Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Euro 2008 - losowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek91   

W ME nie ma łatwych przeciwników . Z każdą drużyną będziemy toczyć ciężkie boje o choćby jeden punkt . Przewiduję , że będzie taka grupa :

-Holandia

-Chorwacja

-Rumunia

-Polska

I będziemy grać w Szwajcarii .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Można powiedzieć że przynajmniej jedna z drużyn, które chciałem zobaczyć u nas w grupie, czyli Austria, dostała nam się, z czego się cieszę. Jednak obecność silnych Niemiec i świetnych Chorwatów trochę mnie martwi. Chociaż nie mamy aż tak źle jak Rumuni, Włosi, Holendrzy i Francuzi. Tam to się będzie dopiero działo. Szanse na wyjście z grupy na pewno mamy, jednak trzeba będzie przynajmniej zremisować z Niemcami na początek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że Chorwaci są najmocniejsi z Niemcami trzeba wygrać, potem z Austrią, a z Chorwatami an luzie. Mamy Leo więc jestem spokojny o mecze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Moim zdaniem, grupa jest ciekawa, choć kolejny raz na wielkiej imprezie spotkamy się z gospodarzami. Ostatnio było tak na MŚ 2002 (Korea Płd.) i MŚ 2006 (Niemcy).

Mam nadzieję, że tym razem uda nam się pokonać ich na starcie i ogólnie zagrać dobrze wychodząc z grupy. Austriakom będą pewno pomagać ściany, z Niemcami nigdy nie wygraliśmy, a Chorwacja wygrała ostatnio z Angolami na Wembley, więc łatwo na pewno nie będzie :D

Jak myślicie, awansujemy dalej? Mogło być lepiej, ale chyba i gorzej, prawda? 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniemy ladnie od Niemców to z grupy nie uda nam się awansować. W tym wypadku Euro sukces to awans, bo w przypadku MŚ to niewyjście z grupy to porażka, bo tam jest się dostać łatwiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Ja bym powiedział, że Chorwaci są najmocniejsi z Niemcami trzeba wygrać

Niemcy są typowani na zwycięzców tego Euro.

Mamy Leo więc jestem spokojny o mecze.

Tyle że Leo nie gra.

Jak myślicie, awansujemy dalej? Mogło być lepiej, ale chyba i gorzej, prawda? 8)

Mogło być gorzej, to fakt, mogliśmy wylądować na miejscu Rumunii. A tak, to Rumunii nie mają teraz po co jechać na ME.

Losowanie na pewno nie tak udane jak losowanie na eliminacje MŚ, ale zadumana twarz francuskiego trenera i przyklejone uśmiechy Włochów mówią, że mogło być gorzej. Są szanse na wyjście, z Austriakami możemy wygrać, przy odrobinie szczęścia zremisujemy z Niemcami i Chorwatami i wychodzimy z grupy z 5 punktami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Niemcy są typowani na zwycięzców tego Euro.

Grą tego zbytnio niepotwierdzają, faworytów jest więcej.

Tyle że Leo nie gra.

Z Portugalią też nie grał.

Mogło być gorzej, to fakt, mogliśmy wylądować na miejscu Rumunii. A tak, to Rumunii nie mają teraz po co jechać na ME.

A może będą czarnym koniem jak Dania kilka lat temu?

Są szanse na wyjście, z Austriakami możemy wygrać, przy odrobinie szczęścia zremisujemy z Niemcami i Chorwatami i wychodzimy z grupy z 5 punktami.

Nawet z 4 da się wyjść.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Grą tego zbytnio niepotwierdzają, faworytów jest więcej.

Nie potwierdzają... Nie mają stałego składu tylko, a to do końca złe nie jest. A faworyt to kto?

Z Portugalią też nie grał.

No i wygraliśmy i co?

"Mamy Leo" - Grecy mieli swojego Otto, ale po Euro im to jakoś nie pomogło. Portugalczycy mieli Scolarego, ale im to nie pomogło wygrać z Polakami. Koreańczycy 5 lat temu mieli słynnego Holendra, ale nie wygrali MŚ.

Beenhaker jest dobrym trenerem, ale jego "posiadanie" nie oznacza, że wszystkich wykosimy - powiem więcej zwycięstwo z Niemcami nie jest raczej możliwe.

A może będą czarnym koniem jak Dania kilka lat temu?

Niech napsują krwi rywalom i tyle. Bo jak wygrają ME to też niedobrze dla nas :tongue:

Nawet z 4 da się wyjść.

Chyba nawet z trzema, ale to już by było mocno pokręcone :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie potwierdzają... Nie mają stałego składu tylko, a to do końca złe nie jest. A faworyt to kto?

Holandia, Rosja (Hiddink to cudotwórca), Czesi i Chorwaci.

