Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Czego teraz słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Granat   

No i płyta Debiut, Czesława który Śpiewa :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
youpendi   

Piosenka dla ludzi, którzy wiedzą co chcą osiągnąć i żyją we własnym, lepszym świecie ^^:

"http://www.youtube.com/watch?v=_LNTRrRgvM0"

to nic, że nie rozumiecie tekstu - jest tak jak Wam mówię ;)

Polish version nie do końca oddaje klimat tekstu piosenki angielskiej. Ale i tak z tych trzech najbardziej lubię wersję duńską :) (i taka też w hiperlinku ;) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Męczę pierwszy album Tenacious D - idealne na poprawienie nastroju ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szarak   
Nowa płyta Depeche Mode - nigdy wielkim fanem nie byłem, ale ma swoje smaczki, zwłaszcza otwór'Wrong'.

Mi bardzo się podoba, z początku jakoś nie mogłem się przemóc, choć DM i ich poprzednie płyty bardzo lubię, ale po kilku odsłuchaniach nowa płytka tak mi podeszła, że nie mogę przestać słuchać ;)

"Wrong" - rzeczywiście udany kawałek, tak jak "Miles away" i "In sympathy".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - trzeba ją przesłuchać kilka razy i od razu łatwiej i przyjemniej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Lenny Kravitz i Again... Jakoś mnie tak naszło na spokojniejsze rytmy. Może to po dzisiejszym koncercie (niedoszłym)...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Pogoda licha, mnie coś łamie i w nosie kręci (jakie to szczęście, że z żadnym prosiakiem się nie zadawałem).

Ogólnie nieciekawie.

Nastrój podły.

Nic mi sie nie chce.

A oto najlepszy opis mojego samopoczucia:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo się podoba, z początku jakoś nie mogłem się przemóc, choć DM i ich poprzednie płyty bardzo lubię, ale po kilku odsłuchaniach nowa płytka tak mi podeszła, że nie mogę przestać słuchać ;)

"Wrong" - rzeczywiście udany kawałek, tak jak "Miles away" i "In sympathy".

Ja z kolei zaliczam się do fanów starej daty :huh: i nowa płyta jakoś nie może mnie przekonać. Katowałem ją chyba 100 razy i nic. Parę numerów jest ok. ale jak dla mnie za dużo "wypełniaczy"... W nowym numerze TERAZ ROCK z kolei jest to płyta miesiąca - dostała maksymalnie pięć gwiazdek. Autor recenzji nawet nazwał ją jedna z najlepszych płyt w całej historii Depeche Mode. Jakoś jednak nie mogę się z tym zgodzić... albo po prostu nie znam się na muzyce.

Edytowane przez Krzysztof M.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szarak   
Ja z kolei zaliczam się do fanów starej daty :huh: i nowa płyta jakoś nie może mnie przekonać. Katowałem ją chyba 100 razy i nic. Parę numerów jest ok. ale jak dla mnie za dużo "wypełniaczy"... W nowym numerze TERAZ ROCK z kolei jest to płyta miesiąca - dostała maksymalnie pięć gwiazdek. Autor recenzji nawet nazwał ją jedna z najlepszych płyt w całej historii Depeche Mode. Jakoś jednak nie mogę się z tym zgodzić... albo po prostu nie znam się na muzyce.

A z tym, że jest najlepsza nie mogę się zgodzić, widocznie recenzentowi przypadła mocno do serca. Mi stare płyty dużo bardziej się podobają, ale nowa też nie jest taka zła, choć fanów jak widać podzieliła ;) Patrząc na to z innej strony, to stare kawałki są tak genialne, że trudno je pobić :)

Edytowane przez Szarak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A z tym, że jest najlepsza nie mogę się zgodzić, widocznie recenzentowi przypadła mocno do serca. Mi stare płyty dużo bardziej się podobają, ale nowa też nie jest taka zła, choć fanów jak widać podzieliła :huh: Patrząc na to z innej strony, to stare kawałki są tak genialne, że trudno je pobić ;)

Jeszcze zależy co rozumiemy pod pojęciem "stare" płyty. Do albumów z lat 80-tych mam duży sentyment, ale najlepszym okresem ich twórczości były moim (i nie tylko moim) zdaniem lata 90-te, czyli środkowy okres działalności - trzy wybitne albumy: Violator, Songs of Faith and Devotion oraz Ultra. Tych płyt już raczej nigdy nie przebiją, co jednak wcale automatycznie nie oznacza że zespół się "skończył"...

Edytowane przez Krzysztof M.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Najpierw lekkie i bardzo przyjemne rytmy Joquina Rodrigo (świetne Concierto de Aranjuez), a teraz Edvard Grieg i Adagio z koncertu fortepianowego a-moll op. 16... Allegro molto moderato jakoś lepiej mi podchodzi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Pogoda licha, mnie coś łamie i w nosie kręci (jakie to szczęście, że z żadnym prosiakiem się nie zadawałem).

Ogólnie nieciekawie.

Nastrój podły.

Nic mi sie nie chce.

A oto najlepszy opis mojego samopoczucia:

Elektryczne gitary to zespół który tworzy piosenki - hymny szarych ludzi... Przewróciło się niech leży :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szkocka grupa 'Remember Remeber' - kupiłem album gdy grali jako support przed koncertem Tiersena. Bardzo sympatyczna muzyka, idealna do zasypiania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.