, a nie toczyć walk ideowych. Administrator zrobił błąd wg mnie.

Z moich relacji z ludźmi UPR:

1. Ich arogancja.

2. Ich niemożność dochodzenia do kompromius.

3. Brak poszanowania poglądu dla innych.

Dlatego ze swojej łaski daj swoje typy wydarzenia, a nie wszycznaj dyskusje by sobie posty nabijać. Ja zaproponowałem wydarzenia, które.

Zgodnie z regulaminem nie chcę wszczynać z Tobą publicznych polemik, bo po co się "kopać z koniem" lub z "ideami Platona". Zapraszam do pw. Trzymaj jakiś porządek na tym forum, a nie agituj.

Takie zywcięstwo PO to inna wizja Polski, do tego podwyżki dla nauczycieli do mnie interesuje tak samo jak dla lekarzy, dlatego ciesze się, że te obietnice są przestrzegane.

Euro jest tutaj bezapelacyjnie również sukcesem. Zmusza do działania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
2. Nie podałeś swoich opcji.

Podałem. A Ty skrytykowałeś i jeszcze mnie zarzucasz, ze:

3. Komentujesz ok., ale wdajesz się w spór, na forum widze, że nie jesteś wstanie zaakceptować zdania innych, wartości innych.

Nie uszanowałes mojego pogladu tylko arogancko wyjechałes z tym co "jest lepsze i poważniejsze".

Reszta na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Dlaczego nie pozwalasz mi mieć swoich typów? Narzucasz mi i uznajesz moje za złe? Moja ocena jest MOJA i osobista.

Ja tych ludzi szanuje z takich samych powodów dla jakich ich nie lubisz. Tyle, że ja Ci nie narzucam nic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Dlaczego nie pozwalasz mi mieć swoich typów?

A zakazałem Ci ? Skasowałem wypowiedz?

Moja ocena jest MOJA i osobista.

Moja tez. Napisałem jak oceniam niektóre wydarzenia z tej listy. Wyboru co ocenić dokonałem w oparciu o to co zostało do tej pory skomenowane.

To była najmojsza opinia.

Nie rozumiem skąd u liberalnych i tolerancyjnych sympatyków PO, taka drazliwośc na jakikolwiek ślad krytyki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Nie jestem sympatykiem PO... proszę mnie tutaj nie mieszać, odcinam się. Ja jedynie na ten rząd na razie patrze z sympatią i zaufaniem.

Podałem swoje typy, wg moich wartości oceniłem. Ty wszczynasz dyskusję. Inni potrafili podać typy i zagłosować, bo oto chodzi, a Ty wszczynasz dyskusje udawadniając mi, że zwycięstwo PO w wyborach nie jest wydarzeniem roku, bo ważniejsze jest karate. Gratulacje dla zywcięzców, ale nie porównujmy tych rzeczy jednak.

Podałem swoje typy i się ich trzyma, typy innych szanuje i rozumiem argumentacje, ale nie musze się zgadzać. To jest liberalizm, a Ty agresywnie atakujesz moje poglądy jak komunista czy jakiś ideowiec, a nie osoba tolerancyjna w poglądach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
a Ty wszczynasz dyskusje udawadniając mi, że zwycięstwo PO w wyborach nie jest wydarzeniem roku, bo ważniejsze jest karate.

Pewnie :wink: Dwaj Polacy na zwodach w Niemczech o randze Mistrostw Świata zdobyli 2 pierwsze miejsca. Jupi! ...a wybory? Za najdalej 4 lata będą takie same, znowu ci sami wygrają obiecujac, ze wszystko się zmieni, a będą robic to samo :arrow:

Troche luzu :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Nie, bo jesteś niepoważny z całym szacunkiem, ale ich MŚ nie ingeruje w nasze życie, a zamiana władzy tworzy pewną rzeczywistość jaka by nie była wyznacza kierunki dlatego jest to ważne wydarzenie tym bardziej, że PiS nie wygrał. Pare innych MŚ w innych dyscyplinach też mamy, mogą to być sportowe wydarzenia roku z całą pewnością.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.