Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tomek91

Minister edukacji pani Katarzyna Hall

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek91   

Wraz ze zmianą rządów zmienia się także minister edukacji . Pani Katarzyna Hall objęła schedę po panu Legutko i Giertychu na tym właśnie stanowisku . Jak już wiemy mundurki szkolne mają być , od przyszłego roku , nie obowiązkowe . Pensje nauczycieli mają wzrosnąć o 3,3% . TK ocenia czy ocena z religii na świadectwie jest zgodna z prawem .

Jaką rokujecie przyszłość dla tej pani ?? Czy będzie to anty-giertych ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mi się ona podoba bardzo średnio. Jednakże jeśli wprowadzi bon edukacyjny to wszystko zostanie wybaczone. Mam uraz po pewnym wywiadzie w GW, że mówiła o mundurkach, że być może zostaną o ile dobrze pamiętam. Naszczęście pozostawiła dowolność szkołą, czyli jest tak jak było kiedyś uważam, że jest ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Robi potworne błędy językowe, wygląda jakoś tak jakby była wiecznie śpiąca- to ogólne wrażenie po tym jak ja zobaczyłam i usłyszałam pierwszy raz.

Czarno to widzę. W kółko mówi o nauczycielach, mało o uczniach. Zamiast zacząć przedstwaiać konkrety- np. przelicznik będzie czy nie, to ona nic nie robi. Bardzo źle ją oceniam. Poza tym- po spotkaniu jeśli pamiętam z Nyczem ugięła się. Można nią manipulować.

Ja wciąż czekam na roziwązanie sparwy przelicznika. Nie odczekam się. Ona mówi o podwyżkach- co jest ważne, rozumiem, ale o ważnych zmianach i sprzątaniu po poprzedniku- nic. A jak mówi- to przepraszam bardzo- widać że na polskim nie uważała.

Szanuje i podziwiam jej męza- to tak przy okazji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż czekam na roziwązanie sparwy przelicznika.

Jakiego znowu przelicznika?

Maturalnego pewnie, ale to można tylko rozwiązać w 1 sposób, pisząc 2 poziomy inaczej się nie da...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Przecież teraz nie można pisać dwóch poziomów...

Ta pani nic o tym nie mówi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Przecież teraz nie można pisać dwóch poziomów...

Ta pani nic o tym nie mówi...

Nierozumiesz są 2 wyjścia:

1. Piszecie 2 poziomy nie ma przelicznika.

2. Piszecie 1 poziom i jest przelicznik jak teraz. Można jedynie go troszkę zmodyfikować, ale nic więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Acha- to fajnie że mi to ktoś wyjaśnił- bo ja się spotkałam z niezrozumieniem tej kwestii ze strony nauczycieli i nie wiedziałam już kogo o to pytać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Maturalnego pewnie, ale to można tylko rozwiązać w 1 sposób, pisząc 2 poziomy inaczej się nie da...

Tak też myślałam, ale słyszałam już, że w maju ma być tylko jeden poziom, potem, że jednak dwa, więc sama już nie wiem :roll: Maturę piszę dopiero w 2009, bo w tym roku nie zdążyłam z deklaracją, więc teraz się nie orientuję ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Nazaa- Ty to za mnie powiedziałaś? ;):lol::D

Maturę piszę dopiero w 2009

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Nazaa- Ty to za mnie powiedziałaś? :lol::D:P

Ale co powiedziałam? Z tą maturą 2009 mówiłam o sobie, bo okazuje się, że moje plany powoli się rozwiewają - UW w przyszłym roku nie ma zamiaru utworzyć afrykanistyki zaocznej, wobec czego chcę zrobić maturę z geografii i uderzać na turystykę i rekreację ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
He he- bo ja piszę maturę w 2009 ;)

Ok, ale ja piszę tylko geografię :mrhappy:

Tomek91/Drogie panie, proszę nie oftopować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

I widzimy jakim jest ministrem. Czy ona coś robi?

Widzimy też, jak problemy szkoły i edukacji giną wśród innych za "panowania" tego rządu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.