"Mamy Leo" - Grecy mieli swojego Otto, ale po Euro im to jakoś nie pomogło.

To ja też tak chce, możemy wygrać Euro i nie jechać na następne MŚ.

Portugalczycy mieli Scolarego, ale im to nie pomogło wygrać z Polakami.

To jednak eliminacje, daleko zaszli w MŚ i 2 miejsce na Euro zajęli.

Koreańczycy 5 lat temu mieli słynnego Holendra, ale nie wygrali MŚ.

Tak, ale 4 miejsce to sukces niewyobrażalny już ćwierćfinał byłby sukcesem, a co dopiero z Australią zrobił ostatnio, ten trener jest wielki. Z PSV też mu szło genialnie do półfinału LM doszedł.

Beenhaker jest dobrym trenerem, ale jego "posiadanie" nie oznacza, że wszystkich wykosimy - powiem więcej zwycięstwo z Niemcami nie jest raczej możliwe.

Przez takie myślenie, że nie mamy szans to nasi przegrywają. To może w ogóle nie powinniśmy tam jechać? Leo ich dobrze zmotywuje, rozpracuje Niemców i jak nic dostaną od nas 2:0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie potwierdzają... Nie mają stałego składu tylko, a to do końca złe nie jest. A faworyt to kto?

Tak na dobrą sprawę ciężko wskazać tutaj jednego faworyta. Jak zawsze groźni będą Niemcy, Włosi, Francuzi i Holendrzy. Podejrzewam że daleko zajdą Czesi i Chorwaci, ci pierwsi na Euro radzą sobie bardzo dobrze, natomiast Chorwacja ostatnio jest naprawdę groźna. Portugalia musi jeszcze sporo poprawić, aby można ją było stawiać w roli faworyta, to już nie ta sama ekipa co kilka lat temu, chociaż skład mają świetny. Hiszpania nie ma szczęścia do turniejów, chociaż ostatnio idzie im coraz lepiej. Jednego faworyta nie ma.

Niech napsują krwi rywalom i tyle. Bo jak wygrają ME to też niedobrze dla nas :tongue:

Już prędzej obstawiałbym Chorwację w roli "czarnego konia" turnieju, to naprawdę silna ekipa z mocnym składem.

Mamy Leo więc jestem spokojny o mecze.

Tutaj bym nie przesadzał. Trener taki jak Beenhakker to na pewno skarb, ale sam meczu nie wygra. Ogromnie duża część sukcesu leży w gestii samych piłkarzy.

Przez takie myślenie, że nie mamy szans to nasi przegrywają. To może w ogóle nie powinniśmy tam jechać? Leo ich dobrze zmotywuje, rozpracuje Niemców i jak nic dostaną od nas 2:0

Proponowałbym jednak nie być aż takim hurraoptymistą, dwa lata temu miało być podobnie, a jak się skończyło wszyscy wiemy. W naszej ekipie jest trochę do poprawienia, z Niemcami jeszcze nie udało nam się na takiej imprezie wygrać. Remis będzie naszym sukcesem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Witam,

moi skromnym zdaniem grupa nie jest aż taka zła, zresztą żadnej z grup nie można nazwać "grupą śmierci". Szkoda tylko, że dostaliśmy Niemców. Z Austrią raczej nie powinniśmy mieć większych problemów, natomiast z Niemcami będzie dobrze, jeśli zremisujemy (ostatnio im się prawie udało), bo jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, że "rozjedziemy ich" np. 2:0.

Obawiałbym się trochę Chorwacji, szczególnie po tym, jak zostawiła w domu Anglików, przy czym atmosfera była w tym meczu trochę inna i podejście inne, niemniej jednak obawiałbym sie ich.

Szczerze powiedziawszy, to nauczony naszymi doświadczeniami, jakoś nie bardzo wierzę, że wyjdziemy z grupy, ale kto wie, może Polacy pokarzą klasę i będą grali dalej, przy czym, żeby to osiągnąć będą musieli dużo z siebie dać.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
zresztą żadnej z grup nie można nazwać "grupą śmierci".

Można można:) Mistrz świata Włosi, wicemistrz świata Francuzi, półfinalista ostatniego Euro i ćwierćfinalista ostatnich MŚ Holandia i nieobliczalna Rumunia, to jak dla mnie zdecydowanie "grupa śmierci".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
Mistrz świata Włosi, wicemistrz świata Francuzi, półfinalista ostatniego Euro i ćwierćfinalista ostatnich MŚ Holandia i nieobliczalna Rumunia, to jak dla mnie zdecydowanie "grupa śmierci".

Przyznam, grupa chyba najtrudniejsza ze wszystkich, ale zawsze mogła być gorsza... Ale cóż, to takie moje prywatne odczycie :P .

Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.